Quest "Wielkanoc (Koniec Poszukiwań)"

  • Rozpoczynający wątek Alphanist
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam, w queście było napisane że muszę odwiedzić miasta widma no i zaakceptowałem. I jak chcę iść do miasta widma piszę mi: Spoglądasz na opuszczone miasto. Żaden budynek nie jest zamieszkany.
Aktualne punkty rozbudowy: 661
. Czy aby przejść tą misję muszę opuścić moje miasto? I o co w tym konkretnie chodzi?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Miasto widmo oznaczone na mapie białą kropką, które znajduje się w lewym górnym rogu mapy świata.
 

DeletedUser17490

Gość
Gość
Tam znajdziesz jedno jajko
Miasto widmo-jedno jajko
Punkt wschodni- drugie jajko
Punkt zachodni- trzecie jajko
Tak ktoś pisał na forum
 

DeletedUser

Gość
Gość
Aha a ta reszta miast widmo, ujawnia się po przyjściu do pierwszego? Bo tam akurat mam Gui-Kate.
 

DeletedUser12188

Gość
Gość
Odziesz do miasta widmo,jest białą kropką oznaczone i masz jajko.Następnie idziesz do tych punktów.I masz w sumie 3 jajka.
 

DeletedUser10503

Gość
Gość
A ktoś już znalazł te jajka w punkcie wschodnim i zachodnim???
W mieście widmo miałem wyświetlone zadanie wielkanocne a w tych punktach nic nie ma napisane. Mam nadzieję ,że nie przemierzam całej mapy na próżno.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Więc może zacznijmy od tego, że trzeba wykonać serię Anioł Miłości bo po wykonaniu tej serii pojawia się Ghost Town. Najpierw musimy zaakceptować zadanie u Marii. Następnie udajemy się Do Miasta Widma(nie mylić z opuszczonym miastem) i otrzymujemy tam jajko numer1. Następnie udajemy się do punkty wschodniego i dostajemy jajko numer2. Jajko numer3 otrzymamy w punkcie zachodnim. Zamykamy zadanie u Marii. Robimy resztę zadań świątecznym. Na koniec cieszymy się ze zgniłego jajka :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mam 33 na s4 i już mogę wykonywać tą misję :p
 

DeletedUser18894

Gość
Gość
Ja robię tak:

- przyjmuje zadanko u Marii (tam gdzie nic nie trzeba zrobić)

- robię te zadanka z pracami po 4h, czyli wypasanie owiec (u Barmana) i eksploracja kontynentu (u Szeryfa)

- kiedy nadejdzie noc robię te zadanka, gdzie trzeba chodzić po kilka godzin (może kilkanaście)

- oddaję jajka dla Marii

- a na koniec najgorsza praca z 15 drewnami u Indianina (u mnie to nie problem 2-3 drewna za 2h spławu drewna)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja robię tak:

- przyjmuje zadanko u Marii (tam gdzie nic nie trzeba zrobić)

- robię te zadanka z pracami po 4h, czyli wypasanie owiec (u Barmana) i eksploracja kontynentu (u Szeryfa)

- kiedy nadejdzie noc robię te zadanka, gdzie trzeba chodzić po kilka godzin (może kilkanaście)

- oddaję jajka dla Marii

- a na koniec najgorsza praca z 15 drewnami u Indianina (u mnie to nie problem 2-3 drewna za 2h spławu drewna)

No tak przynajmniej to wygląda, tylko teraz pytanie:
Czy jest jeszcze coś z tej serii zadań? :confused:
Jeśli tak to nie zdążę :(
EDIT:// Dla mnie drewna to też nie problem, karczowanie lasu z ciuchami :)
 

DeletedUser12188

Gość
Gość
Ale te zadanka będą chyba przez całe święta więc dasz sobie radę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale te zadanka będą chyba przez całe święta więc dasz sobie radę.

Jeśli nic nie dadzą dodatkowego to tak ;)
Tylko wszystkie te zadania czasowe trzeba zacząć w miarę rano, aby potem zdążyć :)
Myślę, że temat można zamknąć :p
 

DeletedUser19562

Gość
Gość
Więc może zacznijmy od tego, że trzeba wykonać serię Anioł Miłości bo po wykonaniu tej serii pojawia się Ghost Town. Najpierw musimy zaakceptować zadanie u Marii. Następnie udajemy się Do Miasta Widma(nie mylić z opuszczonym miastem) i otrzymujemy tam jajko numer1. Następnie udajemy się do punkty wschodniego i dostajemy jajko numer2. Jajko numer3 otrzymamy w punkcie zachodnim. Zamykamy zadanie u Marii. Robimy resztę zadań świątecznym. Na koniec cieszymy się ze zgniłego jajka :)
No to pięknie bo nie zamknełem zadań z serii Anioł miłości mam za mało punktów pracy do budowy trumien Eksploracja kontynentu też nici bo za mało mam punktów pracy to ze zgniłego jajka nici.
 

DeletedUser

Gość
Gość
John Fish - Nie wprowadzaj ludzi w błąd, nie trzeba wykonywać zadań Anioł Miłości :p
Ja nawet ich nie zacząłem a już idę po drugie jajo :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja nie do końca zrobiłem anioła miłości a ide po drugie jajko - wymagania są od jakiegoś poziomu
 

DeletedUser19255

Gość
Gość
jedno miasto widmo drugie wschod 2 zachod powinno byc na odwrot bo na zachod z miasta widmo blizej no coz ...
 

DeletedUser18989

Gość
Gość
Tak, miasto widmo jest od samego początku serwera (od niedawna oczywiście), nie trzeba robić questa "Anioł miłości" żeby miasto się "odblokowało".
 
Status
Zamknięty.
Do góry