prezenty

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser28388
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser182

Gość
Gość
Prezenty będą dostępne od 22 grudnia do 6 stycznia (włącznie), więc każdy zdąży się przygotować jeżeli chce zakupić bryłki. Jeżeli chce płacić dolarami to może już dziś zacząć je zbierać, nic nie stoi na przeszkodzie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
sss

a chociaż ogólnie zeby ktoś co na nie niestać sie nie nastawial na nie :
Duzo , tak se , bardzo duzo ....
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Cena w $ na pewno będzie w miarę przystępna mi bardziej chodzi o cenę w bryłkach może sobie jakiś prezent na święta sprawie::P:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam takie pytanie, czy prezenty jakie możemy kupić będą zależały od naszego poziomu?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Cena w $ na pewno będzie w miarę przystępna mi bardziej chodzi o cenę w bryłkach może sobie jakiś prezent na święta sprawie::P:

Cena za $ będzie na pewno wysoka , żeby bardziej się za bryłki opłacało kupować..
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Zauważ że niskie lvl nie będą miały szansy na kupno prezentów kiedy jak mówisz będą drogie. Tak po przemyśleniu uważam że na pewno ceny i przedmioty w nich zawarte(nie licząc prezentów za bryłki) będą proporcjonalne do poziomu postaci
 
ceny za skrzynie unikatowe na pewno będą wysokie aby zasilić kasę firmy:) oraz wyprowadzić duże ilości $$ z serwerów:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam takie pytanie, czy prezenty jakie możemy kupić będą zależały od naszego poziomu?
Dropy ze skrzyń nigdy nie były powiązane z poziomem postaci a te dwa punkty wyjaśniają praktycznie wszystko

@Onufry napisał:
3. Prezenty będą różne, będą też posiadały różne ceny. Prezenty gorsze będą tańsze, prezenty ekskluzywne typu skrzynia premium będą drogie.

4. Prezentów nie trzeba kupować wszystkich. Można kupić dowolną ilość z przedziału 1 do 10. Oczywiście można nie kupować też nic..

BTW z niemieckiego forum w dziale ogłoszeń administracji http://forum.the-west.de/showthread.php?t=51043 można się doczytać że skrzynki zawierają "zufälliges Item aus einer vorgegebenen Liste" losowy element z listy predefiniowanych czyli pewnie na "najtańszy" prezent będzie mógł sobie pozwolić prawie każdy o ile będzie miał wystarczające środki finansowe i nie powinien narzekać na drop :D a jak ktoś nie ma co robić z dużą realną czy wirtualną kasą "die mehr als 2 Millionen Dollar haben" :eek: to może sobie zafundować dreszczyk emocji przy losowaniu z tych droższych.
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
z Niemieckiego forum jak dobrze zrozumiałem to jest garstka graczy w niemieckiej wersji gry, która będzie mogła sobie pozwolić na najdroższy prezent o_O

Aż się boje tych cen ^^
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czyli mówiac inaczej IG testuje w ten sposób wprowadzenie do TW premiowych itemów dostepnych tylko za bryłki...
No bo jak skrzynia będzie kosztowała 2 bańki to dla 99% graczy jest to cena nierealnie-absurdalna...
Tymniejmniej jeżeli koszt takiej skrzyneczki to powiedzmy 200-400 bryłek to już większość graczy z topki pokusi się o zakup dodatkowych bryłek...
 

DeletedUser27880

Gość
Gość
No calkiem mozliwe ze TW testuje w ten sposob premkowe itemki,chca sprrawdzic ile osob jest w stanie zakupic barylki tylko po to zeby kupic skrzyneczki...Osobiscie powiem ze moze to byc takze pewnego rodzaju ewencik na zarobienie kasy,i jak inno odczuje deficycik to bedzie on powtarzany tylko po to zeby zedrzec kase z nas;;) Osobiscie mnie to nie interesuje bo i tak je zakupie ale sporo graczy pomysli zanim sie zdecyduje...Pozostaje tylko nadzieja ze TW,udostepni skrzyneczki naprawde w przystepnej cenie tak aby kazdy mogl sobie je kupic i cieszyc sie z prezentu ktory sobie sprawil :I:
 

DeletedUser27633

Gość
Gość
stawiam, że najdroższa skrzynia będzie kosztowała 1000 brył ;) kto da więcej ?
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
Tak jeden tysiąc bryłek a za kasę to będzie jeden milion $
 

DeletedUser27880

Gość
Gość
alez oczywiscie ze zakupie wszystkie skrzyneczki,mi tam to nie przeszkadza ja tak gram i tego nie zmienie nie lubie byc w jakis sposob ograniczony w grze
 

DeletedUser

Gość
Gość
Buhaha najlepszy prezent za 2 miliony ^^ a żaden przedmiot który, wypadnie nie będzie wart tej ceny ...

Gdyby koszt zakupienia wszystkich prezentów wynosił 2 miliony to rozumiem, ale nie jednego ;D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27880

Gość
Gość
no gdybac mozna,ile beda kosztowac te prezenty poczekamy zobaczymy :huh:
 
tylko jeśli skrzynka będzie kosztować 2 mln $ lub bardzo dużo bryłek to jaki sens jest jej kupowania, lepiej na rynku kupić sobie dany przedmiot za stosunkowo bardziej przyjazną cenę
 
Status
Zamknięty.
Do góry