PS3 czy Xbox360

  • Rozpoczynający wątek Madrok
  • Data rozpoczęcia

Które z tych kupić ?


  • W sumie głosujących
    70
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Mati naucz się pisać okie ? Jak nie grałeś na X360 to skąd możesz wiedzieć ,że jest do niczego
 

DeletedUser

Gość
Gość
Xbox 360 bo na przykład za rok będzie PS4
i co nie bedziesz mógł grać w nowe gry.
A Xbox 360 nie ma planowane Xbox361.:rolleyes:

Oj i co ty wiesz. PS3 wcale za rok nie wyjdzie, Sony wydaje konsole co 6-7 lat, tak samo PS5 ma wyjść nie prędzej jak w 2014. Więc gdzie ty tu widzisz rok. To właśnie xbox może być skazany wypuścić nową konsolę już za rok lub 2 lata z powodu o wiele słabszych podzespołów, a co za tym pójdzie xbox360 umrze tak samo jak w wypadku xbox1. A o Playstation 3 się nie martw. Pomimo iż wyszło około 2 lata temu, to gry na PS2 wciąż wychodzą, to samo będzie się działo po wyjściu PS4.


vGrimReaper napisał:
Nie ma się czym cieszyć, zwłaszcza iż w tym samym czasie jak Xbox prezentował plany projektu, na PS3 była już prezentowana gra, zawierająca te same rozwiązania (co prawda skierowana tylko dla dzieci, ale to nie ważne)

Tak przy okazji nathal project jest poniekąd niewypałem, gdyż jak do tej pory opiera się na ruchach ciała, oraz funkcjach głosowych. Co za tym idzie? Będzie zmuszał nas częściowo do gier statycznych, w gry takie jak zwykłe rpg, czy choćby gta sobie zbyt przyjemnie nie pogracie, gdyż albo będziecie musieli symulować ruch (już widzę jak dziwacznie będzie to wyglądało ^^), wykonwać najróżniejsze gesty, lub jeśli gra będzie miała funkcję rozpoznawania komend głosowych drzeć się do konsoli.

A tak przy okazji PS3 zaprezentowało niemal że taki sam projekt, lecz gracz musi posiadać w ręce 2 nie wiekie kontrolery. Niby wydaje się iż będzie to minus, lecz przeczytajcie sobie wymienione przeze mnie powyżej minusy natala) Co prawda system Sony nie jest też do końca dopracowany, gdyż są to mimo wszystko tylko kontrolery, a myślę iż każdy by wolał jednak wykonać solidnego kopa przed monitorem grając np, w fife, tak samo project Microsoftajest nie do końca przemyślany, aczkolwiek miejmy nadzieję iż mimo wszystko przekonają się do wprowadzenia dodatkowych kontrolerów. Zresztą pożyjemy i zobaczymy, dla tych którzy myślą iż Natal jest czymś nadzwyczajnym, gdyż konsola rozpoznaje ruchy ciała a nie tylko ruch kontrolerów, polecam zobaczenie reklamówki EyePet również zaprezentowanej na targach E3

Ps. Dla zainteresowanych.
Prezentacja Natal Project na targach E3
Prezentacja PS3 Motion Controller na targach E3
Reklama Natal Project
Reklama PS3 Motion Controller


O mało bym zapomniał, oba projekty dzieli jedna wielka rzecz. PS3 motion controller ma wyjść wiosną 2010, natomiast natal project nie wejdzie w życie wcześniej niż końcówka 2010


vGrimReaper napisał:
JAK DLA MNIE!!

XboX360...
Zalety:
......
Achivmenty(cholernie wciągają xd)
.....
PS3
.....
Wady!!:
.....
Trofea... żenada(xbox copy, prawie jak kopiuj wklej)

Największa głupota jaką mogłeś wymyślić. Wiesz co to całe xbox i Ps3 to jedna wielka żenada, zwykłe nintendo copy, prawie jak kopiuj, wklej, tak jak pierwsze nintendo posiadało jednostkę cenralną, pady, tak samo podpinało się pod telewizor, tak sony i microsoft od nich zerżnęli. w ogóle fuj, żenada i lamerstwo. A największym zerżnięciem z nintendo jest to (normalnie nie zgadniesz co) iż wszystkie obsługują GRY!!!


Zanim coś napiszesz to pomyśl, gdyż twoja wypowiedź i tok myślenia w tym wypadku prowadzi tylko do politowania
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6753

Gość
Gość
@up
Po pierwsze!! ty masz racje... ja mam racje... a to twoje obelgi skierowane w moją strone są godne politowania...
Po drugie!! Czytaj ze zrozumieniem! napisałem JAK DLA MNIE!... dla niektórych to chyba wystarczy żeby zrozumieć że komentarze są zbednę...
 

DeletedUser7941

Gość
Gość
Jak nie masz kasy to Xbox360
Jak masz kase to PS3
Jesli chcesz grac w internecie to PS3
 

DeletedUser

Gość
Gość
A więc powiem tak, miałem X'360 i PS3, po moich obserwacjach Playstation jest o niebo lepszy. Jest o wiele cichszy, czyli nocek na Xboxie nie zarwiecie. No masakra normalnie, a poza tym Soniacz to klasyk jest ;] Można jeszcze długo wymieniać, ale dzisiaj już nie mam czasu ;P
 

DeletedUser6753

Gość
Gość
panowię temat od dawna zamknięty...
(btw i co z tego że jest głośniejszy?? ja tam jakoś nie miałem aby zarwać nockę czy dwie)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Według mnie opyla się teraz bardziej kupować Xboxa 360
- Natal wychodzi w 2010 i będzie kosztował 50$
-Jest tańszy a za różnice można kupić troche gier
-PS3 jest dla żuli jak to powiedział ktoś wcześniej
Ale i tak blaszak i rządzą ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
A więc powiem tak, miałem X'360 i PS3, po moich obserwacjach Playstation jest o niebo lepszy. Jest o wiele cichszy, czyli nocek na Xboxie nie zarwiecie. No masakra normalnie, a poza tym Soniacz to klasyk jest ;] Można jeszcze długo wymieniać, ale dzisiaj już nie mam czasu ;P

Kto normalny Ci nocke zarwie przy konsoli? Na pewno znajdzie się jakiś wariat ale bez przesady...

Xbox jest lepszy. Miałem okazje przetestować PS3 myślałem że oszaleje bo nie było kilku fajnych gierek :) Między innymi Gears of War 2 i Assassin's Creed.
Jednak jedna rzecz jest bez sensu, Assassin's Creed nie wyszedł na PS3, a Assassin's Creed II wyjdzie, czyli jeśli masz słabego kompa nie dowiesz się o co chodziło w pierwszej części :) Jedyna gra która mi się spodobała na PS3 to WipeOut HD :) A co do Little Big Planet. Wyszło na PSP :) Więc dla posiadaczy owej konsoli przenośnej, Polecam. Niedawno wyszło PS3 Slim, czyli to samo co wersja wcześniejsza w pigułce. Co do tego Blu-Raya, zbędna rzecz, fanatyk filmowy większość filmów ma na DVD albo pirackich płytkach który PS3 mu nie odczyta ;)

PS. Co do grafiki, na moim TV nie widzę różnicy(Philips 42' 8000 series Ambilight).

Pozdrawiam,
Monowiec
 

DeletedUser

Gość
Gość
assasinscreedps3okladka.jpg
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sorry... Jednak jest :) A właśnie Madrok, i jak się gra? Dobrego wyboru dokonałeś?
 

DeletedUser

Gość
Gość
heh jeszcze nie kupiłem może zdobędę na lockerz
 
sam posiadam ps3 mam z 30 gier i nikt nie karze kupowac ;) jest takie cos jak giełda komputerowa co gre idzie kupic sa 80 nowa w foli co jest np w sklepie za 250 wiec jeszcze zaoszczędasz playstation network jest bardzo dobra sprawa wchodzisz rejstrujesz sie i grasz przez neta w co chcesz
bez zadnych zapłat itd.
polecam ps3
 
Status
Zamknięty.
Do góry