Przygody - dyskusja.

Status
Zamknięty.
Tak jak jest w opisie na forum i na wiki, będzie taka opcja, ale nie przy najbliższym starcie przygód.
 

DeletedUser30011

Gość
Gość
A o której godzinie Przygody będą dostępne?
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Od czego zależy ilość punktów życia?

Które umiejętności są ważne w Instancjach ?
 
A o której godzinie Przygody będą dostępne?

Tak jak napisaliśmy, jest planowane uruchomienie na dzień jutrzejszy, jednak nie znamy jeszcze dokładnej godziny. Proszę pamiętać o dopisku, że data może ulec zmianie.

Od czego zależy ilość punktów życia?

Które umiejętności są ważne w Instancjach ?

Kanuto, wszytko ładnie opisane jest na wiki. W mapie Dominacji, ważny jest poziom graczy oraz broń. Aktualnie właśnie ta mapa wchodzi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeżeli będę pracował i zacznie się rozgrywka to moja praca zostanie przerwana? Czy po zakończeniu rozgrywki można stracić hp i energię(tak jak na fortach). Pytania może banalne ale wolę się upewnić.
 
A kiedy możemy się spodziewać wejścia nowych mapek oraz trybu pve?

Jak widać, nowe mapy nie są dostępne nawet na Becie, ale gdy dostaniemy informację o nich na pewno Was poinformujemy.

Jeżeli będę pracował i zacznie się rozgrywka to moja praca zostanie przerwana? Czy po zakończeniu rozgrywki można stracić hp i energię(tak jak na fortach). Pytania może banalne ale wolę się upewnić.


Instancja Multiplayer odbywa się niezależnie od Waszej aktywności w grze. Można w tym czasie pracować, przemieszczać się itp.

Po zakończeniu rozgrywki nie tracisz energii ani punktów życia, tak jak w przypadku manewrów.
 

DeletedUser21854

Gość
Gość
Hej :)
Wiadomo już ile Veteranpoints'ów się dostaję za wygraną i ile za przegraną?
Co można zakupić za nie? Interesują mnie napoiki dające expa :p
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Czy wprowadzono już system kar dla osób które w trakcie losowania drużyn wychodzić będą z tego trybu ?

Czy osoba która zrobi się offem podczas trwania rozgrywki będzie jakoś karana?
 

DeletedUser30011

Gość
Gość
UWAGA: Jeśli jakiś gracz opuści lobby zostanie ona automatycznie zamknięta, a wszyscy gracze powrócą do ekranu startowego. Pamiętaj o tym i ze względu na szacunek do innych graczy nie postępuj lekkomyślnie.

Polecam:http://wiki.the-west.pl/wiki/Przygody#Lobby
 
UWAGA: Jeśli jakiś gracz opuści lobby zostanie ona automatycznie zamknięta, a wszyscy gracze powrócą do ekranu startowego. Pamiętaj o tym i ze względu na szacunek do innych graczy nie postępuj lekkomyślnie.

Pożywka dla trolli. Jeśli nie wprowadzą systemu, który np. by dawał dobę zakazu IMPu po dwóch opuszczeniach, znacząco by się to zmniejszyło. Ponadto wiele osób będzie wybrzydzać w składach, i mogą wielokrotnie próbować zwiększyć swoje szczęście. Szacunek do innych graczy? Nie wszyscy o tym wiedzą.
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
Czy wprowadzono już system kar dla osób które w trakcie losowania drużyn wychodzić będą z tego trybu ?

Czy osoba która zrobi się offem podczas trwania rozgrywki będzie jakoś karana?

Aktualnie nie ma systemu kar za utrudnianie rozgrywki w przygodach. Można do tego celu przerobić punkt O, jednak może być problem z udowodnieniem czy ktoś to zrobił specjalnie, czy może jednak awaria sprzętu lub brak prądu nastąpił u danej osoby.

Niestety początkowo może być z tym duży problem bo znajdzie się parę osób, które będą specjalnie utrudniały rozgrywkę innym.

Oczywiście można pomyśleć nad rozwiązaniem tego problemu, ale najpierw poczekajmy na to jak to będzie wyglądało w rzeczywistości.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Czy gracz biorący udział w MPI, jest chroniony od pojedynków (tak ja ma to miejsce w bitwie o fort)? Bo jeśli nie, to trochę lipa. Z tego co przeczytałem na Wiki, wynika że zestaw ubrań najlepiej powinien być skompletowany na cechy (czyli zestaw nie pojedynkowy), ale to wystawia gracza na ataki ze strony innych graczy, bo jest łatwiejszym celem.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Czy za grę w przygody także będą aksamitki do zdobycia ?
 

DeletedUser30011

Gość
Gość
Czy za grę w przygody także będą aksamitki do zdobycia ?

Tak. Bynajmniej na becie tak jest.

Czy gracz biorący udział w MPI, jest chroniony od pojedynków - Jest napisane że Przygody toczą sie bez względu na czynności w grze, więc ochrony raczej nie będzie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy gracz biorący udział w MPI, jest chroniony od pojedynków (tak ja ma to miejsce w bitwie o fort)? Bo jeśli nie, to trochę lipa. Z tego co przeczytałem na Wiki, wynika że zestaw ubrań najlepiej powinien być skompletowany na cechy (czyli zestaw nie pojedynkowy), ale to wystawia gracza na ataki ze strony innych graczy, bo jest łatwiejszym celem.
Zawsze możesz ubrać się pod cechy i udać się do hotelu na spoczynek.
Grasz sobie spokojnie MPI i jesteś chroniony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry