Program do tworzenia prac, zadań, itemów i innych - WestManager

  • Rozpoczynający wątek Neoqueto
  • Data rozpoczęcia

Oceń program


  • W sumie głosujących
    445
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
ŚWIETNY PROGRAM
ściągam i chyba już polecę juz gram xd
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Już zasssysam :). Z tego co słysze jest lepszy od poprzedniej wersji :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chciałbym zauważyć że w jednej z opcji jest minigra która ma na celu zrobić "rozróbę" w salonie i rozzłościć Henry'ego Walkera.
Opis jest jednak źle napisany i brzmi "Czy miałbyś ochotę na małą rozrube? Jak wiadomo powinno być napisane "ó".
Pozdrawiam

Człowieku, pisałem to o 4:00 :D. Z resztą, nie miałem pojęcia jak to się pisze.

qbeqq - ładnie.

Spróbuję odzyskać dane ze zniszczonego dysku, może uda się odczytać projekt, wtedy program będzie dalej rozwijany pod względem dokładności z oryginalnymi elementami gry oraz funkcjonalności (m.in. kalkulatory, wysyłanie przekonwertowanych raportów na serwer (do wyboru będzie kilka wersji, małe raporty, duże, oraz kompaktowe - wielkości userbarów) dokładny spis zadań, itemów, prac, setów itp. z możliwością uaktualnień i własnej edycji, edytor tzw. "ścieżki zadań" - serie zadań podzielone na osobne zadania w formie łatwych do odczytu pasków, mniej "idiotyzmu" w programie, możliwość utworzenia graficznej reklamy miasta (tia, wpycham się na siłę w to forum), oraz zestawu przedmiotów w sprzedaży). To tyle z rzeczy, które tylko dwukrotnie przekraczają granice potencjalnej abstrakcji.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Takie coś mi wyszło...Szkoda tylko,że nie ma polskich znaków...
EDIT:
Dam załączniku,bo w
 

Załączniki

  • Stróż Prawa.jpg
    Stróż Prawa.jpg
    45 KB · Wyświetlenia: 149
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Oficjalnie ogłaszam, że projekt West Manager będzie kontynuowany!

Udało mi się podłączyć oraz odzyskać dane ze starego dysku z Windą (Maxtor). Projekt jest. Jestem niesamowicie usatysfakcjonowany, kurde, mordka :D!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy tu, aby nie ma polip wirusa w tym pliku?:DCoś sceptycznie jestem nastawiony do pobierania tego...:rolleyes:
 

DeletedUser

Gość
Gość
To kiedy bedzie nowa wersja tego programu:p?

Napisz na Profilu,z gory dzieki
 

DeletedUser

Gość
Gość
...
Co się otwiera w notatniku? To jest spakowane, więc może nie masz programu dekompresującego? (7Zip, WinRAR)
 

DeletedUser

Gość
Gość
pora na pewnie glupie pytanie-czy ten program jest legalny?(do ściągnięcia)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie on nie jest legalny przyjdzie do ciebie FBI i cie aresztuje jak ściągniesz.

Oczywiście, że jest legalny licencja freeware autorem jest przecież Neoqueto.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fajny program. Tylko edytor prac nie czyta polskich znaków.

przedmiot2.jpg


praca4.jpg


praca3.jpg


W pracy "pracuj jako burmistrz" dałem broń jako produkt, ale to tylko zabawa. Mogłbym nawet tam dać buntline Wyatta.:rolleyes:
 
Status
Zamknięty.
Do góry