Pustkowie - Nowa seria

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
wie ktoś może dlaczego na żadnym świecie na którym gram nie mam tego zadania pozdrawiam
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bez DB to byśmy nadal połowy questów nie znali :D Niektóre są masakryczne...

Może i tak, ale z tym pustkowiem to tam jest to zadanie rozbite. Skończyłem je i mam zaznaczone nie 64 a jakieś 15-20. Co do zadania bardzo fajne dla low-levelowców, dla wyższych już mniej, tylko nagrody są fajne
 

DeletedUser

Gość
Gość
bo ich jest 66 ale reszta jesta nadal niewiadoma teraz po prostu muśm szukać furtki która otworzy nam kolejne zadania
 

DeletedUser

Gość
Gość
bo ich jest 66 ale reszta jesta nadal niewiadoma teraz po prostu muśm szukać furtki która otworzy nam kolejne zadania

Reszta zadań to najprawdopodobniej inne opcje kontynuacji w przypadku jeśli wybrało się inną drogę. Może się okazać, że wybranie nieprawidłowej okaże się bardziej opłacalne.
 
Reszta zadań to najprawdopodobniej inne opcje kontynuacji w przypadku jeśli wybrało się inną drogę. Może się okazać, że wybranie nieprawidłowej okaże się bardziej opłacalne.

Ja uważam, że lepiej poczekać na wyniki;;), a potem wybrać najbardziej opłacalną ścieżkę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak wszyscy będą tego samego zdania co wy to to zadanie
nie pójdzie dalej
kontynuacja poprzednich nie prawidłowy wybór jest tyko Indianina a z pozostałych można się będzie zawrócić lepiej szukać tej furtki która przepuść dalej
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak wszyscy będą tego samego zdania co wy to to zadanie
nie pójdzie dalej
kontynuacja poprzednich nie prawidłowy wybór jest tyko Indianina a z pozostałych można się będzie zawrócić lepiej szukać tej furtki która przepuść dalej

A może się okazać, że okrężna droga zadania będzie bardzie obfitować w dodatkowe punkty umiejętności...
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie ma co na db piszę że jest tylko 25 questów ,
chociaż może pojawi się jakaś związana z tym zadaniem tajemnica
 

DeletedUser

Gość
Gość
...............wyjasnione
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Nie mogę znaleźć na mapie miejsca, w którym mógłbym zacząć zadanie "Prawowity właściciel IV". Na TWdb jest pokazane, że miejsce jest gdzieś pomiędzy sektorami 5:2, a 5:3. Czyżby chodziło o Leśną Polanę?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy jeśli jestem kowalem, a będę miał w EQ amulet z innej profesji to mogę ukończyć zadania, aby na TW-DB miał zaliczone wszystko, czy to tylko jest pod swoją profesję?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiec na TW-DB będą cały czas 3 czerwone kreski, bo te 3 kreski to są właśnie te profesje.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie mogę znaleźć na mapie miejsca, w którym mógłbym zacząć zadanie "Prawowity właściciel IV". Na TWdb jest pokazane, że miejsce jest gdzieś pomiędzy sektorami 5:2, a 5:3. Czyżby chodziło o Leśną Polanę?
To jest nad leśną polaną, ale patrz w zadania na TW-DB bo tam pisze co trzeba ukończyc.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tw-db zostało uaktualnione. Jak się okazuje zadań było tak dużo ponieważ trzeba było uwzględnić wszystkie możliwe kombinacje. Pytanie do osób, które wybrały początkowo inną osobę: Możecie teraz spróbować innych opcji?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Skończył ktoś serię Pustkowie ? pif paf

Ja miałem ostatnie zadanie z założeniem soli i udowodnieniem winy łotrowi.

Chyba to już koniec. :kak:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja założyłem konto na innym świecie bo chcę sprawdzić czy da się wykonać tę serię "na około" dzięki czemu mieć więcej wykonanych zadań. Udowodnienie winy i oddanie soli kończy tą serię.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Można zrobić na około, ale nie jestem pewny czy zalicza te nadliczbowe zadania.

Ja to olewam, robię normalną drogą. :ind:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Można zrobić na około, ale nie jestem pewny czy zalicza te nadliczbowe zadania.

Teoretycznie powinno, każde zadanie ma inne ID, muszę jednak sprawdzić czy wykonanie drugiego wyboru nie anuluje zakończenia poprzedniego zadania.

Jak wygląda robienie zadań "na około", czy po podjęciu złej decyzji od razu można spróbować innej drogi? Trzeba może czekać, lub spełnić dodatkowe wymagania?

Ps. Przez złe decyzje jestem już cztery zadania do tył (kartka i miecz HDS).
 
Status
Zamknięty.
Do góry