Prowizje bankowe- co o nich uważacie?

  • Rozpoczynający wątek WOJOWNIKH
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Zgodnie z tym bank nalicza prowizję nawet jako mieszkaniec miasta.Dla mnie z jednej strony urealnia to grę i daję wreszcie przewagę bez miastowym.Z drugiej jednak strony dla pojedynkowicza(choć czasem nie tylko) na początku gry każdy cent się liczy.
Co o tym uważacie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dla mnie to jest tylko gra. Więc dla poziomów 1-10 jest to trochę utrudniająca przyczyna, a dla wyższych to praktycznie nic nie znaczy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Że co robi? Na pewno przez to gra nie jest realniejsza! Przychodze do swojego banku i muszę płacić za to, że wpłace pieniądze do ich banku.:confused: No come on... Nie wiem kto wpadł na tak idiotyczny pomysł. Rozumiem, że twórcy gry chcą zmiejszyć ilość pieniądza na serwerze, ale nie w taki sposób. Nie chciałbym mieć takiego konta.:p Rozumiem opłate z racji prowazdenia konta, ale prowizje od wpłat?;)

Szczególnie utrudnia to grę na początku, kiedy tych pieniędzy nie ma się za dużo. Potem i tak każdy ma tych pieniędzy dużo i jeżeli nie robi reskilli to na wszystko starcza.
 

DeletedUser

Gość
Gość
apk wystarczy wplacać po 1$ i Ci nie będzie zabierało kaski :p
 

DeletedUser9641

Gość
Gość
Że co robi? Na pewno przez to gra nie jest realniejsza! Przychodze do swojego banku i muszę płacić za to, że wpłace pieniądze do ich banku.:confused: No come on... Nie wiem kto wpadł na tak idiotyczny pomysł. Rozumiem, że twórcy gry chcą zmiejszyć ilość pieniądza na serwerze, ale nie w taki sposób. Nie chciałbym mieć takiego konta.:p Rozumiem opłate z racji prowazdenia konta, ale prowizje od wpłat?;)

Szczególnie utrudnia to grę na początku, kiedy tych pieniędzy nie ma się za dużo. Potem i tak każdy ma tych pieniędzy dużo i jeżeli nie robi reskilli to na wszystko starcza.

Całkowicie się z tobą zgadzam. Może i mam 57 poziom ale nawet teraz walczę o każdego dolca. Zbieram dużo kasy na przedmioty. I co? Teraz jest to dużo trudniejsze.
A jeśli chodzi o odciążenie serwera to jak uzbieram kasę to i tak wydam. A co to da. Przecież i tak choćby zabierało kilka procent to i tak kasę uzbieram. I nic to nie da. To tylko utrudnienie w grze!!!:(:mad:
 

DeletedUser19472

Gość
Gość
POwiem wam tylko jedno: to jest najlepsze co mogli zrobić
 

DeletedUser9641

Gość
Gość
7$ tak???
To sobie policz. Wpłacisz np. 20 razy.

20 x 7 = 140

I to mało!!???
 

DeletedUser18894

Gość
Gość
Moim zdaniem to jest dobre, ponieważ jakiś % tego naszego wkładu do banku idzie do miasta, więc RM i ZM nie będą się martwić, że członkowie ich miast nie wpłacają na konto miasta. :D

Chyba zacznę wpłacać, tak jak już ktoś tu napisał, po 1$, ale czy to ma sens np. przy 200 $ :confused: Raczej nie... Przynajmniej wiem, że połowa oprocentowania idzie dla miasta.:D
 

DeletedUser9641

Gość
Gość
Moim zdaniem to jest dobre, ponieważ jakiś % tego naszego wkładu do banku idzie do miasta, więc RM i ZM nie będą się martwić, że członkowie ich miast nie wpłacają na konto miasta. :D

Chyba zacznę wpłacać, tak jak już ktoś tu napisał, po 1$, ale czy to ma sens np. przy 200 $ :confused: Raczej nie... Przynajmniej wiem, że połowa oprocentowania idzie dla miasta.:D


Nie wiem jak napisać NIE MOŻNA WPŁACIĆ 1$

To już wolę na miasto osobno wpłacić. A tak na marginesie to w mieście nie ma pokazanego kto wpłacił po daniu na konto.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem to jest dobre, ponieważ jakiś % tego naszego wkładu do banku idzie do miasta, więc RM i ZM nie będą się martwić, że członkowie ich miast nie wpłacają na konto miasta. :D

No dobra, ale połowa z tej kasy po prostu przepada. Równie dobrze mógłbys wpłacić całe 10% do kasy miejskiej.

Już widzę, że jak wpłącam pieniądze do banku. 5% jest to prowizja na rzecz banku, a drugie 5% kasjerka sobie bierze do kieszeni.:D To jest taka typowa polityka banku. W końcu trzeba zniechęcić potencialnych klientów do korzystania z banków.;) W materac upychać pieniądze.:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dokładnie :)
Gra jest wtedy bardziej realna , pozatym na 10 lvlu banku prawie nic nie pobiera . boby jeszcze 2% mniej prowizji mają :)
Moim zdaniem bardzo fajna rzecz
 
Na becie da się 2$ wpłacić w obcym banku i zabiera z tego 1$. A tu nie ma znowu tak dużo. Tylko byście ułatwiali. Ktoś tam wspominał o opłacie za prowadzenie konta. Wolałbyś, żeby kasa Ci znikała z konta? To jest tak jakby za prowadzenie konta.

EDIT:
Przynajmniej nie ma ograniczenia wpłat.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Gość
Gość
to jest dobre, nie dawno kupowałem precyzyjnego winchestera za 15600 a była pojemność 12000. Musiałem nazbierać 3600 w rzeczach przy czym ja idę w expa a nie w kasę. Tak więc fajnie że nie ma ograniczeń za skromną sumkę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja nie mam jeszcze 30 lev i najbardziej zarabiające prace mają jakieś 30%, każdy $ się liczy. jak zbiera się na nowy przedmiot to trochę utrudnia sprawę, dla osób które odblokowały prace z dużą kasą te kilka procent prowizji jest niezauważalne, bez znaczenia
 

DeletedUser

Gość
Gość
Już nie ma po co rozbudowywać banku. To tylko utrudnienie z resztą beznadziejne
 

DeletedUser

Gość
Gość
To nie zabiera dużo jeśli wpłacamy we włąsnym banku , bo kasa idzie na miasto , czyli nie tracimy jej całkowicie. Można wpłacać na konto ile się chce i to jest + . Dla mnie to tam obojętnie , bo jak wpłacisz 2000 to dajmy na to 6% z tego to 120$. Nie jest to jakaś ogromna suma..
 
No tak, niektóre słowa to wulgaryzmy i musi polecieć cała wypowiedź...

Na S12 będąc bez miasta uzbierałem ponad 4000$. Dostałem w końcu zaproszenie do miasta, ostatnie wolne miejsce. Zależało mi na zamieszkaniu tam, więc bez marudzenia przyjąłem zapa i dałem spanie. Dałem na bank, a tu bank na 2 poziomie... NO I CO TERAZ? 12% opłaty! Około 500$ by mi wpłata zjadła! Pracować - zleją mnie i zabiorą, wpłacić - bezsensu, kupić - co, skoro nie ma nic mnie interesującego (czekałem na 9 poziom krawca, był8). Trzy dni spałem nie wychodząc z hotelu!!! SZLAG mnie trafiał! W końcu wybudowali... Chciałem kapelusz i buty, wyszło indiańskie dziadostwo na głowę + buty tancerki... Musiałem wydać całą kasę na bzdury :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry