Prezenty w TW !

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3449
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19750

Gość
Gość
na targu jest ekskluzywny prezent skąd go wziąć ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chodzą słuchy, że jak się go otworzy są dropy jak ze skrzynek.
I podejrzewam, że to nie będzie z czymś powiązane, ponieważ jest odznaczenie "byłeś grzeczny w święta" ( czy cos takiego) i tu wyświetla się to samo. Więc razem z tym powinno byc odznaczenie.
Powtarzam pytanie o dropy. :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Żeby dostać ekskluzywny prezent potrzeba min. 60 lvl.
Z ekskluzywnego prezentu tak jak z innych są słodycze.
 

DeletedUser19750

Gość
Gość
e to lipa mam 69 i dostałem fajny prezent ::(:::(:::(:::(:::(:::(:::(:::(:::(:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jednak, jak pisałem wcześniej - trzeba mieć 10 lvl wzwyż by dostać cokolwiek. Wbiłem 10lvl moją postacią i dostałem prezent :) , ale nie, nie otwieram go. Anuż widelec będzie coś lepszego w Boże Narodzenie?

Bo właśnie. Prezenty w USA otwiera się chyba na BŻ rankiem, a nie w Wigilę.
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
Niestety muszę stwierdzić, że źle że się ludzie pospieszyli z klikaniem w ten link, bo każdy niedługo powinien dostać swój własny, osobisty link do własnego prezentu na święta za pomocą wiadomości e-mail ;), na niemieckich serwerach tak było i niektórzy np. zdobyli coś ze śpiocha albo broń na słonie, a niektórzy cukierki. A do nas wyciekł ten link z cukierkami... No ale przynajmniej trochę sprawiedliwie, bo będzie mniej narzekania, że inni mają co innego niż ja ;p
A przynajmniej tak jest, jeżeli to czego się dowiedziałem jest prawdą ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
a czy na niemieckim polecialy sanie komus z tych prezentow czy sanie to dalej wielka zagadka swieteczna the westa?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co do linku który przyszedł na pocztę to jest to ten sam co był podany wcześniej więc wątpię żeby komuś coś ze śpiocha poleciało.Bo mam na niemieckim konto i tam tez tylko leci to co jest w kalendarzu.
Luudziik a jak masz takie info to daj jakiś screen potwierdzający.
 

DeletedUser12954

Gość
Gość
No nareszcie mamy potwierdzenie prezentów na stronie głównej. :mel:
 

DeletedUser

Gość
Gość
linki różnią się końcowym cyframi zmieniająć je wchodzi ta sama strona
np:
http://www.the-west.pl/?mac=xmas2010&ref=mail_west_pl_100000
...
http://www.the-west.pl/?mac=xmas2010&ref=mail_west_pl_190000
tu różnica jest 90000 linków, nie ma jednak gwarancji, że pod kazdym linkiem kryje sie coś innego i że każdemu dropnęłyby różne itemy, natomiast może być różnica w ilości słodyczy lub wogóle, to co jest w paczce nie zależy od linka, a od tego kiedy zostanie ona otwarta. Może byc tak, że po prostu linków jest tyle ile graczy nie chcialo mi sie juz tego sprawdzać. Ot takie przemyslenia.
 

DeletedUser12954

Gość
Gość
linki różnią się końcowym cyframi zmieniająć je wchodzi ta sama strona
np:
http://www.the-west.pl/?mac=xmas2010&ref=mail_west_pl_100000
...
http://www.the-west.pl/?mac=xmas2010&ref=mail_west_pl_190000
tu różnica jest 90000 linków, nie ma jednak gwarancji, że pod kazdym linkiem kryje sie coś innego i że każdemu dropnęłyby różne itemy, natomiast może być różnica w ilości słodyczy lub wogóle, to co jest w paczce nie zależy od linka, a od tego kiedy zostanie ona otwarta. Może byc tak, że po prostu linków jest tyle ile graczy nie chcialo mi sie juz tego sprawdzać. Ot takie przemyslenia.

Masz Pan całkowitą rację, według mnie, każdy korzystając z tego linku (podanego na początku tego tematu) powinien mieć tą samą zawartość prezentu (w zależności jakiego był koloru). Ja np na mail dostałem info o prezentach, ale niestety (jak pisałem kilka postów temu) skorzystałem z czyjegoś (może nawet się okazać, że badziewnego) linku, na mailu mam inny link (tzn inną końcówkę). Mogą admini wytłumaczyć czemu to tak jest, bo myślę, że prześwietliliście każdego gracza pod względem zachowania i każdy (taaak każdy) dostanie inny prezent. :kak:
 

DeletedUser3449

Gość
Gość
Ta końcówka to jest przecież data
tumbleweed.gif


Rok miesiąc dzień
 

DeletedUser23590

Gość
Gość
Ja dostałem 2 prezenty ...
Pierwszy jak wkleilem ten link co podaliscie a przed chwila z tej wiadomosci z e maila
Tylko że dostałem to na ang serwie na pl tylko 1...

Lecą itemy ze śpioszka dowód :
55166406.png




Sorry żę takie duże ale chce mi sie wycinac bo to nie moje ;d
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
tam ktos oprocz słodyczy niedzwiedzia dostał czy ja juz zle widze :p?? niedzwiedzia mam co prawda ale fajnie by bylo :D
ale ja na jednym świecie poza słodyczami nic więcej nie mam, a na drugim czekam wigilii chociaz wątpie żebym coś innego dostała
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3449

Gość
Gość
Nie wierze w tego misia ;] Otworzyłem na 6 światach i nic ;P
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
Jak otwierałem na 5 światach to tylko słodycze, ten miś i colt to fejki. Zaraz każdy by krzyczał że tam temu lepiej niż jemu dropło i od razu płacz! Więc każdy dostaje Wszystkie słodycze z kalendarza w ilościach 2-5 !
 

DeletedUser

Gość
Gość
z tego co tam widać to kolor prezentu, zależy od poziomu postaci : )

od 1lvl - 29lvl dostaje się niebieski
od 31lvl - 59lvl dostaje się zielony
od 60lvl - 99lvl dostaje się pomarańczowy

z tego co ja zauważyłem na moich kontach na innych światach to jest mały błędzik
niebieski nie dostaje się od 1lvl-29lvl tylko od 10lvl-29lvl
do 10lvl sie nic nie dostaje
 
Status
Zamknięty.
Do góry