quest żołnierza

  • Rozpoczynający wątek Muhito
  • Data rozpoczęcia

trąbka

  • mam, ciężko byłem

    Głosy: 60 10,8%
  • staram się, jest ciężko

    Głosy: 174 31,4%
  • mam, na luzie złapałem

    Głosy: 65 11,7%
  • nie mam, odpuszczam

    Głosy: 84 15,2%
  • nie gram żołnierzem

    Głosy: 171 30,9%

  • W sumie głosujących
    554
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
qesty żołnierrza to jest istna masakra na ś2 już miałem robić służbe w armi ale patrze brakuje mi 180pp i sobie powiedziałem że kończę grę na tym świecie i kropka.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja już zrobilem sprzedaż, jeszcze służba w armii i z górki :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie maco, te questy dla żołnierzy są jakoś niedopasowane do postaci, ja mam takie problemy z tymi zdaniami, że aż mi się nie chce ich robić a zależy mi na tych butach żołnierskich.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Do tego jesli cisniesz w sile, bron biala to masz po ptokach... nie ma szans bez reskila i to dosc konkretnego..
 

DeletedUser

Gość
Gość
No to prawda ... powinny być bardziej dobrane zadania pod żołnierzy . No ja niestety jego nie zrobię , chyba że będę miał max lvl i z nudów będę robił zadania :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
No to prawda ... powinny być bardziej dobrane zadania pod żołnierzy . No ja niestety jego nie zrobię , chyba że będę miał max lvl i z nudów będę robił zadania :p

ja akurat niedawno wbilem owym zolnierzem na s9 i nadal nie zamierzam sie za niego brac....
 

DeletedUser

Gość
Gość
JA mam broń białą i idę w silę uderzenia, a w części jest potrzebne strzelania żeby robić zadania do questu. Ktoś to powinien zmienić.
 

DeletedUser

Gość
Gość
opłaca sie go przejść dla trąby i butów szkoda że jest aż tak trudny
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tylko ciekawe, jak zrobić Mężnego Wojownika. Jaki żołdak deje w Pływanie, Wytrzymałość albo ZP? Strzelanie - ja daję w SU. Jedyne to Zaskoczenie - tylko ono jest tu na miejscu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
gram żołnierzem na s1 mam 57 lvl i sie z tobą nie zgadzam, zadania dla tej klasy nie jest łatwe ale to dobrze, ponieważ pomiędzy jest czas 50 a 60 lvl nie ma żadnych zadań i jest czas na wykonanie sprzedaży broni itp. i gra się nie nudzi.

Jeśli masz problem z pracą to kup sobie set konowała i dżentelmena:eek:kul:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja gram żołnierzem na s1 mam problem z tymi zapasami moge wszystko mieć oprócz tych skrzynek z narzędziami i teraz muszę dropić set farmera aby skończyć ten quest.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na Arizonie sobie pogrywam żołnierzem i muszę stwierdzić, że to jest naprawdę trudny quest :)

Robotnikiem to po prostu się długo pracowało, a żołnierzem zdobyć 3 młotki, młot kowalski i 2 skrzynki z narzędziami, to już jest problem :D

Na becie gram poszukiwaczem, to całego questa w tydzień zrobiłem, tylko 3 dni szukałem siodła non stop i to była cała trudność ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
no qest jest trudny do zrobienia, ale moim zdaniem nagroda jest warta wysilku
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
Quest trudny ale do zrobienia. Sam zrobiłem go w całości z małym reskillem na budowe wiatraków a reszta to z górki :) posza :I:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jestem 100% poj. i mam te prace Sprzedaż broni Indianą (zestaw konowała),Budowa wiatraków brakuje mi ok. -40 pp (najlepsze przedmioty),służba w armii(mógłbym wykonywać ale szkoda mi kasy na naj. przedmioty do tej pracy).Dodaje w zręczność więc z czasem mi się odblokuje budowa wiatraków ale i tak mi się nie chce robić tego zadania ::DD:
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
.Dodaje w zręczność więc z czasem mi się odblokuje budowa wiatraków ale i tak mi się nie chce robić tego zadania ::DD:

Hahaha
Od kiedy budowa wiatraków ma coś ze zręczności:?::?:

Budowa Wiatraków:
Budowanie(Siła) Wytrzymałość (Siła) Jazda Konna (Sprawność) Dowodzenie(Charyzma)Taktyka (Charyzma)

Gdzie tu masz zręczność :?::nie:
 

DeletedUser

Gość
Gość
łee :eek:j: myślałem że jest tam naprawa ale i tak mi się odblokuje przez taktykę
 

DeletedUser4844

Gość
Gość
według mnie quest dla żołnierza nie jest taki trudny:I:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale się popisałeś. No bo pewnie poszukiwaczem jesteś, którego w trzy dni można skończyć. Zrób sobie żołdaka i zawalaj z zadaniami jak taki kozak jesteś!
 

DeletedUser

Gość
Gość
quest dosc trudny, ale do wykonania na 60 lvl spokojnie dla kazdego zolnierza z bronia strzelecka :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry