quest na Halloween (30 paźdzernika/31)

  • Rozpoczynający wątek DominikII
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
queścik całkiem całkiem,
ale troche to dziwne że śmierć walczy jakąś siekierą a nie kosą?
Nie uważacie?
Pewnie zaraz jakiś mądry napisze że kosa jest bronią podręczną a nie fortową, ale mnie to i tak nie przekonuje hmpf

Broń odręczna i fortowa to to samo...
 

DeletedUser13582

Gość
Gość
hehe, no czego nie wymyślą. :gwizd: Fajnie jak tak gra się rozrasta.
A questy to są świetne.
 

DeletedUser13360

Gość
Gość
Dobry quest, nie było źle :)

A śmierć, to harda sztuka, zabrałem jej 2005 hp i trzymała się dalej :)
 

DeletedUser21608

Gość
Gość
szkoda że naszyjnika jajek ani kapelusza nie da rady zdobyćhmpf
 

DeletedUser12146

Gość
Gość
Muszę przyznać , że ekipa The West daje radę !
Genialna seria zadań na Halloween z bardzo ładną grafiką i ciekawą historią.
Serie zadań na złoty set, morderstwo, mapa skarbów.

Jeszcze jak odblokują 100 lev to już będzie pełny wypas.

Gdyby częściej organizować eventy to ta gra by miażdżyła wszystkie inne.

zgadzam się z Tobą całkowicie, nie znam drugiej tak dobrej gry przeglądarkowej, inne zostawiła już dawno w tyle :I:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem czy to już było bo nie chce mi się szukać ale walcząc ze Śmiercią należy robić uniki w lewo. Pokonałem ją za pierwszym razem.
 

DeletedUser7299

Gość
Gość
sorry, oddałem jej te wszystkie składniki, pogadałem do szeryfa i mam q, że muszę znaleźć go i rysopis, jak to zrobić?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Renifer na dzikim zachodzie <facepalm>

Sam jestem teraz na etapie Połowu ryb xD Mam już kulę. No i trzeba przyznać że TWT stara się żeby było ciekawie :) mam szacun do tych ludzi :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Set świąteczny to itemki zrobione trochę na śmiechu i z przymrużeniem oka.
Jasne ,że kapelusz bałwana, naszyjnik walentynkowy, zgniłe jaja i być może renifer nie bardzo pasują do klimatu Dzikiego Zachodu. Pamiętam ,że w serii karcianej Magic były karty robione dla jaj i miały strasznie głupawe właściwości.

Marzy mi się, że kiedyś 5-6 itemek z setu światecznego będzie można wymienić np. u wędrownego kramarza bądź w jakimś zadaniu na mega unikatowy i super silny przedmiot. I potem znowu zbieramy przez kolejne święta części setu.
 

DeletedUser20997

Gość
Gość
Muszę przyznać , że ekipa The West daje radę !
Genialna seria zadań na Halloween z bardzo ładną grafiką i ciekawą historią.

tu się z Tobą zgodzić nie mogę. quest na halloween, z resztą tak jak każdy inny guest świąteczny, wygląda jakby był pisany na kolanie. Przyjrzyjcie się temu uważnie. Założę sie, że tworzenie tego questu zaczęło się od stworzenia itemu świątecznego- kosy. To w mojej ocenie duży błąd bo wtedy trzeba robić całą serię zadań pod ten przedmiot. Kiepskim pomysłem wydaje mi się również wciskanie tego zadania w istniejące już lokalizacje, czyli w miasto widmo. Nie wiem jak twórcy TW wzięli się za tworzenie tego zadania, ale pewnie wypisali sobie na tablicy słowa KOSA, MIASTO WIDMO, CYGANKA, ŚMIERĆ i do tego coś wymyślili. Treść jest taka sobie, psuje klimat dzikiego zachodu (żeby sprawdzać, czy przed barem stoi śmierć :D?). kosa to świetna broń (względem bonusu), ale w połączeniu z beznadziejnymi zadaniami to wygląda tak jakby na siłę wymyślano te zadania. i tak pewnie było :( lepiej wyszło by jakby od razu dano nam te kosę :( w BP opisałem jak, moim zdaniem, powinien wyglądać taki quest (zalecam poszukać ;))
 

DeletedUser13520

Gość
Gość
co to już koniec tego zadania ale lipa zdobyłem wszystko ale nie moge oddac
 

DeletedUser18989

Gość
Gość
Żeby oddać quest itemy, musisz iść z powrotem do Cyganki.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja tam kosy nie zdobędę ; ( . Wszystko ładnie przygotowane: krew, kulka, ale serca nie będzie - nie mam odblokowanych kojotów... Kasy na reskill nie ma...
 

DeletedUser

Gość
Gość
@off
Moim zdaniem mogli by dać teraz jakiegoś wierzchowca na święta, a potem co roku nie robić tego samego questa, tylko na coś innego, co i tak będzie uczciwe. Dlaczego? Już wyjaśniam... powiedzmy że mamy:
Ubranie = +5 do szczęścia
buty = +5 do szczęścia
bron podręczna = +5 do szczęścia
bron pojedynkowa = +5 do szczęścia
naszyjnik = +5 do szczęścia
kapelusz = +5 do szczęścia
produkt = +5 do szczęścia
wierzchowiec = +5 do szczęścia
i teraz powiedzmy że jest Kapelusz Bałwana i za rok będzie quest na Czapkę Mikołaja oczywiste jest to że dwóch kapeluszy nie ubierzemy czyli bonus za to to tak i tak tylko +5% do szczęścia :) Tylko że mamy do wyboru 2 itemy które chcemy nosić. Czyli nikt nie będzie stratny, ani nikt nie będzie do przodu. :I:

@Topic
Ten quest był dosyć łatwy, co nie znaczy że każdy inny będzie taki :)

Ps. Prosiłbym o niekasowanie mojego posta.:eek:kul:
 
Status
Zamknięty.
Do góry