Przygody - dyskusja.

Status
Zamknięty.

DeletedUser1887

Gość
Gość
Czyli najlepiej by było, aby żadne dane na temat gracza były niewidoczne a biorący udział występowali pod nazwami np: gracz 1, gracz 2, itd.

To dopiero by się narobiło offów..

A taki przypadek, z przed chwili:

Mieliśmy przejęte 2 budynki i 29 punktów i zaraz po następnej rundzie jest napis zwycięstwo, zarobione tylko 200 PW .

Może ktoś wytłumaczyć co się stało? Mogliśmy przejąc 3 budynek, punktów nie powinno być więcej niż 33 a wygrana jest podobno przy 35.
 

DeletedUser

Gość
Gość
To dopiero by się narobiło offów..

A taki przypadek, z przed chwili:

Mieliśmy przejęte 2 budynki i 29 punktów i zaraz po następnej rundzie jest napis zwycięstwo, zarobione tylko 200 PW .

Może ktoś wytłumaczyć co się stało? Mogliśmy przejąc 3 budynek, punktów nie powinno być więcej niż 33 a wygrana jest podobno przy 35.

Rozgrywka trwa max 35 rund, po upływie ostatniej z nich wygrywa drużyna która ma więcej punktów. Dodam jeszcze że za takie zwycięstwo nie ma skrzynek, są one za 35 punktów (nawet w przypadku remisu z napisem przegrana)
 

DeletedUser

Gość
Gość
To dopiero by się narobiło offów..

A taki przypadek, z przed chwili:

Mieliśmy przejęte 2 budynki i 29 punktów i zaraz po następnej rundzie jest napis zwycięstwo, zarobione tylko 200 PW .

Może ktoś wytłumaczyć co się stało? Mogliśmy przejąc 3 budynek, punktów nie powinno być więcej niż 33 a wygrana jest podobno przy 35.

Gracze by byli anonimowi wobec siebie, ale nie wobec supportu, plus odpowiednie bany i liczba offów by spadła.
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Na chwilę obecną pierwsza naaajważniejsza rzecz to podłączenie systemu afrontów pod czat na impach.
Jak to będzie - pozbywamy się większości wulgaryzmów.

W założeniu Przygody miały zachęcić graczy do siedzenia przy TW, więc nie liczyłbym na limity rozgrywek dziennych - w sumie nie lubię sam gdy ktoś coś mi ogranicza, więc tutaj całkowicie jestem za zostawieniem wolnej ręki - kto ile czasu chce, tyle poświęca.

Jak będzie system afrontów to już tylko pozbycie się offów, przez chociaż blokady czasowe na przygody - nawet bany byłyby zbędne w takim przypadku.

Hej!
Bart.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Na chwilę obecną pierwsza naaajważniejsza rzecz to podłączenie systemu afrontów pod czat na impach.
Jak to będzie - pozbywamy się większości wulgaryzmów.
Akurat to nie jest priorytet numer 1


Jak będzie system afrontów to już tylko pozbycie się offów, przez chociaż blokady czasowe na przygody - nawet bany byłyby zbędne w takim przypadku.

O tym cały cza pisze. A blokada czasowa to też ban.
 

DeletedUser31121

Gość
Gość
Dzisiaj zostałem wylosowany do rozgrywki mimo że nie dołączyłem do kolejki :huh:

kolejny błąd? :gwizd:
 

KozaK69

Elitarny Tester
Dzisiaj zostałem wylosowany do rozgrywki mimo że nie dołączyłem do kolejki :huh:

kolejny błąd? :gwizd:

Pewnie się zapisałeś po czym wyszedłeś z gry na jakiś czas i o tym zapomniałeś. Wtedy po ponownym zalogowaniu automatycznie wracasz do kolejki.
 

DeletedUser31121

Gość
Gość
Ok, czyli nie błąd. Trochę to bez sensu, jak bym chciał brać udział w przygodach to bym dołączył sam do kolejki.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dlatego pierwszą i najważniejszą rzeczą jest wprowadzenie banów. Np: opuszczenie lobby rozgrywki oraz off dłuższy niż 3 rundy w przygodzie, ban 24 godzinny na przygody.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Dlatego pierwszą i najważniejszą rzeczą jest wprowadzenie banów. Np: opuszczenie lobby rozgrywki oraz off dłuższy niż 3 rundy w przygodzie, ban 24 godzinny na przygody.

A czy był ktoś w przeciwnej drużynie z bronią eventową typu Manitou? Bo on pisał ze tylko z tymi nie gra.
 

DeletedUser31047

Gość
Gość
Pytanko, bo nie mogę znaleźć. Przygody dobrze działają mi w domu, ale w pracy niestety nie odpalają się. Czy ktoś może miał problem że ekran przygody się nie odpalał ? Mogę wybrać umiejętności ale już mapy nie wczytuje. Może jakieś zabezpieczenia, porty , dodatki ? Jak ktoś coś wie niech napiszę.
Pozdrawiam.
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
W pracy może być wiele przyczyn. Różne "firewale", blokowane okienka, brak flasha, blokowane porty itp. Firmy różne cudactwa instalują. Pogadaj z informatykiem który zajmuje się Waszym systemem :)
 
Przypominam, że dyskusja toczy się zgodnie z zasadami forum. Nie będziemy tolerować treści wulgarnych i obraźliwych (które były zawarte w screenie), jak i prób wyśmiewania i obrażania innych użytkowników.

Jeśli ktoś posiada zażalenia do pracy moderatorów (zażalenia, nie pogróżki), ścieżka odwoływania się jest podana tutaj.
 
już deko czasu minęło od wprowadzenia przygód
i oczywiście widać że potrzebują one dopracowania

była mowa że kiedyś wprowadzone zostaną teamy przyjaciół
ale myślę że lepszym rozwiązaniem jest wprowadzenie tak
jak jest to w na czacie IGNOROWANIA osób z którymi nie chcemy grać

- nicki multikonta które od razu offują
- nicki które są wulgarne
- nicki które pomimo kilku gier dalej nie ogarniają
- nicki które wyłączają czat i nie chcą grać wspólnie
- nicki bryłkarzów z cudownymi broniami z którymi coraz więcej osób nie chce grać
- nicki wielki leveli czy wielkich hp którym nie można doradzać choć robią błędy
- nicki którzy za dużo doradzają (w niej pewnie ja )

a tak wprowadzam nicki i ignoruje
wole walki 3 na 3 w sensownej grupie niż 5 na 5 gdzie nicki z listy powyżej psują zabawę i przygody

inaczej dalej będą wychodzić wartościowi gracze a cudowni omg ich nie zastąpią

* dalej kwestii odblokowania sprzedaży broni i konia wyjętego

! 379 postów 15,879 odwiedzin można nic nie robić ale nie przejdzie to bez echa !

- humor z przygód:

- gracz od 5 rundzie ataku na wiatrak stoi na dole wiatraku nic nie robi - pytanie : dlaczego ? - odpowiedź Damian.... - a napiszesz za mnie wypracowanie :) :)

- gracz po 2 rundzie ataku na salon schodzi z salonu przed zmianą koloru - rozkaz : wróć ? - odpowiedź hooligans.... - nie rozkazuj jak przejdę przez monitor to Cie sklepię :) :) :)

sprawdzam kary :) jestem przy 1440 min czyli 24h czyli następna tydzień :) jak dojdę do miesiąca - zbrzydły forty zbrzydło pvp zbrzydną i przygody w sumie przecież TW juz umarło co widać po forum stracony tylko czas :/ porażka
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry