Prezenty w TW !

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3449
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
moim zdaniem prezent trzeba otworzyć jutro jak się nie myle to w amerykańskiej tradycji prezenty otwiera się 1 dnia świąt rankiem ale nie mam pewności co do tegopif paf

W Anglii 26 jest tzw. "Boxing Day". Wtedy otwiera się pudełka, czyli prezenty.
 

DeletedUser

Gość
Gość
W Anglii. My mówimy o USA, bo tam jest Dziki Zachód :).

Prawda prawdą, czekam na jutro i mam nadzieję, że inni podzielają moją myśl od samego początku :).
 

DeletedUser23590

Gość
Gość
Sanie można zdobyć tylko na wersji 1.30 ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
W Anglii. My mówimy o USA, bo tam jest Dziki Zachód :).

Prawda prawdą, czekam na jutro i mam nadzieję, że inni podzielają moją myśl od samego początku :).


No i dlatego napisałem, że w Anglii. Nie ma narodu amerykańskiego, byli nimi Indianie. "Amerykanie" to po prostu Anglicy po rewolucji.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No i dlatego napisałem, że w Anglii. Nie ma narodu amerykańskiego, byli nimi Indianie. "Amerykanie" to po prostu Anglicy po rewolucji.
oraz kubańczycy, irlandczycy, włosi, hiszpanie, meksykanie, "afroamerykanie" i dziesiątki innych nacji.

a różnicy w prezentach otwieranych 24, 25, czy 26 nie ma.
poza tym mimo że akcja dzieje się na dizkim zachodzie, to robiona jest przez europejczyków i wątpie żeby wszystko dostocowali pod "kulturę" amerykańską.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Już się w tym pogubiłem. czy ktoś dostał coś innego niż słodycze? 24 grudnia otworzyłem prezenty na wszystkich 4 światach na których gram i zawsze były słodycze...:confused:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pewnie tematy mu się pomieszały.

Chyba jednak nic innego z prezentów nie poleci.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Raczej nie poleci. No chyba, że ktoś jeszcze spróbuje otworzyć na Sylwestra?

Otwierałem : 24.12, 25.12 oraz dziś. Wszędzie to samo..

Temat jest w sumie do zamknięcia..
 
Status
Zamknięty.
Do góry