quest żołnierza

  • Rozpoczynający wątek Muhito
  • Data rozpoczęcia

trąbka

  • mam, ciężko byłem

    Głosy: 60 10,8%
  • staram się, jest ciężko

    Głosy: 174 31,4%
  • mam, na luzie złapałem

    Głosy: 65 11,7%
  • nie mam, odpuszczam

    Głosy: 84 15,2%
  • nie gram żołnierzem

    Głosy: 171 30,9%

  • W sumie głosujących
    554
Status
Zamknięty.

DeletedUser10152

Gość
Gość
To jest właśnie ten ból że dla kogoś na strzelanie to jest w miarę prosty.
Ja jestem pod SU i póki co się zatrzymałem na quescie ze Służbą w armii. Już niedługo może dokończę te questy.
 

DeletedUser24599

Gość
Gość
Prosze Cie... kazdy moze zrobic sobie postac pod wszystkie prace niezaleznie od klasy, a jak go wybrales to trzeba juz jakos sobie radzic jak dajesz np. w hp. Akurat sprzedaz broni jest prosta o ile pamietam to itemy pod handel i juz masz ponad polowe pp. Poza tym buty zolnierza sa najlepszymi pod forty wiec na mundur nie narzekaj :p
ps. teraz jest dobry czas zeby sie zreskillowac kiedy brylki sa 3x tyle w tej samej cenie ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja stanalem na sluzba w armi poczekam na aktualizacje i zakupie jakies spodnie i pasek pod ta prace
 

DeletedUser24599

Gość
Gość
a to Ty nie mozesz jeszcze wykonywac pracy sluzba w armii ? jak juz to czekaj w miescie zakupisz i odrazu do ekwipunku :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
w secie dzentelmena brakuje mi jeszcze 70punktow ;/ uzywam broni bialej i wszystko daje w sile, ci z bronia palna maja duzo latwiej pif paf
 

DeletedUser24534

Gość
Gość
Przeczytałem pierwszą srtonę, dalej mi sie nie chce i ja te zadania zrobiłem na lajcie ::P:
Sprzedaż broni indianom - musiałem tylko 5 pkt dać na handel, teraz stoje na Służbie (20 pkt brakuje, mam 10 pkt do rozdania) więc moge zrobić w kazdej chwili ale teraz skupiam sie na zadaniach z salonu. :)
Do bizonów brakuje mi bodajże 30 pkt, wystarczy miec 3 rzeczy z setu indianina...
Wiatraki też zaraz będę mógł budować :)
I po przeczytaniu tej pierwszej strony nie wiem czemu Wy tak narzekacie! Przecież ten quest jest prosty (cała seria Mściciel)!
P.S. Trąbka przydaje się do prac, nawet 18 pkt może dodać :)

To tyle ode mnie :)
Pozdrawiam Jednoręki ;)
 

DeletedUser17273

Gość
Gość
Ja już prawie ukończyłem.Posostało mi uzbirać jeszcze 3 młotki i bedzie ukończony mam nadzieję że jeszcze dziś :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja muszę przynieść 30 desek trochę w karczowaniu porobię xD
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zadania żołmierza są bardzo trudne ponieważ grałem żołmierzem na Blackfoot i skasowałem konto bo było ciężko::D:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kiedyś grałem żołnierzem i zrobiłem te zadania na luzie.
 

DeletedUser26454

Gość
Gość
Warto robić questy dla żołnierza chociażby dla trąbki(taka trąbka jest przydatna jak się robi 3-ci klucz daje 18 puntków pracy do wędrownego handlarza).
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ci co już zakończyli zadanie, to dalej macie na mapie zleceniodawce:Burham City i Obóz Irkathi? czy wam znikło?
 
Status
Zamknięty.
Do góry