Prezenty w TW !

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3449
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Przemo, już o tym pisałem, że dostałem dopiero jak miałem 10 poziom.

Ciągle czekam na jutrzejszą lub pojutrzejszą relację z otwierania. Wtedy otworzę :).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja na kilku światach otworzyłem - "standardowa" paczka słodyczy
Na pozostałych czekam z openem do jutra
 

DeletedUser

Gość
Gość
01:00
Otworzyłem zielony prezent i dostałem słodycze...
Za 24 w kalendarzu dostaje się ekskluzywny prezent w którym są słodycze ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
a ja miałem debuga na koncie którego rano zgłoszę bo teraz mi się nie chcę pisać ;p
otworzyłem okienko i dostałem prezent ekskluzywny czyli już drugi, potem zrobiłem zadanie na czapkę bożonarodzeniową, następnie otworzyłem jeden z prezentów i zamiast słodyczy znikło mi eq i pojawiła się czapka bożonarodzeniowa, zamknąłem eq otwarłem ponownie i był tylko jeden prezent 0 nowych słodyczy i jedna czapka :&:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co do medalu za modlenie się, można go już zdobyć ;)

medalo.png
 

DeletedUser24534

Gość
Gość
To otworzył już ktoś prezent dzisiaj? :D Co wypadło?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi też się plecak wyczyścił, dostałem dwa medale i dwie czapki :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ja miałem debuga na koncie którego rano zgłoszę bo teraz mi się nie chcę pisać ;p
otworzyłem okienko i dostałem prezent ekskluzywny czyli już drugi, potem zrobiłem zadanie na czapkę bożonarodzeniową, następnie otworzyłem jeden z prezentów i zamiast słodyczy znikło mi eq i pojawiła się czapka bożonarodzeniowa, zamknąłem eq otwarłem ponownie i był tylko jeden prezent 0 nowych słodyczy i jedna czapka :&:

u mnie ta sama sprawa mikołaj mnie wycyckał bo ja go próbowałem wcześniej :)
 

DeletedUser19773

Gość
Gość
ja otworzyłem dzisiaj i słodycze, eq mi nie znikło itp.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No to ja zaczekam do jutra.

Mam 2 ekskluzywne i zastanawiam się nad sprzedarzą jednego. Jutro jak otworze jeden to drugi mi zniknie czy dostanie to samo? Wiadomo coś o tym?
 

DeletedUser3910

Gość
Gość
A jeżeli chodzi o znikające eq to ja też tak miałem wystarczyło sie ponownie zalogować :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
moim zdaniem prezent trzeba otworzyć jutro jak się nie myle to w amerykańskiej tradycji prezenty otwiera się 1 dnia świąt rankiem ale nie mam pewności co do tegopif paf
 
Mam 2 exclusive.
Jeden otworzyłem dzisiaj - słodycze.
Drugi otworzę jutro, bo prezenty otwiera się w Boże Narodzenie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A to ciekawe. "Tego przedmiotu nie można sprzedać" - to jakim cudem inny go wystawili? Czyżby ograniczenie w czasie wystawienia przedmiotu?
 
Status
Zamknięty.
Do góry