PS3 czy Xbox360

  • Rozpoczynający wątek Madrok
  • Data rozpoczęcia

Które z tych kupić ?


  • W sumie głosujących
    70
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
lepsze PS 3 bo xbox 360 prawie niczym sie nie różni się od normalnego xboxa (jak dla mnie)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wszyscy mówicie ,że PS3 lepsze ,a nawet połowa z Was nigdy na nim nie grała ,tylko usłyszeliście od swojego funfla Jasia albo Mareczka ...
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
Tak naprawdę to nieważne, która z tych konsol jest lepsza - ważne jest to jaką one dają frajdę z ich używania.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak naprawdę to nieważne, która z tych konsol jest lepsza - ważne jest to jaką one dają frajdę z ich używania.

Collt, pamiętasz te czasy u wujka na C64 lub na Amidze? ;).

Poza tym - jestem dumnym posiadaczem PS3. Łyso? Spultaj się Ty (żart xD).
 

DeletedUser

Gość
Gość
lepsze PS 3 bo xbox 360 prawie niczym sie nie różni się od normalnego xboxa (jak dla mnie)

prawie niczym sie nie różni ;f chyba grafiką, lepszym menu, ehh... długo by wymieniac...

Wpadłem na pomysł, pozabijajmy sie za to że ja wole x'a a ty ps3, bierzemy, noże, tasaki, bagnety, berety, deagle, m4a1, ak 47...

No, tak serio to większość z was mówi że PS3 jest lepsze bo ładniej wygląda, później wyszło(może sie myle) i sie nie da przerobić... a nigdy na nim nie grała -.-


Edit:
@up:Ja pamiętam te nieprzespane noce z bratem na Pegazusie ;)
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
Collt, pamiętasz te czasy u wujka na C64 lub na Amidze? ;).

Tak jeszcze pamiętam i wtedy jakie były zachwyty nad grafiką i nikt by teraz nie marudził że jest słaba grywalnalność.

A teraz tylko grafika, zabijanie etc. pokażcie mi gry z dobrą i ciekawą fabułą, muzyką i dość grywalną, która po paru godzinach nie wywoła u mnie ataku senności - parę bym sam znalazł. Kiedyś to były gry a teraz tylko kasa i by sprzedać a zwłaszcza na fali starych uznanych tytułów - mam Thiefa 4 nie zepsują bo się zdenerwuje.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
prawie niczym sie nie różni ;f chyba grafiką, lepszym menu, ehh... długo by wymieniac...

Wpadłem na pomysł, pozabijajmy sie za to że ja wole x'a a ty ps3, bierzemy, noże, tasaki, bagnety, berety, deagle, m4a1, ak 47...

No, tak serio to większość z was mówi że PS3 jest lepsze bo ładniej wygląda, później wyszło(może sie myle) i sie nie da przerobić... a nigdy na nim nie grała -.-


Edit:
@up:Ja pamiętam te nieprzespane noce z bratem na Pegazusie ;)

Przeciez Xbox360 to to samo co Xbox xD Hahahaha! Od razu, PS3 to to samo co PSX xD Wypraszam sobie pogrubionego :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Osobiście polecam PS3, lecz jak wiadomo większość graczy w polsce to dzieciaki które nie mają stałych dochodów, a co za tym idzie nie stać ich na gry. Jeśli jesteś dzieciakiem to wybierz xboxa, jeśli stać cię choćby na 1 grę miesięcznie to wybierz PS3. Ogólnie śmieszą mnie te posty twierdzące iż x jest lepszy gdyż kupiło go 9 mln ludzi więcej, tylko co z tego, x box jest dłużej na rynku, czyli logiczne jest iż więcej ludzi go kupiło. Sprzedaż PS3 z początku szła kiepsko nawet tragicznie, gdyż x był już jakiś czas dostępny, a co za tym szło było na niego dostępnych o wiele więcej gier. W chwili obecnej PS3 bardzo się zbliżył do liczby sprzedanych konsol, tak samo gracz ma w czym wybierać. Ludzie mówią iż grafika na x jest lepsza, g*** prawda. Mam PS3, mój kolega ma xboxa, mamy pare tych samych gier jakoś za każdym razem jak u niego jestem nie widzę żądnej róznicy. Ponadto padło tutaj stwierdzenie iż PS3 się wiesza, przyczyną nie jest wina konsoli lecz czasami źle napisana gra. Osobiście mi się PS3 zawiesił tylko 3 razy (w ciągu roku, czyli praktycznie nic). Dodam do tego iż stało się to tylko z winy gry (Fallout 3. na klifie nad evergreen mills. W każdym razie xbox ma słabsze podzespoły jak ps3, a co za tym idzie, a to iż skończy się tak jak w przypadku xbox1 i ps2. Ostatnia gra na Xbox1 wyszła już parę lat temu, gdy na ps2 gry wychodzą wciąż. W każdym razie posiadacze xboxa mogą już tylko czekać, aż microsoft porzuci 360, zmuszając graczy tym samym na zakup nowej konsoli. Kolejne argumenty przemawiające za tym aby xboxa nie kupować to płatny internet, oraz ogromna jego awaryjność (ciekawi mnie czy istnieje jakikolwiek gracz , który posiadając od roku konsolę nie musiał jej wysyłać ani razu do serwisu z powodu red lampa)


Podsumowując:

PS3 Plusy:
-Darmowy internet
-Mocniejsze podzespoły, a co za tym idzie, gry będą wychodziły dłużej
-Bezawaryjność

PS3 Minusy:
-Czasami się zawiesi (ciężko to nazwać minusem zwłaszcza iż zdarza się to bardzo a to bardzo rzadko)

x360 Plusy:
-Możliwość przerobienia, co ułatwia życie dzieciakom

x360: Minusy:
-Płatny internet
-Bardzo duża awaryjność
-Polityka Microsoftu, która przy wyjściu nowej konsoli sprawi iż 360, będzie można wrzucić do kosza.


Cechy wspólne:
-Taka sama ilość tytułów (tą cechę już niedługo będzie można przypisać do PS3, gdyż wychodzi coraz więcej ciekawych gier PS3 only, podczas gdy na xboxa nie wyszło nic ciekawego oprócz gears of war oraz halo)
-Porównywalne ceny gier
-Gry obecnie/jeszcze niczym się nie różnią pod względem graficznym
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ogólnie śmieszą mnie te posty twierdzące iż x jest lepszy gdyż kupiło go 9 mln ludzi więcej, tylko co z tego, x box jest dłużej na rynku, czyli logiczne jest iż więcej ludzi go kupiło. Sprzedaż PS3 z początku szła kiepsko nawet tragicznie, gdyż x był już jakiś czas dostępny, a co za tym szło było na niego dostępnych o wiele więcej gier.


PS3 Minusy:
-Czasami się zawiesi (ciężko to nazwać minusem zwłaszcza iż zdarza się to bardzo a to bardzo rzadko)

Zaznaczyłem dwa fragmenty. Pierwszy - to ja napisałem, a czytanie ze zrozumieniem się kłania. Napisałem, że Xboxa jest zakupionych 9 mln więcej sztuk, a więc będzie więcej pozytywnych komentarzy, ale co z tego??
Drugi-Zawiesza się fakt czasami, ale najczęściej jak go rozbujasz czy cuś (czasami się to zdarza niechcący). Mi najczęściej jak go kopie, mam go koło łóżka i jak wstaje po np. picie, to wtedy się zdarzyło, że jest zawiecha i koniec :/
 

DeletedUser1001

Gość
Gość
PS3 lepszy... Xboxa mają biedaki, bo nie stać ich na PS'a. Tak jak Opeth... JAK CIĘ NIE STAĆ NA ORYGINAŁY TO NIE PŁACZ!!! A Microsoft sobie rombie kasę za internet. Kto to wymyślił, płacić(bodajże) 200 zł za rok. Hahahahaha! Wole konsole kupić lepszą, ale droższą. POLECAM PS3 !!! Oczywiście, jak masz kase, a nie jak pan wyżej.

A mama Ci daje pieniądze na to wszystko? o_O Kurcze jak taki bogaty jesteś to kup sobie rozum. Szpanować pieniędzmi to szczyt głupoty. Ja jakoś nigdy nie pisałem jaki mam np. samochód, bo po co to komu wiedzieć? Pieniądze moja sprawa. Masz 18 lat, ja mam 19, a do wielu rzeczy doszedłem sam i tym moge się chwalić, ale do cholery żeby się chwalić kasą i to pewnie jeszcze rodziców... żal mi takich ludzi.


Co do tematu, mam xboxa ponieważ uważam, że jest lepszy :) Dlaczego? Jest więcej gier i NIE PISAĆ MI TU, ŻE NIE MA! Pady są o wieeeeele lepsze. Grałem u kumpla na PS3 i musze stwierdzić, że KUPA jakich mało.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No, pady są faktycznie dobre. Choć ja wolę bardziej klasyczny PS ;).
 

DeletedUser1001

Gość
Gość
Może i poleciałem z tym, że PS3 to kupa, ale mi jakoś do gustu nie przypadł. Zniechęciły mnie te pady, za małe jakieś i analogi nie wygodne.

PS3 a Xbox360 = temat rzeka. Zależy co kto lubi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może i poleciałem z tym, że PS3 to kupa, ale mi jakoś do gustu nie przypadł. Zniechęciły mnie te pady, za małe jakieś i analogi nie wygodne.

PS3 a Xbox360 = temat rzeka. Zależy co kto lubi.

Dokładnie :p Ja też wole te klasyczne pady z PS'a, a nie nowoczesne z Xboxa. A kase na to sam zarabiam - taki zawód, że dużo kasy ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
A można spytać jaki zawód,że taki młody 18letni chłopak zarabia taką kasiore..???:cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po zastanowieniu kupie PS3. Dlaczego? O wiele lepsze gry są na PS3 niż na x -sie .Gears of War nie cierpie, a Halo jeszcze bardziej . Trudno byłoby wytrzymać bez takich tytułów jak : Metar gear solid 4, Final Fantasy i wiele więcej . Po za tym często widzę jak ktoś przynosi xboxa do sklepu bo się zepsuł o0
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Dziwne, Awaryjność? Sorry, miałem 3 razy RRoD, jedyna działająca na to metoda to...


...Reset Konsoli -.-

Madrok też życzę Ci miłej gry ;)

A co to tej awaryjności, to Ci naprawiają wszystko za free...

Gears of War nie cierpisz... nie cierpisz najlepszego tytułu?

PS. Czy na PS3 jest może Assassin's Creed, wiem że dwójka ma wyjść, ale o jedynce mi nic nie wiadomo :confused:
 
Status
Zamknięty.
Do góry