Przesyłanie pieniędzy w ramach sieci banków

  • Rozpoczynający wątek Dehumanizzer
  • Data rozpoczęcia

Czy pomysł Ci się podoba?


  • W sumie głosujących
    331
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Różnica:
Każde przesłane pieniądze docierają po 5 minutach do własnego miasta i własnego banku, przez te 5 minut pieniądze mogą być stracone w pojedynku i nie docierają na konto -> taki opóźniony przekaz telegraficzny.

ja bym dodał jeszcze, że jak wpłacamy do obcego banku, to on pobiera prowizje. W ogóle bym jeszcze kredyt i konto oszczędnościowe zrobił 2 lokaty, bankomat... (joke)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dla mnie pomysł fajny i nie wyglądałoby to przecież tak, że kasa idzie telegrafem, ale wiadomość o wpłaceniu kasy przez osobę XYZ zostaje rozesłana do innych oddziałów Banku The-West.pl :)
Prowizja ? 7,5%
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł jest w miarę dobry, bo wędruję do wrogiego miasta 49 minut, wygrywam kilka pojedynków i mam 200$, wtedy wysyłam kasę do mojego banku i nie mogę jej stracić. Ale pomysł do dopracowania.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobra rzecz,
często sie przydaje w czasie rajdów na inne miasta,
ale
jak te pieniądze będą docierały do celu skoro wiadomo magia nie istnieje :) musiałby je ktoś przewozić, czyli byłyby za to opłaty, tak ja w rzeczywistości

Mi się wydaje, że wpłacamy na konto w dowolnym mieście, i przez telegraf wiadomość jest przekazywana do banku w twoim mieście i wtedy masz te pieniądze na koncie

A co do pomysłu to podoba mi się, zwiększyłby realizm gry
 

DeletedUser

Gość
Gość
no pomysłdobry ale można se zrobić 15 kont i przesyłać na inne konto i by było dużo kasy za 2 godziny x]
 

DeletedUser10321

Gość
Gość
Mnie to wszystko jedno czy wprowadzą.Ale ja nie będę przesyłał.Za duże ryzyko.Ja wolę już stracić 1/3 kasy niż całą kasę...:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Taaak

Moim Zdaniem opóźnione o 15 minut , oraz wpłacasz od każdej setki , 5 dolców prowizji :)
Przy mniejszych kwotach (poniżej 50) nie płacimy , żeby cwaniaki nie wysyłały po 49$ bo nie chcą płacic max ilośc wysyłanych pieniędzy to 3 razy (dowolna ilośc $ w środku)

200$ - 10 $ dla miasta
300$ - 15 $ dla miasta itd ^^
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na TAK ale poprawił bym to tak że na przykład masz zagrożenie (jak przy pracy) czy pieniądze dojdą im dalej tym większe zagrożenie i daje ci raport
W raporcie piszę na przykład wpłaciłeś 350$ na dyliżans z twoją forsą napadli bandyci (lub indianie) i dotarło tylko 315$
 

DeletedUser3132

Gość
Gość
dako

ale poco mi pieniądze w banku jak one nie procentujął nie ma z tego zadnego zysku i porzytku ???? przynajmiej na 7,5% w tedy karzdy by płacał :rolleyes:
 

DeletedUser

Gość
Gość
z jednej strony pomysł może ciekawy, ale z drugiej strony strasznie mało można by było wtedy zarobić na pojedyynku po każdy zarabioną kasę od razu chowalby do banku w najbliższm mieście
na NIE, ewentualnie do poprawek.
 

DeletedUser5420

Gość
Gość
Fajny poomysł ale ułatwiło by to nie znacznie gre
 

DeletedUser6165

Gość
Gość
Mi się ten pomysł bardzo podoba,nawet w moim mieście kilku ludzi zakładało tematy na forum czy jest możliwość przesyłania pieniędzy do banku lub na prywatne konto.Niestety odpowiedz była negatywna.A ten pomysł by to zmienił.

Minusem jest to że wielu wrednych pojedynkowiczów chciało by haracze.Ale można by zadziałać banem :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry