Program do tworzenia prac, zadań, itemów i innych - WestManager

  • Rozpoczynający wątek Neoqueto
  • Data rozpoczęcia

Oceń program


  • W sumie głosujących
    445
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
UWAGA! Regulamin działu Propozycje >>> http://forum.the-west.pl/showthread.php?t=369 ! Należy programu używać wyłącznie dla zabawy oraz ewentualnie zgodnie z regulaminem działu! Więcej w okienku po uruchomieniu programu.

Ponad 200 pobrań!

Najoptymalniejszym sposobem uruchomienia aplikacji jest użycie programu "Start WestManager.exe". To właśnie jego należy umieścić (opcjonalnie) jako skrót na pulpicie.

Witam. Chciałbym przedstawić Wam program który ma wiele możliwości czyli bardzo łatwe oraz szybkie tworzenie prac, zadań, przedmiotów, okien, przycisków, ekwipunku, klas postaci w celu zamieszczenia np. na forum i wiele innych opcji, nie tylko edytory. Program zajmuje tylko 12 MB, jest kompatybilny z większością systemów Windows. Prostota tworzenia elementów gry opiera się przede wszystkim na wpisywaniu tekstu w odpowiednie pola i wybieraniu obrazów.Myślę, że screeny mówią same za siebie:
17420957.jpg

55954362.jpg

20104837.jpg

62394915.jpg


Myślę, że to narzędzie przyda się wielu użytkownikom. Planowana jest także wersja wielojęzykowa. Na razie to tylko BETA, więc ucieszą mnie informacje o bugach i zarówno pochwały jak i krytyka.

http://dl.dropbox.com/u/1931783/WM%200.96.rar

Kod:
[B]Hasło:
[/B]
Brak
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Niezly ten program heheh :) a jaka gra w nim :) <lol1222222222222222222> :)))))))))))
 

DeletedUser

Gość
Gość
Właśnie pobieram, dzięki Neoqueto za super program. Liczę ,że the west team zdejmie ci bana za zasługi.

edit. Super program ,szkoda że w budowie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Lepszego hasła nie było? Ale i tak wielkie dzięki za programik :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Cóż, dla userów Forum jest specjalna wersja, a więc hasło musi byc w miarę skomplikowane.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja go testowałem na moim kompie i działało w porządku tylko, że mam viste i czasami mi się z oknami coś rypie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
I za to cię ludzie kochają!:D

Ja ze swoim marnym szablonikiem mogę się gdzieś schować.....



Niech mnie ktoś przytuli... a najlepiej pogłaszcze
images
XD


Brawo za świetny program!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Naprawde geniusz z ciebie ;]
Programik jest super,teraz zrealizuje pomysły które od dawna mi do głowy przychodziły(niestety troche leniwy byłem :rolleyes:)
 

DeletedUser11019

Gość
Gość
świetny program mogę odłożyć na bok photoshopa :D
 

DeletedUser10308

Gość
Gość
No to teraz forum zostanie zasypane pomysłami prac questów itp. :D

A programik świetny :D
 

DeletedUser7299

Gość
Gość
jeszcze nie testowałem, ale znając Ciebie, można na 100%powiedzieć że świetny:)
 

DeletedUser12954

Gość
Gość
Ten co dał 5, pewnie uważa, że program to bryndza ^^ i każdy taki może napisać :)

Parszywy Indorze, nie martw się; szablonik też jest świetny, widziałeś ile ludzi już go użyło (niekoniecznie w dobrym celu, jak z tą bronią strzelecką :p).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ten co dał 5, pewnie uważa, że program to bryndza ^^ i każdy taki może napisać :)

Parszywy Indorze, nie martw się; szablonik też jest świetny, widziałeś ile ludzi już go użyło (niekoniecznie w dobrym celu, jak z tą bronią strzelecką :p).

Co do Indorca (zarówno jak i Binoxa i Sebicjusza) w kodzie programu jest mała wzmianka o nich. Czasami warto wyłapywać easter eggi. Można np przytrzymać Shift i kliknąć dwa razy na jakiś napis kiedy jakieś okienko dialogowe jest uruchomione... :rolleyes:
 

DeletedUser994

Gość
Gość
Nie wiem, może mój komputer nie wyświetla wszystkiego w tym temacie (jakieś durne blokady mi pozakładali), więc może pytanie nieco bezsensowne, ale... skąd można ten program pobrać? :confused:

Tak btw:
"Najbardziej optymalnym..." to błąd językowy... ze względu na znaczenie merytoryczne przymiotnik 'optymalny' nie podlega stopniowaniu :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry