Pytanie co do klucza nr.3

  • Rozpoczynający wątek CBR124
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
7200 to nie są brednie wielu graczom wpadł a mieli taki próg lub lekko przekroczony oczywiście nie musi się tym sugerować ale to jest prawda.

Tez widziałem kilka raportów gdzie wylotował się przedmiot z wartością większą niż maksymalna wartość lotu z pracy.Więc coś w tym może być mi osobiście się coś takiego jeszcze nie trafiło, więc widocznie trzeba mieć nieliche szczęście:kak:
 

DeletedUser22743

Gość
Gość
On się nie pytał co daje więcej exp i kasy tylko co lepsze ... Więc ja ci powiem że wal w SM :D
Ja się reskilłem z SM na handel i żałuję :( teraz zbieram kase na ponowny reskill :D
 

DeletedUser9515

Gość
Gość
Z tego co zdołałem zauważyć, to klucz wpada tylko w plądrowaniu zwłok i nie wpada jak zwykły przedmiot(np. szlacechecki materialowy). Ja razem z kluczem znalazłem jeszcze jakieś buty i to nie jest wyjątek.
I będąc pod handel za żadne skarby świata nie chciał wpaść. Zrobiłem reskill na sm i wpadł podczas 7h pracy. Albo szczęście albo wpada tylko w plądrowaniu.
 

DeletedUser23808

Gość
Gość
warto szukac do wyczerpania motywacji ? czy klucz wpada tylko przy wysokim poziomie ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ja szukam i szukam i znaleźc nie moge tego klucza...włożyłam nawet set swiateczny daje mi plus 25% szans ale lipa, najgorsze to że w ogole podczas okolo 50 godzin szukania dropnął mi tylko jakis jeden badziiewny pasek z koniem i pierścionki...masakra...ale męcze dalej to plądrowanie jak mi motywacja do zera spadnie zaczne cos innego i znowu będę szukać...chciałabym mieć takie szczeście że kilka godzin i już go mam :p
 

DeletedUser19733

Gość
Gość
Nie ma co się rozpisywać - full handel i charyzma i jedziesz w handlarzu. Większe przedziały wartości do dropienia (niewiele) ale chociaż w porównaniu z plądrowaniem zarobisz trochu na tej pracy - pozbierasz troche kasy na reskilla. 500$ za 2h pracy to lepiej niż 80$:p a poza tym pewnie po drodze znajdziesz troche śmieci więc i kasa za reskill się zwróci i może zarobisz jeszcze na reskillu
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ja szukam i szukam i znaleźc nie moge tego klucza...włożyłam nawet set swiateczny daje mi plus 25% szans ale lipa, najgorsze to że w ogole podczas okolo 50 godzin szukania dropnął mi tylko jakis jeden badziiewny pasek z koniem i pierścionki...masakra...ale męcze dalej to plądrowanie jak mi motywacja do zera spadnie zaczne cos innego i znowu będę szukać...chciałabym mieć takie szczeście że kilka godzin i już go mam :p

Do tego właśnie pije kolego kilka postów powyżej. Po aktualizacji znajomi na świecie plądrują 24h/d, na kp zarobku + regeneracja sił + lukrecje + pienrniki, i efekty takie jak mówisz. To że klucz nie dropi dałoby się zrozumieć(choć przed 1.3 leciały częściej) ale dlaczego po 20/30/40 czy 50 h pracy bez jakiegokolwiek dropu w plądrowaniu? Tego wcześniej nie było.
 

DeletedUser3449

Gość
Gość
Mam to samo co wyżej.... Nic z plądrowania po prostu nie wpada co jakiś czas coś badziewnego. Chociaż czasami z transportu ammo coś wydropie.
 

DeletedUser23808

Gość
Gość
u mnie co 8 godzin jakiś item dropnie w plądrowaniu i to wszystko :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Stąd taką tezę wysunęliśmy - czy może w obawie przed tym, że po aktualizacji, dzięki spodniom i pasom, a co za tym idzie dodatkowym punktom w plądrowaniu, nie obniżono w jakiś sposób progu szczęścia w plądrowaniu, bo mogłoby dropić za dużo kluczy?

Teraz ponad 1000 pkt w plądrowaniu to nie problem, zdaje się że przekłada się na ~7800$, może więc obawiano się że klucze zaczną dropić jak grzyby po deszczu, więc teraz plądrowanie można włożyć sobie w ...

Na to wskazuje większość przypadków, jednak nikt nie chce tego potwierdzić, bo kp szamana ciągle aktywne i masa ludzi w nadziei na klucz reskilluje się za złotówki prawdziwe i dolary wirtualne;] No ale to takie moje dywagacje.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mam próg osiągnięty na Arizonie 7503 $.. Dropie już 24h i nie wpadł klucz, prócz 2 kartek cz2. , 3 pierścionki pielgrzyma, pistolet prec remington i 2 pary gaci bez sensu... Mam premkę poszukiwacza, zrobione zadanie z miastem widmo. Nie mam jednak kluczy 1 i 2. Ma to wpływ na dropienie? trzeba je mieć by dropić nr3?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mam próg osiągnięty na Arizonie 7503 $.. Dropie już 24h i nie wpadł klucz, prócz 2 kartek cz2. , 3 pierścionki pielgrzyma, pistolet prec remington i 2 pary gaci bez sensu... Mam premkę poszukiwacza, zrobione zadanie z miastem widmo. Nie mam jednak kluczy 1 i 2. Ma to wpływ na dropienie? trzeba je mieć by dropić nr3?

Raczej nie ma to wpływu. 24h to mało, daj znać czy wpadł po 24 dniach;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moze pomogę !

na 9 mam zawadiakę 72 lvl i mam 100% sm.I jest git mam 620pkt do plądrowania oraz prace z expam duzym .Więc SM pif pafSM pif pafSMpif paf




:I::I:SM
 

DeletedUser23443

Gość
Gość
Co Wy gadacie ? Klucze nr 3 trudno wpadają ? anii. z Arizony już chyba z 5 ich dropneła...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Redeagle, nie musisz miec kluczy nr 1 i 2 by dropnac 3 ;] Potwierdzone info ;]
 

DeletedUser23808

Gość
Gość
nick ani to anii.
a w profilu Thinky Whinky mozesz zobaczyc : Raport dot. pracy: Plądrowanie zwłok 10-01-11 godz. 16:32
3-ci kluczyk
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak mogłabym się tu nie wypowiedzieć :D Jako że ludzie specjalnie rejestrują się na Ari żeby zadać mi pytanie, aby ułatwić im życie pośledzę trochę ten wątek :D

Co Wy gadacie ? Klucze nr 3 trudno wpadają ? anii. z Arizony już chyba z 5 ich dropneła...


Sah kochana i Redeagle przeceniacie moje umiejętności :>
Nie udało mi się znaleźć a tylu kluczy :>
Po aktualce na Arizonie wpadły klucze, jeden Thinky i mojemu znajomemu nie będę podawała nicku żeby mu nikt nie spamował o sprzedaż klucza:>

Odnośnie tych wielu godzin bez dropów mam pewną teorię którą aktualnie sprawdzam na 12 :>
Jak wyjdzie tak jak myślę to pokażę że nie jestem aż tak złą kobietą i wam wyjaśnię :D:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Na s12 jako postać 100% handlu na 73 poziomie osiągnąłem pułap 7300 [w najlepszym ekwipunku]
 
Status
Zamknięty.
Do góry