Poważny błąd

Dyskusja w 'Błędy programowe w grze' rozpoczęta przez użytkownika themasterofdisaster, 31. Maj 2019.

Poleć tę stronę

 1. speedy911

  speedy911

  Dołączył:
  30. Cze 2009
  Wiadomości:
  171
  Docenione treści:
  48
  To zapodaj link z ogłoszeniem na olx-sie ;)
   
 2. Fatmag

  Fatmag

  Dołączył:
  1. Kwi 2011
  Wiadomości:
  72
  Docenione treści:
  24
  Te mityczne narzędzia są takim idiotycznym wytłumaczeniem. (Nauczenie ich dla osoby rozgarniętej max. 2 tyg?) Kto lepiej zrozumie graczy jak nie aktywny gracz, a nie osoba z plemion?
   
 3. fusek77

  fusek77 Zespół The West

  Dołączył:
  29. Gru 2008
  Wiadomości:
  1.984
  Docenione treści:
  130
  Zapraszam zatem do rekrutacji ;)
   
 4. L.Blue

  L.Blue

  Dołączył:
  16. Lut 2012
  Wiadomości:
  129
  Docenione treści:
  12
  Fusek, ale okey, zrozumiałe. IG chce mieć swoje marionetki wykonujące ślepo rozkazy. Tak jest w większości gier, które swój okres świętości mają za sobą i służą tylko jako maszynka do pieniędzy. Ale naprawdę sądzę, jak to speedy991 zauważył, że mówienie o mitycznym panelu adminowskim, który ja tak trudny do ogarnięcia przez gracza niezwiązanego z Inno - zielonego w te klocki - jest trochę śmieszne nie uważasz? Nie wierzę, że aż tak trudny musi być to panel, by zielona osoba go nie ogarnęła. No chyba, że jest napisany hieroglifami albo akadyjskim i wpierw należy zdać test u profesora z UAM, który tłumaczy tabliczki napisane w tych językach by zrozumieć o co chodzi z tym panelem :)
   
 5. wariata17

  wariata17 Zespół The West

  Dołączył:
  9. Lut 2017
  Wiadomości:
  307
  Docenione treści:
  81
  Pamiętam jak po raz pierwszy zetknęłam się w owymi mitycznymi narzędziami. Było to podczas szkolenia na ZS (Zastępcę Szeryfa). Samo szkolenie trwało jakoś z 1.5 h, a późniejsze ogarnięcie w praktyce co, gdzie i jak, zajęło mi z kilka dni, no max tydzień. Z mojego punktu widzenia, nie są to narzędzia nie wiadomo jak bardzo skomplikowane. Wiadomo, jednemu zapoznanie się z nimi zajmie więcej czasu, drugiemu mniej, ale wszystkiego można się nauczyć.
  CM oczywiście ma tych narzędzi o wiele więcej niż szary supporter, ale jak pisałam wyżej, wszystko jest do ogarnięcia.
  Z jednej strony rozumiem i podzielam zdanie fuska, że IG o wiele łatwiej wziąć na stanowisko CM kogoś sprawdzonego, niż osobę z zewnątrz, ale z drugiej, tak jak napisał wyżej Fatmag, najlepiej graczy zrozumie tylko inny aktywny gracz.
  W mojej opinii znajomość gry i jej problemów, od strony zwykłego gracza, jest ważniejsza niż wcześniejsza znajomość nawet i tych samych narzędzi, ale w zupełnie innej grze.
   
 6. themasterofdisaster

  themasterofdisaster

  Dołączył:
  30. Cze 2013
  Wiadomości:
  63
  Docenione treści:
  86
  Fajnie, że coś się dzieje, jest jakaś dyskusja, szkoda tylko, że po pierwsze nic to nie da, po drugie, że większym zainteresowaniem niż konstruktywny post (https://forum.the-west.pl/index.php?threads/the-west.62656/) cieszy się głupkowate referendum bez żadnych argumentów, a po trzecie, reakcja osób zatrudnionych przez inno jest znikoma... Ale dziękuję innym członkom twt za ich wypowiedzi, widać, że im zależy :)

  ps. W sumie ciekawe, że jak widać wszyscy moderatorzy uznali, że faktycznie wybór CM jest błędem programowym i jest to właściwe miejsce na ten temat hahahaha!
   
 7. fusek77

  fusek77 Zespół The West

  Dołączył:
  29. Gru 2008
  Wiadomości:
  1.984
  Docenione treści:
  130
  Napisałem, że jest po prostu łatwiej IG wziąć osobę co już narzędzia zna. Tak jak wariata napisała, wszystko zależy od czasu. Takie podstawowe posługiwanie się narzędziami ZS'a to rzeczywiście parę dni, ale są narzędzia trudniejsze, szczególnie jedno. I rzecz jasna dobrze jak osoba zna realia gry, pewnie że tak, pamiętajcie też jednak ze IG jako firma też chcę mieć zaufanych ludzi i widać takie zaufanie wzbudza Lenka. Jest naszym CM i miejmy nadzieję, że będzie po prostu lepiej niż jest. Sam nigdy nie wziąłbym odpowiedzialności za to, jak dla mnie za dużo stresu tu trzeba mieć nerwy ze stali.
  A jeśli ktoś chce zobaczyć jak to jest być w TWT to zapraszam, przekonacie się na własne oczy jak to jest.
   
 8. kurcokus

  kurcokus

  Dołączył:
  25. Mar 2012
  Wiadomości:
  49
  Docenione treści:
  23
  Trzeba mieć nerwy ze stali, albo wy....ane pisząc, że za miesiąc będzie mieć chwilę czasu... Pozdrawiam
   
  speedy911 lubi to.
 9. Mozartgra

  Mozartgra

  Dołączył:
  13. Maj 2018
  Wiadomości:
  137
  Docenione treści:
  28
  nerwy ze stali to domena tych co sa w TW