prezenty

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser28388
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser6254

Gość
Gość
Po części masz rację ,ale niektóre rzeczy są unikatowe ,niedostępne wcześniej w grze,z pewnością nie będzie się dało ich sprzedać.Szkoda tylko ,że takie pseudo prezenciki pojawiają się na święta ,w tym okresie gotówki jest najmniej -przynajmniej ja tak mam. Dziękuję za takie prezenty ,wolę wydać kasę na upominki dla moich bliskich ,a nie obdarowywać samego siebie ,np.w taki sposób.hmpf
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
A ja nie sądzę aby cena była strasznie wygórowana. W Inno nie pracują idioci. Umieją liczyć i wiedzą doskonale że cena zaporowa oznacza że niewielu kupi bryłki. Cena musi być wyważona tak aby zachęcić do wydania kasy jak najwięcej osób. Większy zysk to niekoniecznie wysoka cena, ważny jest też popyt. To że na świecie zaroi się od unikatów to już mało istotne zagadnienie. Istnieje zresztą poważne ryzyko że "unikatem" który wyleci ze skrzynki będzie nóż Bowiego albo inny równie rzadki przedmiot. Wątpię aby ktoś ryzykował wydanie 1000 bryłek mając w perspektywie coś takiego. Inaczej sprawa ma się z dolarami, tutaj cena rzeczywiście może być kosmiczna aby zniechęcić do wydawania dolarów i pójść w bryłki.
 
Różnica taka, że koszt sms'a w Polsce to 2g pracy przy minimalnej płacy, a w niemczech to może 15 minut? Niemiec/Anglik zarabia na tego esemesa w ciągu jego pisania.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Różnica taka, że koszt sms'a w Polsce to 2g pracy przy minimalnej płacy, a w niemczech to może 15 minut? Niemiec/Anglik zarabia na tego esemesa w ciągu jego pisania.

W Polsce, jest drugie tyle bryłek (stała promocja X2).
 

DeletedUser

Gość
Gość
To chyba cos nowego,prezent za ktory trzeba zaplacic. :)
A mi sie zawsze wydawalo ze prezenty dostaje sie za darmo.
Oj jaki bylem naiwny.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ustaliłem sobie, że jeśli skrzynia będzie kosztować 100 bryłek lub mniej to kupie :)
 

DeletedUser13290

Gość
Gość
Ja tak samo sobie postanowiłem, mam też 0,5kk$ na wszelki wypadek...
 
Ja uważam, że te najlepsze prezenty będą kosztowały 1 kk $, ponieważ na przykład pas innogames to unikat wśród unikatów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
to są prezenty
- albo za darmo albo za "grosze" czyli niewielką sumkę
jeśli chcesz płacić 1kk za skrzynkę z nożem Bowie'go to twoja sprawa....
 

DeletedUser22743

Gość
Gość
Może inno zrobi nam prezent i da za darmo a te płacenie to tylko taka przykrywka ? :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
I to maja byc PREZENTY ???? za ktore trzeba PŁACIĆ????

ja to chyba oleje.... wszystko dobre ale kupowaniu kota w worku to bezsens moga poleciec jakies smieci


moim zdaniem jest to prezent, bo jak ktoś ma dożo kasy i nie wie co z nią zrobić to może sobie zakupić i jak widać było na filmiku zarąbiste itemy mogą wypaść.
jeszcze tak nie było i moim zdaniem jest to ukłon w stronę graczy.

no ale poczekajmy i zobaczymy jaka będzie cena za te prezenty
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zobaczymy jutro w sumie za 3 godziny z małym haczykiem.
Mam jedynie nadzieje że będziemy zaskoczeni pozytywnie.
 

DeletedUser15276

Gość
Gość
Po części masz rację ,ale niektóre rzeczy są unikatowe ,niedostępne wcześniej w grze,z pewnością nie będzie się dało ich sprzedać.Szkoda tylko ,że takie pseudo prezenciki pojawiają się na święta ,w tym okresie gotówki jest najmniej -przynajmniej ja tak mam. Dziękuję za takie prezenty ,wolę wydać kasę na upominki dla moich bliskich ,a nie obdarowywać samego siebie ,np.w taki sposób.hmpf



To co napisałeś jest niepoważne. Nikt ci przecież nie każe kupować prezentów za bryłki, a samych bryłek też nikt ci kupować nie każe.

Prezenty są teraz, bo głównie z okresem świąt prezenty są kojarzone.

Jeżeli wolisz wydać kasę na prezenty w świecie rzeczywistym, to dobrze, też bym tak zrobił. A The West to gra i ma swoje zasady.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pytanie do Onufrego.
Czy bryłki zużyte na zakup prezentu, będą się liczyć do sumy bryłek zużytych w grze potrzebnych do zdobycia skrzynek (drewnianej, metalowej) ?
 

DeletedUser182

Gość
Gość
@up, tak.

Prezenty... można nazwać to inaczej jak ktoś chce. Co to zmienia? Nic.
Nazwijmy to w takim razie nie prezenty, lecz:

- "towary pod choinką, za które trzeba zapłacić dolarami lub bryłkami"

Nie ma problemu, można to nazwać i tak.

Najfajniejsze w tych "towarach pod choinką..." jest to, że nie ma obowiązku ich zakupu. Cudowna sprawa, wolność wyboru. Jeden przeznaczy pieniądze na grę, inny przeznaczy na coś innego. Prywatna sprawa każdego.

Nie ma chyba wiele do dodania w tej sprawie (przynajmniej ja nie widzę niczego, co jeszcze nie zostało powiedziane). Temat oczywiście otwarty pozostanie. Jak zwykle Wasze opinie zostaną przekazane do IG. Z mojej strony to tyle.

Osobom, które zakupią "prezenty" za dolary, czy też bryłki, życzę owocnych dropów :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry