Quest na Zestaw Nowicjusza!

  • Rozpoczynający wątek morda0006
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
mam 5 postaci na ŻADNYM świecie tego nie mam :)
ale dobrze że gra się rozwija i firma się stara wprowadzić coś nowego
wg. mnie aktualizacje są dobrze przygotowane ;)

Bo pewnie jest przypisane do konta, a przeciez na każda postac logujesz sie z tego samego konta :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
FFFFFUUUUUUUUUU!!!!

Jak ktos moze to wszyscy powinni dostawac taki secik. Bardzo sie przydaje na poczatek.

P.S.
na 11 swiecie 57 poziom i na blackfoot 38 poziom dostalem te zadania

za to jak na zlosc na 15 nie mam
GGGGGRRRRRRRRR...
 
Na początku mieliście zadanie na ten dzban , teraz zróbcie prace Cerowanie skarpetek i po kolei ;)

Ja dzisiaj zaczynam zabawe w kolekcjonowaniu tego setu ;)
 
Old Shatterhand1 napisał:
Mimo iż nie mam questa na Cheyenne, udało mi się zdobyć Wełniane Poncho. Oto dowód: http://img262.imageshack.us/img262/4377/raportl.png Czy zdarzało wam się dropnąć/lootnąć item z tego setu ?

Mnie też udało się znaleźć item z setu nowicjusza i również jest to wełniane ponczo. Znalazłem je w czasie wykonywania pracy: wydobycie srebra. Niestety więcej niczego już nie znalazłem.

Gram na kilku światach i na niektórych dostałem zadanie na zdobycie w/w setu. Brakuje mi jednak kapelusza. Dopiero teraz wyczytałem, że trzeba popracować w wycince drewna. Może ktoś wie, czy po takim długim czasie, mam szansę zdobyć ten kapelusz ? :gwizd: Od pojawienia się zadania upłynęło już parę tygodni. :eek:j:

Edit:
Mam już odpowiedź na moje powyższe pytanie. Podzielę się ze wszystkimi spóźnialskimi... Przed chwilą wpadł mi kapelusz i to pomimo, że pierwszą część zadań robiłem parę tygodni temu.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19550

Gość
Gość
W wycince drzew (chyba) zobacz tam też coś dropnie z tego setu
 

DeletedUser

Gość
Gość
to jak ktoś dostanie tego questa na s15 to niech pisze, ale wątpię.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ten zestaw jest beznadziejny:traper: Wszystko podawane jest na tacy. Pamiętam jak zaczynałem grę w The West, w jednej z prac znalazłem Rozbitą butelkę po winie a później jako nagrodę za Quest dostałem Rozbity dzban. Wtedy myślałem sobie: Łał, jestem lepszy niż przewidzieli twórcy gry. A teraz? Ten komplet daje jakieś chore bonusy. Kiedyś człowiek cieszył się z każdej nowej odblokowanej pracy a ten od razu daje rzuca na szerokie wody. Jednym się to pewnie spodoba ale jest to zupełnie przeciwne do tego co 11 miesięcy temu przykuło do ,,Dełesta" tak, że gram w niego do dzisiaj. Moim zdaniem to nie jest dobry pomysł aby zastępować tym ciągiem zadań obecny tutorial.
 

DeletedUser10330

Gość
Gość
Jest 15 i nikt go nie ma, a Ci co mają nie piszą. Może właśnie dla tego nikt nie pisze bo nie wrzucili tego questa na nowy świat żeby właśnie nie ułatwiać.

PS: Też dropnąłem wełniane poncho, ale nie pamiętam z jakiej pracy i usunąłem raport.
 

DeletedUser12954

Gość
Gość
Dobra, wznawiam temat. Admini kiedy będzie dostępne zadanie na set nowicjusza, dla tych, którzy na początku nie dostali. Gram na świecie 1 i 2 i nadal nie mam tego zadania, a chciałbym mieć to co każdy, nie ważną jest tutaj rzeczą który mam lvl (nie szkodzi że duży, ale set chce mieć, każdy ma prawo, żeby mieć to samo co inni mają dostępne na wyciągnięcie ręki). :&:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Lvl 94 świat 4
Przebrnąłem już przez
1. Pokonaj łajdaka
2. Cerowanie skarpetek 4 min dostałem igłę z nitką
3. W aktywnym ekwipunku igłę z nitką, praca: zbiór bawełny, mam kulkę bawełny

I koniec, teraz mam mieć zadanie od Marii za igłę z nitką i kulkę bawełny mam dostać wełniane poncho którego nie mam czekam już tydzień i nic, może jakieś rady?
 

DeletedUser19550

Gość
Gość
Admini chyba wyłączyli quest bo na żołnierzu już miałem iść do zleceniodawcy patrze questa nie ma.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Uważam że to kompletna niesprawiedliwość dawać niektórym graczom nową serię zadań testowych, a innym guzik. Co tu testować ? Można zmniejszyć bonusy i wprowadzić bez testów te zadanka. Ja lubie robić questy i chętnie bym się pobawił z tym mimo wysokiego levelu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Uważam że to kompletna niesprawiedliwość dawać niektórym graczom nową serię zadań testowych, a innym guzik. Co tu testować ? Można zmniejszyć bonusy i wprowadzić bez testów te zadanka. Ja lubie robić questy i chętnie bym się pobawił z tym mimo wysokiego levelu.

Ja także, dodatkowo na becie urwało mi serię zadań w połowie. Pewnie chcą przetestować czy ten zestaw nie powoduje zbyt szybkiego awansowania postaci w stosunku do osób go nieposiadających... Kończcie z tymi testami.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale na 95lvl to już nie mam znaczenia więc powinni zostawić i tak nie było wpływu na grę.
 

DeletedUser12954

Gość
Gość
Czy ktoś tu czeka, aż sprawa przycichnie?! Kiedy pojawią się reszcie graczy questy na na ten set?! Ja chciałbym mieć wszystkie możliwe sety, więc dlaczego jedni są uprzywilejowani a inni nie?!. Czy jakiś admin czyta w ogóle takie wątki? Minęło już pół roku od aktualizacji do 1.3 i nadal nic! :&:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Właśnie!!! graczy, którzy nie mieli tego questa jest więcej ( w tym ja )
więc skoro jedni mieli to dlaczego inni nie mogą?
Może trzeba kupić bryłki i pojawi się opcja premium quest na zestaw nowicjusz!
Czekam aż się wypowie admin, kiedy pytałem to mi powiedział że testują ale to było pół roku temu więc ile można aż tyle testować?:&:
 

DeletedUser19550

Gość
Gość
W następnej aktualizacji ma podobno być quest normalnie.A admini wyłączyli go bo był w fazie testów
 
Status
Zamknięty.
Do góry