Powrót do przyszłosci

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23856
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Statki się zabija?0_o one żyją! W głębi duszy nie chciałem w to wierzyć, nie chciałem dopuścić tego do myśli, ale jednak stało się! TW to dzieło szatana:p

żeby nie robić OT:wydaje mi się, że to jest ściema z tymi umkami, które się nam dodają. Admini chcą żebyśmy grali i grali i nic za to nie dostaniemy-taki primaaprilisowy żart(po zakończeniu tego "zadania" najlepsi gracze może dostaną jakiś mały prezencik-niedrogi itemek albo cośxD)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wygląda mi to na Galage z Tekken 1 ... tyle że tu jest trudniej. Samolocik sunie jak po lodowej tafli.

Ale najbardziej upierdliwe jest to, że po każdej katastrofie statku trzeba łapać autko jeszcze raz, bo opcja TRY AGAIN nie działa tak jak powinna.

w pierwszej bitwie rozwalam 1 statek
potem one mnie rozwalają
TRY AGAIN
rozwalam 10 statków
i dalej mam zaliczony tylko 1 statek o_O

co jest ? :huh: błąd jakiś ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wygląda mi to na Galage z Tekken 1 ... tyle że tu jest trudniej. Samolocik sunie jak po lodowej tafli.

Ale najbardziej upierdliwe jest to, że po każdej katastrofie statku trzeba łapać autko jeszcze raz, bo opcja TRY AGAIN nie działa tak jak powinna.

w pierwszej bitwie rozwalam 1 statek
potem one mnie rozwalają
TRY AGAIN
rozwalam 10 statków
i dalej mam zaliczony tylko 1 statek o_O

co jest ? :huh: błąd jakiś ?

Nie bo za 1 razem dłużej Twój statek "żył".
A z bonusem to ściema, rozwliłem ich równe 30 (pół dnia ćwiczyłem) i nic nie dostałem:(
 

DeletedUser22710

Gość
Gość
chyba błąd zresztą ta mini gierka bardzo nie dopracowana
 

DeletedUser4376

Gość
Gość
Już wiem, na becie też nie mogłem dostać tych punktów. Okazało się, że tutaj miałem zdjętą broń. Na becie zdjąłem i wpadły punkciki.
 
Ciężko mi uwierzyć, że ktoś przy tym tyle wytrzymał, chyba, że uwierzyłeś w punkt celowania jako nagrodę ;)
Masz na sieci setki wersji Galagi, jeżeli rzeczywiście Ci się to spodobało, poszukaj sobie ;) Pamiętam, jak wrzucałem żetony do tego cuda: http://www.consortiumofgenius.com/arcade/phoenix.jpg

100lat temu, a zrobione było 1000x lepiej ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry