Pytanie co do klucza nr.3

  • Rozpoczynający wątek CBR124
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Mam do was pytanie związane z kluczem nr3.Mianowicie jestem zawadiaką i mam 90 lvl.Chce zdobyć klucz nr.3 do złotej strzelby,jak wiadomo złota strzelba dla zawadiaki to skarb.
Dlatego pytam się was czy dawać w Handel i Charyzmę,aby odblokować podróżny Handlarz czy lepiej dawać w SM,aby odblokować Plądrowanie Zwłok.
Cały czas zbieram kaskę na reskil i eq.Moje pytanie polega na tym w co dawać,aby klucz zdobyć,w handel czy w SM.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Poczekam jeszcze na wypowiedzi innych bo ktoś mi tam mówi,że lepiej Handel,ale zobaczymy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
w sm bardziej sie opłaca? wątpie
Za 2h plądrowania masz raptem 20 expa i nieco ponad 100$ przy włączonej premce
Na handlarzu natomiast masz około 550-600$ i 90 expa

Wnioski nasuwają się same
 

DeletedUser10568

Gość
Gość
Ja bym Ci radził dawać w handel bo szybciej będziesz mógł osiągnąć określony pułap żeby Ci 3klucz dropnął. Tylko jako zawadiaka idziesz pewnie w zręczność więc SM. Zależy jak masz rozdane umiejki.
 

DeletedUser3449

Gość
Gość
w sm bardziej sie opłaca? wątpie
Za 2h plądrowania masz raptem 20 expa i nieco ponad 100$ przy włączonej premce
Na handlarzu natomiast masz około 550-600$ i 90 expa

Wnioski nasuwają się same

On nie chce mieć expa i kasy tylko potrzebny mu jest jak najszybszy drop klucza 3 .... :kak:
 

DeletedUser11418

Gość
Gość
Co wy z tym SM?
Używaliście jakiegoś kalkulatora?
Bo ja tak, na TW-DB i tam widać, że w wędrownym handlarzu potrzeba minimalnie mniej wkładu do zasięgu 7500...
Do tego, na wędrownego handlarza najlepsze eq da nam duuużo więcej pp niż najlepsze eq do plądrowania. Także inne prace z handlu będą dobre, a z sm możemy się... podetrzeć? Tak, do podtarcia się będziemy mieli bardzo dobre predyzpozycje :)
 

DeletedUser10568

Gość
Gość
Tofix to prawda, że lepiej jest dać w handel bo można szybciej osiągnąć pułap w wędrownym handlarzu (napisałem to wyżej). Tylko koleś ma już 90lev i ma juz rozdane umiejki a na PL nie da sie zrobić całkowitego reskila(tzn. da się ale to zbyt wiele kosztuje) więc trzeba patrzeć też i na to.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak masz sporo więcej cech w zręczności niż w charyzmie to jedynie SM, jeśli nie to handel, dopóki jest można udobruchać szamana to nie wyjdzie nawet tak drogo.
Ogółem poświęcić cech i umiejętności na obie prace potrzeba podobnie, kwestia tego na co taniej zrobić reskill w jedna stronę i później myśląc o powrotnym.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy da się znaleźć klucz nr. 3 w pracy Spływ rwącą rzeką (25% szansy na znalezienie losowego produktu), Rozbijanie gangów (10%) czy Poszukiwanie rzadkich kamieni (20%)?
 

DeletedUser3449

Gość
Gość
Nie bo klucz nr 3 nie jest produktem tylko przedmiotem.

Edit. /\ myliłem się
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Podstawowe pytanie - czy ktokolwiek po aktualizacji 1.3, dropnął u nas klucz nr 3 w plądrowaniu? Przed aktualizacją zdarzało się to względnie często, a teraz nie dość że żaden z plądrujących nie może dropnąć klucza to jeszcze w plądrowaniu przestały lecieć inne przedmioty z taką częstotliwością jak wcześniej(wiele potwierdzonych opinii). Jest możliwe że po 1.3 obniżono (nazwijmy to umownie) - "dropienie". Może obawiano się że jak wzrośnie zakres dropu(dzięki paskom i spodniom) to pojawi się zbyt dużo świecidełek?

Słyszałem o tym kluczu z handlarza na becie, ale czy po 1.3 ktoś wyciągnął klucz z plądrowania?
 

DeletedUser

Gość
Gość
1. Jeżeli kolega jest zawadiaka z bronią palną i dawał zawsze w zręczność to taniej wyjdzie go reskil pod SM. Co innego jak zaczyna się robić postać od początku to najlepiej wtedy handel :)
2. Przepracowałem z 200h w plądrowaniu po aktualizacji i niestety nie ma śladu po kluczu :) ale się nie podaję ;p.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kaska nie gra roli,mam już prawie 50k i cały czas rośnie.Mam nadzieję,że po miesiącu będzie około 350-400k na reskil.Bo teraz jeszcze colta kończę,bo szablę już zdobyłem.
 

DeletedUser10568

Gość
Gość
Pokarz jak masz dotychczas rozłożone umiejki i się wszystko wyjaśni
 

DeletedUser

Gość
Gość
Podstawowe pytanie - czy ktokolwiek po aktualizacji 1.3, dropnął u nas klucz nr 3 w plądrowaniu? Przed aktualizacją zdarzało się to względnie często, a teraz nie dość że żaden z plądrujących nie może dropnąć klucza to jeszcze w plądrowaniu przestały lecieć inne przedmioty z taką częstotliwością jak wcześniej(wiele potwierdzonych opinii). Jest możliwe że po 1.3 obniżono (nazwijmy to umownie) - "dropienie". Może obawiano się że jak wzrośnie zakres dropu(dzięki paskom i spodniom) to pojawi się zbyt dużo świecidełek?

Słyszałem o tym kluczu z handlarza na becie, ale czy po 1.3 ktoś wyciągnął klucz z plądrowania?


Szansa na znalezienie przedmiotu w pracy jest nadal taka sama jak wcześniej. jest jakiś tam % szans na znalezienie przedmiotu więc czasem może się wydawać, że ten % jest mniejszy, a tak na prawdę mamy po prostu pecha. Losowość ma to do siebie, że wszystko jest możliwe.
 

DeletedUser11418

Gość
Gość
Tofix to prawda, że lepiej jest dać w handel bo można szybciej osiągnąć pułap w wędrownym handlarzu (napisałem to wyżej). Tylko koleś ma już 90lev i ma juz rozdane umiejki a na PL nie da sie zrobić całkowitego reskila(tzn. da się ale to zbyt wiele kosztuje) więc trzeba patrzeć też i na to.

Trochę bryłek (wiele nie trzeba) i za reskilla płacisz grosze.
Jakoś nie chce mi się wierzyć, że temu panu nie odłożyło się przynajmniej 180 bryłek :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry