quest na Halloween (30 paźdzernika/31)

  • Rozpoczynający wątek DominikII
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser18952

Gość
Gość
Z tym się nie zgodzę kiedyś sama przyjdzie ; ) po prostu trzeba kucać i się napocić ::D:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po pokonaniu śmierci są jeszcze jakieś zadania z serii "Halloween"?

Kiedy dostaje się medal "Zastraszenie Henry'ego na Halloween" i o słodkościach Marii? Czy trzeba robić ten quest z Kandyzowaną Pomarańczą?
 
Po pokonaniu śmierci są jeszcze jakieś zadania z serii "Halloween"?

Kiedy dostaje się medal "Zastraszenie Henry'ego na Halloween" i o słodkościach Marii? Czy trzeba robić ten quest z Kandyzowaną Pomarańczą?

Właśnie po questach z kandyzowaną pomarańczą i śmierdzącą rybą dostajesz medale.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja tak myśle że nie mówiąc o Queście to chyba w święta może będzie Renifer do zdobycia ^^ A ubranko o może skafander mikołaja xD
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ja mam takie pytanie na ile czasu musze wziac prace zeby mi wypadlo serce, krew i to 3-cie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Muszę przyznać , że ekipa The West daje radę !
Genialna seria zadań na Halloween z bardzo ładną grafiką i ciekawą historią.
Serie zadań na złoty set, morderstwo, mapa skarbów.

Jeszcze jak odblokują 100 lev to już będzie pełny wypas.

Gdyby częściej organizować eventy to ta gra by miażdżyła wszystkie inne.

Ostatnio myślałem o jednej sprawie, a mianowicie o naszych rumakach.
Gdyby mogły one zdobywać level [bardzoooo powoli ale jednak]
i stawać się coraz szybsze :) Mogłaby być nawet taka praca, tresowanie koni - za godzinę płacimy powiedzmy 500 $ i tresujemy konia, przez co jego szybkość rośnie [ powiedzmy 1 proc. szybkości to na początku 10 godzin, kolejny to 20.]

Co do świąt to stawiam na renifera !pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
Śmierć jak już zdązyłem zauważyć jest bardzo słaba, nie jestem dobrym pojedynkowiczem ale ją pokonałem bez problemu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Opłaca się robić zadanie ponieważ można kule sprzedać za 5000$ a to troche jest.

To by była jedna z głupszych rzeczy jaką można zrobić w the west !

Itemki są potrzebne do robienia questów i zdobywania unikatowych rzeczy.
A kasy na wyższym levelu będziesz miał, aż za dużo.

Ja mam w gotówce 300 tys.
I póki co nie mam co z nimi robić.
Oczywiście gdybym potrzebował jakiegoś reskilla to zawsze się przydadzą.

Póki co zbieram do miliona :)
 
Poza tym jak ci na kasie zależy to kosę możesz sprzedać prawie za 2 razy więcej !!
Ale zgadzam się, że sprzedaż kuli czy kosy byłby bezsensem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Odchodząc od tematu zauważyliście jakie perspektywy dla pojedynkowiczów(po zmianie systemu pojedynków)daje takie nagromadzenie graczy? Dla nich (dla mnie też) jest to święto, na arizonie obłowiłem sie na ponad 20k$ tylko przy widmie teraz idę do staruchy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
queścik całkiem całkiem,
ale troche to dziwne że śmierć walczy jakąś siekierą a nie kosą?
Nie uważacie?
Pewnie zaraz jakiś mądry napisze że kosa jest bronią podręczną a nie fortową, ale mnie to i tak nie przekonuje hmpf
 

DeletedUser

Gość
Gość
Poza tym jak ci na kasie zależy to kosę możesz sprzedać prawie za 2 razy więcej !!
Ale zgadzam się, że sprzedaż kuli czy kosy byłby bezsensem.

Kuli nie można sprzedać:D

queścik całkiem całkiem,
ale troche to dziwne że śmierć walczy jakąś siekierą a nie kosą?
Nie uważacie?
Pewnie zaraz jakiś mądry napisze że kosa jest bronią podręczną a nie fortową, ale mnie to i tak nie przekonuje hmpf


Jak śmierć miałaby walczyć kosą? W TW nie ma broni pojedynkowej kosa więc to byłoby trochę dziwne nie uważasz?
 
Wiem, że kuli nie można sprzedać :p
Tylko tak pisałem porównując.

A co do tej broni jak w pojedynku śmierć mogłaby walczyć kosą jak to broń fortowa? ;D
 
Status
Zamknięty.
Do góry