Program do tworzenia prac, zadań, itemów i innych - WestManager

  • Rozpoczynający wątek Neoqueto
  • Data rozpoczęcia

Oceń program


  • W sumie głosujących
    445
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
0.96 już w fazie alpha. Dodałem edytor sygnatur. (...)
Można dodać ramkę i takie ornamenty na górze, jak w domyślnych sygnach nr. 2 i nr. 3, wybrać tło, napis, pozycję, czcionkę, kolor i formatowanie napisu, cień i efekt szkła jak na razie.

A poprawiłeś zapisywanie obrazów? ;) Bo był problem, teksty znikały, a pojawiały się kawałki okna "zapisz". Od kiedy się o tym przekonałem korzystam z Painta (polecam, GIMP i Photoshop wcale nie jest taki potrzebny do prostych screenomontaży ;)).
Edit: Hura!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Tak, rozwiązałem w 100%, nawet można zapisywać w wysokojakościowym .JPG i nie trzeba się mizdrzyć z oknami ;D.
 

DeletedUser7000

Gość
Gość
Thx za program. Bardzo przydatny, prosty w obsłudze no, no... Niezła gratka dla gracza! Ocena? Mogłaby być mniejsza niż 6? Nie wg. mnie! :D
 

DeletedUser9369

Gość
Gość
Powiem tak program jest dobry nawet bardzo sam zdążyłem go przetestowac no i co tu dużo mówic gratulacje Neoqueto.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po jakie licho odświeżasz ten temat? Sam program jest już niezgodny z regulaminem więc...

A nie można tego programu pobrać tak dla zabawy? Aby tak sobie tworzyć nowe zadania i klasy postaci, ale nie zamieszczać tego w Propozycjach ani w ogóle na forum?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Właśnie przecież to nie ma słurzyć do urażenia kogokolwiek, ani zmieniania czegokolwiek w grze...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Można, dodam do downloadu wesję 0.96, w której jest odpowiednie info o regulaminie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dziś. Jest niekompletna i na 80% taką pozostanie, awaria dysku.

Program został zaktualizowany, teraz jest wersja 0.96.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Program zostałe przeskanowany programem Kaspersky AntiVirus 2009 z najnowszą w dniu uploadu bazą danych. Nie wykryto żadnych wirusów ani infekcji.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Program genialny! xd
Ale są pewne drobne niedociągnięcia...Dlatego 5-bo muszę ocenić jak najbardziej surowo-ale programik super :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
dzięki za sparawdziłeś Neoqueto czy niema wirusów
 

DeletedUser14566

Gość
Gość
Ta nowsza wersja o wiele fajniejsza.Można robić prosto sygny.Reszta też fajna:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
mugłbyś dać screena z edytorem itemów i ekwipunku

Edytor eq:
30573447.png

Edytor itemków:
itemki.png

@EDIT:
Nie zauważyłem, że post kolegi jest z grudnia, myślałem, że z 6 stycznia...
SS pozostawiam dla innych...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chciałbym zauważyć że w jednej z opcji jest minigra która ma na celu zrobić "rozróbę" w salonie i rozzłościć Henry'ego Walkera.
Opis jest jednak źle napisany i brzmi "Czy miałbyś ochotę na małą rozrube? Jak wiadomo powinno być napisane "ó".
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry