Program do tworzenia prac, zadań, itemów i innych - WestManager

  • Rozpoczynający wątek Neoqueto
  • Data rozpoczęcia

Oceń program


  • W sumie głosujących
    445
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo fajny programik, można się w nim pobawić i zrobić absolutnie wszystko, można by to było rozszerzyć na inne wersje językowe i by było super.
 

DeletedUser19255

Gość
Gość
Wielkie dzieki zaczynam sie bawic moze wpadne na jakis dobry pomysl :)
 

DeletedUser17715

Gość
Gość
Program naprawdę świetny, tylko mogły by być szablony grafik z westa ;)
A ja w 10 min taką o to pracę zrobiłem. W miejscu na pytajnik są jakieś szlacheckie bronie ale z niskich lvl'ów i szlacheckie ciuszki ;)




Uploaded with ImageShack.us
 

DeletedUser19557

Gość
Gość
Dlaczego nie mogę go pobrać czy trzeba jakiś specjalny program??
Bo nie mogę go otworzyć:confused:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fajny programik. Kiedyś sie nim bawiłem, ale mi się znudził. Jeśli będę robił jakąś propozycję na pewno z niego skorzystam:D
 
Fajny ten program ;)

Napewno będe go często używał , wogule dobry miałeś pomysł żeby zrobic taki program
jest bardzo użyteczny i najważniejsze to że jest mały
 

DeletedUser21608

Gość
Gość
Nie mogę otworzyc klikam na link od Neq i nic otwiera mi sie Windows Media Player i mówie ze tego nie otworzy czy jakoś takhmpf
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja ściągnąłem i nie mogę zainstalować. Kiedy klikam dwukrotnie na ikonkę pliku pojawia mi się pytanie czy chce uruchomić za pomocą programu z komputera czy z pomocą internetu...o_O Help:oops: co mam robic?
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja mam takie pytanko : ten program ma jakiś wpływ na grę tw czy jest on tylko i wyłącznie do tworzenia "rysunkówi tabelek" tak jakby paint?
 

DeletedUser

Gość
Gość
bardzo fajny ten program a to tylko beta , nie mogę się doczekać pełnej wersji :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry