Przygody - dyskusja.

Status
Zamknięty.

DeletedUser28072

Gość
Gość
Słuchajcie,
Grałem dzisiaj w przygody, zresztą nie pierwszy raz. Gość jakiś rafelli czy jak mu tam posiadał łuk Monitu. Dajcie spokój wali jak z armaty.... jedną turą po 1600hp mi zjechał. Ma mnie na 2 tury bo posiadam 3200HP. Ja sie pytam kto mu to dał ?
 

DeletedUser30011

Gość
Gość
Słuchajcie,
Grałem dzisiaj w przygody, zresztą nie pierwszy raz. Gość jakiś rafelli czy jak mu tam posiadał łuk Monitu. Dajcie spokój wali jak z armaty.... jedną turą po 1600hp mi zjechał. Ma mnie na 2 tury bo posiadam 3200HP. Ja sie pytam kto mu to dał ?

Kupił bryłami.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Łuk Manitu był za wygranie loterii chyba oktoberfest. Gracz który miał największy wyniki dostał set broni ;)
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
Jak jest w miarę kumata ekipa, to łuki manitu nie straszne, nie raz się takie ekipy pokonywało bez problemów. Najśmieszniejsza sytuacja przed przygodą, taki jeden manitu przy cwaniakował "Nie mamy szans" , pewny wygranej, a garści złapali aż miło. Ale fakt faktem, obrażenia ładne mają.
 
Nie fer przygody

Nie raz już się spotkałem w przygodach gdzie były nie fer składy np.http://scr.hu/56x8/wvkjf - w tej przygodzie był akurat "ramzer300" offem a gdyby był by online to nas rozwali,1.mieli większe hp,2.mieli większy dmg
następna przygoda http://scr.hu/56x8/vpqw2 nie chciałem nawet grać taka sama sytuacja jak wyżej wymieniłem.:mad::mad:
Po prostu denerwuje mnie dobieranie drużyn poprzez lvl.
Podczas wybierania drużyn pod uwagę powinno być brane 1.lvl(jak wcześniej)2.broń (jak ma być według broni to powinien być zakaz zmienia broni jak będzie przygotowanie do rozgrywki)3.hp(jakie gracz ma z ekwipunku).
Jeśli dalej tak będzie przestanę grać w przygody i wiele innych osób też.
Tyle miałem do powiedzenia,mam nadzieję że TTW weźmie moje zażalenie pod uwagę.
Dziękuję hondzian :!: :&:
 
możne to i dziwne (a dziwne dlatego ze z zasady pomstujecie na supp) ale chciałem podziękować za wprowadzenie zmian w regulaminie:

7. Multi-konta na Przygodach:
- pierwsze wykroczenie - 2 dni wykluczenia z gry
- drugie wykroczenie - 5 dni wykluczenia z gry
- trzecie wykroczenie - 10 dni wykluczenie z gry
- czwarte wykroczenie - trwałe wykluczenie z gry
* wykluczenie z gry dotyczy wszystkich multi-kont z rozgrywki

oraz

§1.1 Przygody
Podczas rozgrywki w przygody dozwolone jest gra tylko jednym kontem w tym samym czasie.
Objaśnienie:
Zabrania się udziału w rozgrywce "Przygody" kilkoma kontami w tym samym czasie
Gracz posiadający konta na kilku światach (nawet jeśli są to inne nicki), może uczestniczyć w rozgrywce tylko jedną postacią/kontem.
Logując się do rozgrywki ze świata 1 nie możemy jednocześnie logować się do Przygody ze świata 10, Arizony,...


bo niektóre przygody wyglądały żałośnie 5:5 1 osoba w czerwonych 2 w niebieskich aktywna a reszta kont to mulit i off (a pkt i ewentualne skrzyneczki im bija)

także dzięki za taka zmianę jedni wola forty inni pojedynki i przygody
 
możne to i dziwne (a dziwne dlatego ze z zasady pomstujecie na supp) ale chciałem podziękować za wprowadzenie zmian w regulaminie:

7. Multi-konta na Przygodach:
- pierwsze wykroczenie - 2 dni wykluczenia z gry
- drugie wykroczenie - 5 dni wykluczenia z gry
- trzecie wykroczenie - 10 dni wykluczenie z gry
- czwarte wykroczenie - trwałe wykluczenie z gry
* wykluczenie z gry dotyczy wszystkich multi-kont z rozgrywki

oraz

§1.1 Przygody
Podczas rozgrywki w przygody dozwolone jest gra tylko jednym kontem w tym samym czasie.
Objaśnienie:
Zabrania się udziału w rozgrywce "Przygody" kilkoma kontami w tym samym czasie
Gracz posiadający konta na kilku światach (nawet jeśli są to inne nicki), może uczestniczyć w rozgrywce tylko jedną postacią/kontem.
Logując się do rozgrywki ze świata 1 nie możemy jednocześnie logować się do Przygody ze świata 10, Arizony,...


bo niektóre przygody wyglądały żałośnie 5:5 1 osoba w czerwonych 2 w niebieskich aktywna a reszta kont to mulit i off (a pkt i ewentualne skrzyneczki im bija)

także dzięki za taka zmianę jedni wola forty inni pojedynki i przygody

Dziękujemy za docenienie.
Rzadko zmieniamy regulamin, nie jest to też proste zadanie. Każdą zmianę musi zaakceptować LCM a następnie prawnik. Cieszę się jednak, że udało nam się dodać ten punkt regulaminu.
 
.....

Od kiedy weszły przygody mija już ponad pół roku a nadal nie ma "Własnej rozgrywki"To po co to jest wprowadzone jak tego nie można używać.
 
Przecież nie przygody są złe.

To gracze na przygodach są negatywni. Atakują cię słownie za niskie HP, że się zapomniałeś i posłałeś nie na bank a wiatrak, raportują cię. Są nie znośni nie ma opcji wyciszenia takiego gracza.
Nooby wychodzą kiedy widzą po swojej gracza poniżej 50lvl

Na przygodach Brakuje Opcji:

Ignoruj Gracza*
Balans powinien być wyrównany po przez system ligowy.
@Etriel mogę wam go zaprojektować, bardzo fajny system, który sprawi że nowi i nisko poziomowi gracze/gracze którzy mało w to grają, nie będą losowani z tzw "weteranami"
Strzały nie powinny dotykać sojuszników i powinniśmy przez nich przechodzić (normalnie) przecież można przez siebie przejść, na dzikim zachodzie ludzie żeby przejść obok siebie nie mijali się szerokim łukiem (chyba nie)
W każdym bądź razie, jak ktoś wyjdzie powinny być dłuższe nagrody w postaci zakazu wstępu przez minimum godzinę. Bo mało teraz takich co w to grają, każdy odpicowany, poty full exp kasa aż się rzygać chce. Bo pograć nie pograsz, za raz cię palcem wytkają że coś zrobiłeś źle.
I tylko multikonta multikonta i multibitwy. Przyznam że i ja miałem multi, lecz nie kryłem się z tym grając na tym samym IP. Ciekawe, ilu gra tak samo?
Życzycie mi Permanentnej Blokady Konta. Ale wiecie co? Dobrze, trzeba będzie to się sam zbanuję, i tak nie ma z kim grać.
A odzywać się do idiotów idiotą się staję. Niestety tak jest.
Pozdrawiam.


Nie przygodom i Nie ulepszaniom!
 
Status
Zamknięty.
Do góry