PS3 czy Xbox360

  • Rozpoczynający wątek Madrok
  • Data rozpoczęcia

Które z tych kupić ?


  • W sumie głosujących
    70
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Xbox jest znacznie lepszy. Na PS3 jeszcze nie jest przerobiona stacja dysków więc możesz tylko grać w te gry, które kupisz, a po co marnować 200 zł na grę, którą za miesiąc przestaniesz grać ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
PS3 lepszy... Xboxa mają biedaki, bo nie stać ich na PS'a. Tak jak Opeth... JAK CIĘ NIE STAĆ NA ORYGINAŁY TO NIE PŁACZ!!! A Microsoft sobie rombie kasę za internet. Kto to wymyślił, płacić(bodajże) 200 zł za rok. Hahahahaha! Wole konsole kupić lepszą, ale droższą. POLECAM PS3 !!! Oczywiście, jak masz kase, a nie jak pan wyżej.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mów za siebie chłopaczku ,myślisz że jak jesteś taki bogaty to spoko ziomal jesteś ,mam dla ciebie rade walnij się w czółko poczytaj komiksy z X-Menami i przemyśl to co napisałeś ,X360 o wiele lepszy ,Xbox live i Windows live łączą się i możesz grać również z pecetami :) Gry lepsze ,przerób konsolke i i tak co pół roku flashować będziesz musiał za 50-70 zl około ,lepiej wybulić tyle raz na rok ,niż 200 zl za jedna grę jak nasz bogacz Jabłoński :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
PLAYSTATION3. Polecam. To najlepszy wybór jako konsola. Narzekasz, że trzeba płacić za gry? Spróbuj wykorzystać X'a jako odtwarzacz DVD. PS3 sprawdza się znakomicie. Poza tym, technicznie jako sama konsola do gier jest lepszy. Lepsza grafika, szybszy czas renderowania, duży FPS, w większości gier więcej polygonólw niż w tych samych produkcjach na X'a. Powstają na niego lepsze gry i jest ich większy wybór - Microsoft jest znany z tego, iż posiada wielu przeciwników w tej branży i że z wieloma wytwórniami nie chce współpracować. Spójrzmy np. na niesamowite gry od SCEE. Little Big Planet, Home, WipEout, Killzone, GT5... Tego jest na prawdę o wiele więcej. Sony ma większe doświadczenie, poza tym nigdy nie wiadomo kiedy chwyci Cię RROD :D. Kończąc chciałem powiedzieć, że PLAYSTATION NETWORK to świetna sprawa, sam z tego korzystam i kupuję tanie gry (w tym nawet niektóre są za darmo!) nie wychodząc z domu. Wystarczy podpiąć PS'a pod neta choćby przez moduł WiFi.
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
Podpisuję się do tego co Neoqueto napisał PS jest lepszy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Obejrzyjcie targi E3 i wszystkie inne dyskusje ,poczytacie sobie itp. Grafika w X'ie jest lepsza lepsza karte ma ;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mów za siebie chłopaczku ,myślisz że jak jesteś taki bogaty to spoko ziomal jesteś ,mam dla ciebie rade walnij się w czółko poczytaj komiksy z X-Menami i przemyśl to co napisałeś ,X360 o wiele lepszy ,Xbox live i Windows live łączą się i możesz grać również z pecetami :) Gry lepsze ,przerób konsolke i i tak co pół roku flashować będziesz musiał za 50-70 zl około ,lepiej wybulić tyle raz na rok ,niż 200 zl za jedna grę jak nasz bogacz Jabłoński :)

Do starszego o 2 lata chłopaczku mówisz. To Ty niemowlak czy co?? A co mi to da, że mogę się z PC łączyć?? Przecież wiadomo, że będziesz jechał ludzi z PC, bo tam jest gorzej grać. A, jeszcze jedno. Wiesz, że to co napisałeś, to tylko oznacza, że PS jest lepszy, bo ma lepsze zabezpieczenia. Jeśli da się hacknąć stację dysków, to system też się da. A ja wirusa sobie nie życzę w konsoli ;)

Pema napisał:
Obejrzyjcie targi E3 i wszystkie inne dyskusje ,poczytacie sobie itp. Grafika w X'ie jest lepsza lepsza karte ma ;p

A co mnie to co mówią inni. No to w takim razie kupmy Wii, bo o tym jest najwięcej pozytywnych komentarzy, ponieważ najwięcej sztuk jest tej konsoli.

Ilość PS3 - 21,3 milionów
Ilość X360 - 30 milionów

To chyba daje do myślenia... Nigdy nie będzie więcej pozytywnych wypowiedzi w stosunku do drugiej konsoli, jeśli jest 8,7 mln sztuk mniej. Pomyśl człowieku, już firma, która zajmowała się rozwijaniem technologii HD (High Definition) wycofała się z tego. Wiem, że i Xbox i PS3 mają tą technologię, ale Playstation posiada również Blu-ray. Ponadto, z Microsoftu wychodzą plotki, o tym, że już są plany co do nowej konsoli. PS3 MOŻE wyjdzie za 5 lat, może za 4... A nie zauważyłeś, że ceny Xboxa wynoszą jakoś mało... Chcą wysprzedać wszystkie konsole tego typu i na rynek wrzucić nowe-lepsze, aby Sony również musiał wydać nową konsolę. W rywalizacji PS3 vs Xbox, X już przegrał.

Pozostaje pytanie - jak będzie dalej?
 

DeletedUser

Gość
Gość
PS3 rulez! Gry super, specjalna strona internetowa, trofea w każdej grze, 80 GB, można na nim oglądać filmy na Blu-ray, wyszukiwarka internetowa i nie tylko. Polecam! Jak nie wybierzesz to :mad:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Według mnie, Xbox 360, jest lepszy, boże... co Ci z filmów blue-ray, które są o drugie tyle razy droższe niż normalne DVD, RROD wszędzie to słysze mam tę konsolę od półtora roku ;) miałem RROD 3 razy, reset konsoli i działa jak nowa -.-
Wgl. na Xboxa 360 nowe gry są w drodze ;)
Ehh.... Jabloński, bogaty jesteś, to masz PS3, nie którzy nie zwracają uwagi na identyczny sprzęt, kupujesz droższy bo myślisz że lepszy, mam kumpli co się na PS3 żalą, że zwisy mają itd. i do mnie grać idą...
A w Xboxie 360 denerwuje mnie tylko że jest głośny, ale to taka wada że wystarczy trochę dać głośniej TV i już wada znika :).
PS.W roku 2012 wchodzi Xbox720... Nie słyszałem nic od strony Sony na temat nowego Play'a.

Mało kasy, bierz xbox'a, nie masz co z nią robić, bierz PS3.

PS3 rulez! Gry super, specjalna strona internetowa, trofea w każdej grze, 80 GB, można na nim oglądać filmy na Blu-ray, wyszukiwarka internetowa i nie tylko. Polecam! Jak nie wybierzesz to :mad:

W Xbox 360 cą Achivmenty(Osiągnięcia), Przeglądarka Internetowa... na kompa Cie nie stać??, 80GB, kupisz se dysk 120gb do xbox'a... "można na nim oglądać filmy na Blu-ray" i co? będziesz bulił ponad 100zł za film żeby zobaczyć go w lepszej jakości?(PS. I tak różnicy nie zobaczysz)....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Kiedyś widziałem post na jednej dyskusji o tych konsolach było to mniej więcej tak : "Noo ,mój kolega kupił sobie PS3 ,mówi że wszystko ładnie ,pięknie ,ma nawet jedną grę bo na więcej go nie stać "
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm a w PS3 ile internet kosztuje

Tyle ile musisz płacić swojemu ISP. Podłączasz modem/ruter/bułkę kajzerkę i jedziesz.

Ogólnie to obie konsole są niesamowite, nie oszukujmy się, ale jeśli nie chcesz żałować kup PS3. Osobiście go polecam.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiemy Neo że polecasz, ale jeżeli chcesz sobie po prostu pograć... to nie ma co bulić 1400zł...

Jeżeli nie zależy Ci na filmach blue-ray, przeglądarce internetowej itd. to bierz xbox'a, właśnie dlatego go kupiłem, bo mam słabego kompa a chciałem se pograć w takie nowsze gry, a chyba lepiej było kupić półtora roku temu Xboxa 360 Core System za 410zł z dwoma grami :) niz PS3 za 1800zł...
PS.Ten Xbox był nowy xd Prosto z Microsoftu...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli chcesz sobie znaleźć masę kumpli ,z którymi będziesz chciał popykać np. w L4D we 4 to od tego jest właśnie Xbox Live ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Albo Mhhhm.... Resident Evil 5, Gears of War 2 mmmmmm..... Same cudowne Tytuły :)

Nie mów że na PS3 jest Killzone 2, przereklamowana tak gra jest i tyle....
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm a w PS3 ile internet kosztuje

Nic nie kosztuje. To co za operatora internetu...

Monowiec napisał:
W Xbox 360 cą Achivmenty(Osiągnięcia)

To gratuluje sukcesu, bo w PS3 też są. W tej kwestii remis.

Monowiec napisał:
Przeglądarka Internetowa

W PS3 też jest tyle, że darmowa, a nie płatna. Xbox przegrywa.

Monowiec napisał:
i co? będziesz bulił ponad 100zł za film żeby zobaczyć go w lepszej jakości?

Tak, będę bulił ponad 100 zł, wole drożej, a lepiej. Na moim LCD TV 52 cale, widać różnice i to ogromną, między blu-ray, a zwykłym DVD.

Monowiec napisał:
PS.W roku 2012 wchodzi Xbox720... Nie słyszałem nic od strony Sony na temat nowego Play'a.

Właśnie o tym pisałem. X przegrał, to wydaje nową konsolę, wiadomo, że lepszą od PS3. Technologia przez te 4 lata się zmieni na 100%.

Pema napisał:
Kiedyś widziałem post na jednej dyskusji o tych konsolach było to mniej więcej tak : "Noo ,mój kolega kupił sobie PS3 ,mówi że wszystko ładnie ,pięknie ,ma nawet jedną grę bo na więcej go nie stać "

Jesteś biedny - nie kupuj. Tak samo jak chcesz mieć samochód, a nie stać Cię na benzynę - nie kupuj.

Pema napisał:
mniej osób kupuje PS bo nie oszukujmy się jest po prostu droższe ,a gorsze

Mniej osób kupuj PS pisałem Ci na wyżej dlaczego. 9 mln sztuk to mało
:confused: Nie, baaardzo dużo.

mdanaj napisał:
XBOX 360 dla króli ,a PS3 dla rzuli

Nie dla dzieci, które piszą żuli przez rz ;)

Oceńmy to:

Ilość gier - remis. Kiedyś było więcej na X-a, ale teraz jest równo.
Jakość - remis. Fakt, grafika troszkę lepsza w X-ie, ale jest dużo gier w których coś jest dodane na PS, a mało w których jest odwrotnie ;)
Internet - zdecydowaaana przewaga PS3. Szybszy i darmowy.
Cena - X. jak chcesz mieć słabo zabezpieczoną, bo hacknięta konsolę, którą na dodatek można zawirusować z PC to proszę. Ja wolę mieć pewność ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
@UP: Nie da sie zawirusować konsoli tak jak by co ;)
LUDZIE CO WAM DAJE PRZEGLĄDARKA W PS3 JAK MACIE KOMPA??

Nic nie kosztuje. To co za operator internetu...
Neo już podał odpowiedź ;) I podałeś to tak, jak by za to płacił operator internetu ;f

Jabloński masz 18 lat, i jesteś w wieku, w którym nie szanuje sie złotówki, poczekasz 2-3 lata i przestaną cie te konsole interesować... bo odkryjesz takie coś jak dziewczyna...
 
Status
Zamknięty.
Do góry