Powrót do przyszłosci

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23856
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser23856

Gość
Gość
Witam czy ktoś juz rozkminił o co chodzi z tym wehikułem czasu z filmu powrot do przyszlosci? szukałem w rankingu graczy zwiazanych z tym filmem czyli Marty McFly i Emmet Brown ale nie znalazlo mi niczego

po kliknięciu w wehikuł załącza się mini gra ale czy to tylko tak dla rozrywki ją wprowadzili czy to kolejne ukryte zadanie ?


Ps. troche to nie dopracowane bo animacja nachodzi w przegladarce Chrome i Safari na "X" od zamykania info o miescie i nie mozna kliknac w bank czy tez kościół
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nie tylko w tych przeglądarkach ... w Operze tak samo się dzieje ... w IE tak samo ... nie wiem co chcieli teraz wykombinowac :D

Pomysł ciekawy, ale przesuńcie trochę ten skrypt czy flasha bo nie da się ani pomodlic, ani kasy do banku wpłacic bo nie idzie schowac zakładki Info miasta.
 

DeletedUser

Gość
Gość
też zwróciłem na to uwagę, fajna mini-gierka ciekawe czy jest jakieś podwójne dno ;>
 

DeletedUser

Gość
Gość
O czym wy mówcie? Ten wehikuł to na becie czy wszystkich światach?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiecie co dziś jest?
1 kwietnia...
Ciekawe czy coś będzie bo questa z tamtego roku nie wrócilipif paf
 

DeletedUser624

Gość
Gość
A opcja szukaj nie działa?

Są co najmniej dwa tematy, jeden w Pytaniach drugi w Błędach.
 

DeletedUser

Gość
Gość
i wiadomo już coś ?
Czy ta gra jest tylko tak dla picu czy to część zadania świątecznego ?
 

DeletedUser23856

Gość
Gość
moze i są dwa tematy ale mój był pierwszy :p więc nie czepiajcie się :p
 

DeletedUser26432

Gość
Gość
Nie tylko w tych przeglądarkach ... w Operze tak samo się dzieje ... w IE tak samo ... nie wiem co chcieli teraz wykombinowac :D

Pomysł ciekawy, ale przesuńcie trochę ten skrypt czy flasha bo nie da się ani pomodlic, ani kasy do banku wpłacic bo nie idzie schowac zakładki Info miasta.


Oj prawda, prawdapif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
mam pytanie do kiedy trwa to zadanie tylko dzisiaj czy dłużej ?:confused:
 

DeletedUser4376

Gość
Gość
Po uzyskaniu 25000 pkt dostaje się 1 pkt. do celowania i 1 pkt. zręczności. Sam sprawdziłem.
 

DeletedUser4376

Gość
Gość
Mi wcale nie zależy, żebyś mi uwierzył. Piszę dla osób które interesuje ta gra i chcą być najlepsi. Zamiast zbierania pkt. możesz iść do kościoła się pomodlić. Ja wiem że mam kilka pkt. więcej.

Aha, i zastanów się, czy kiedykolwiek w the-west cokolwiek było tak sobie, bez żadnych sekretów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16355

Gość
Gość
Młody jasne już Ci wierze...../ Ja zabiłem 25 i nie dostałem ani 1 punktu umiejętności.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ta tylko ciężko jest zabić 150 statków
wysiadłem przy 50 :I:
 
Status
Zamknięty.
Do góry