Pustkowie - Nowa seria

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Wraz z wejściem nowej aktualizacji weszła również nowa seria zadań. Może w końcu jakiś pozytywny akcent w nowej zmianie.

W związku z tym, że jest to bardzo długa seria zadań oraz większość questów jest jeszcze nieznana, to pozwoliłem sobie założyć osobny temat.

*******************/index.php?strana=quest&serie=qs_66
heh i znowu cenzura... Więcej szczegółów znajdziecie na stronie t.w-d.b.info

Wraz z rozwojem serii zadań prosiłbym o opisanie przez graczy kolejnych questów w tym temacie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27786

Gość
Gość
Pustkowie

Na jakiej stronie mogę zobaczyć szczegóły? Co to znaczy t.w-d.b.?;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pozwolę sobie odświeżyć temat;) Ktoś z Was wybierał już może jedną z możliwości w części zadania o nazwie Prawowity właściciel? Od kogo przyjęliście zadanie? Jak wygląda dalsza część serii?
 

DeletedUser12364

Gość
Gość
koniecznie wybierz indianina, bo tylko ów wybór pozwoli na kontynuację tej serii
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja w gorącej wodzie kąpany i wybrałem tancerkę, czyli Marię...
Czy jest szansa na dalszy ciąg zadania, czy to już koniec dla mnie tej przygody w tym zadaniu ???
 

DeletedUser

Gość
Gość
no niestety :p

Koniecznie zajrzyjcie na strone podana przez kolegę.tam można znaleźć wszystko :p

A zadanie daje sporo expa i zabawy :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Poza tymi dziwnymi pracami na początku zadanie robi się bardzo szybko, a i prezenty z niego są bardzo ciekawe. Nawet tego biegania po mapie za dużo nie ma.
I tak - uważać w saloonie z kim rozmawiacie. Ja również uwaliłem tego questa (co prawda na becie, ale zawsze...)
 

DeletedUser

Gość
Gość
to fakt ale Ci powiem że trzeba nieźle się nagłowić by to rozgryźć bez DB ciężko by było o_O
 

DeletedUser

Gość
Gość
to fakt...ale nadal wielu ludzi z tego nie korzysta tak samo jak a kalkulatorów ubrań, umiejętności...ja mam doświadczenie w gry on-line z innych gier w TW gram dopiero..chyba coś koło miesiąca i też się wszystkiego uczę pif paf
 

DeletedUser18469

Gość
Gość
Poza tymi dziwnymi pracami na początku zadanie robi się bardzo szybko, a i prezenty z niego są bardzo ciekawe. Nawet tego biegania po mapie za dużo nie ma.
I tak - uważać w saloonie z kim rozmawiacie. Ja również uwaliłem tego questa (co prawda na becie, ale zawsze...)

Jakie prezenty ???
Mógłbyś mnie jakoś zachęcić ? ::D:

Na tw-db jeszcze wszystkiego nie ma.
 

DeletedUser

Gość
Gość
jest wszystko, wystarczy tylko umieć szukać ::P:

tak swoją drogą udało mi się zakończyć serię bez poradnika, dopiero teraz sobie sprawdziłam czy to już na pewno koniec questa
 

DeletedUser25829

Gość
Gość
Ja zadanie robiłem bez poradnika. Zrobiłem jeden błąd i wybrałem tancerkę(Musiałem iść do jakiegoś punktu i tyle, miałem od nowa zadanie u Indianina :) Nagrody przydatne :)
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Przedmioty z mieszków/tobołków tez całkiem fajne. W tobołku od Indianina dostałem m.in. tonik dla konia i piryt. Z drugiej strony szkoda, że nagrody są liche, żadnych cech ani umiejętności.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja zadanie robiłem bez poradnika. Zrobiłem jeden błąd i wybrałem tancerkę(Musiałem iść do jakiegoś punktu i tyle, miałem od nowa zadanie u Indianina :) Nagrody przydatne :)

gdzie musiałeś iść ??
daj namiary, wtedy i ja zacznę dalej...
 

DeletedUser13297

Gość
Gość
Tancerka

Dean Andersson

Przed tobą stoi osoba z kręconymi rudymi włosami, o której mówiła ci Maria.


Jest to 2,4 (górny prawy róg.. 2 w dół i 4 w lewo)

Właśnie tam idę... może odkręcę wszyskto, bo nie czytałem i wybrałem tancerkę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry