Quest na Zestaw Nowicjusza!

  • Rozpoczynający wątek morda0006
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5325

Gość
Gość
To też nasuwa sie druga kwestia . Czy jak jednak ten set "wypali" to czy będą wiedzieli potem komu udostępnić jeszcze to zadania ;] :mel:
 

DeletedUser

Gość
Gość
dla graczy z wysokim lvl raczej jest on nieprzydatny, więc zastanawiam się na czym ma polegać owo testowanie:gwizd:

częstotliwość założeń go w ekwipunku?
i czy to nie jest tak, że od testów jest beta?:traper:
coś mi się nie zgadza z tym pomysłem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zastanawia mnie teraz tylko jedno.

Czy istnieje więcej zadań ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
To jest wersja testowa i dostaje się ją losowo(tak myślę)

Dobrze myślisz. Rozmawiałem z Gahem. Pisał mi, że to jest właśnie wersja testowa (2 nowe samouczki i zadania z setem nowicjusza) i że jeśli wszystko będzie dobrze to wszyscy dostaną zadania i będzie git. Nie każdy dostał to zadanie. Jest dobierane losowo.
i czy to nie jest tak, że od testów jest beta?
Tak, od testów jest beta. Ale to akurat jest testowane na polskim TW. Dlaczego? Kto wie...
 

DeletedUser

Gość
Gość
to ja mam pytanie do jakiej pracy mam iść żeby zdobyć te dwie skóry potrzebne do paska? niestety w pierwszym poście tego tematu tego nie wyczytałem...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Też nie mam,nie wiecie kiedy to wejdzie u pozostałych??
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wejdzie jak się zakończy faza testowa. Chyba proste, nie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
mam 5 postaci na ŻADNYM świecie tego nie mam :)
ale dobrze że gra się rozwija i firma się stara wprowadzić coś nowego
wg. mnie aktualizacje są dobrze przygotowane ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Quest mają losowi gracze w the west jest to tak zwana wersja beta po jakimś czasie wprowadzą dla wszystkich graczy
 

DeletedUser12954

Gość
Gość
No i minęło tyle czasu, ci co mieli questa już dawno go zakończyli, a ci co nie mieli - dalej nic i jesteśmy w tyle, a temat przycichł ... :kak:.
 

DeletedUser

Gość
Gość
pewnie dlatego, że faktycznie to jest dla nowicjusza zestaw - wymiernie opłaca się go robić w momencie kiedy zaczynasz nową gre, na zupełnie nowym świecie. poza tym krótkim momentem właścwie nie ma dla niego zastosowania za bardzo.

niemniej jednak rozumiem złość osób które nadal go nie maja.
 
pewnie dlatego, że faktycznie to jest dla nowicjusza zestaw - wymiernie opłaca się go robić w momencie kiedy zaczynasz nową gre, na zupełnie nowym świecie. poza tym krótkim momentem właścwie nie ma dla niego zastosowania za bardzo.

niemniej jednak rozumiem złość osób które nadal go nie maja.

No właśnie. Jeżeli wejdzie 15 a nie wszyscy go dostaną to zostaną w tyle. Na początku będzie walka o ranking, ci z setem zdobędą przewagę dzięki łatwym questom. Ale set raczej będzie wprowadzony przed powstaniem 15s .
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chcialbym poprosic o wyjaśnienie jednej sprawy. Kiedy quest juz zakonczy tsty i bedzie ogolnie dostepny, to dostaną go wszyscy czy tylko nowicjusze? Bo czytalem posty z ktorych wynika, że niekotrzy wysokolevelowi gracze mają ten quest.
 

DeletedUser5490

Gość
Gość
damn akurat teraz mi by sie na ś12 przydał ten set jak skończą za 2 lata testować to już mi będzie nie potrzebny -.-
 
Status
Zamknięty.
Do góry