Quest "Wielkanoc (Koniec Poszukiwań)"

  • Rozpoczynający wątek Alphanist
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ja np. mam dopiero drugie jajko i muszę iść po trzecie. Ale nie wiem czy mi czasu wystarczy na zadanie od Waupe chyba będę musiał automatyzację bo inaczej się nie wyrobie, bo za 2 godziny leci mi 0 desek a za kolejne dwie dopiero wylatują deski 1,2.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po stekach, trzeba przynieść jeszcze ryby (3 pstrągi i 2 łososie).

Odnośnie tego dużego dystansu pomiędzy punktem wschodnim, a zachodnim można go przebyć w niecałe 3 godziny. Więc nie jest to zbyt wielki problem. Do podróżowania polecam kłusaka i kompletny set indianina lub meksykanina (oczywiście zamiast osła czy mustanga pozostawiamy kłusaka). Dobrze jest też odejść z miasta, by ktoś nas nie uśpił w drodze, lub przed podróżą, samemu się dać uśpić.
 

DeletedUser10545

Gość
Gość
Mi tam zostało znaleźć 4 steki i 2 łososie, ale energia się skończyła więc jutro się za to wezme. A całą reszte zrobiłem w jeden dzień. (Co prawda miałem 15 drewna, 3 indyki i 3 pstrągi w ekwipunku:) Termin do 7 kwietnia jest w zupełności wystarczający
 

DeletedUser18989

Gość
Gość
Ostatecznie zgniłe jajko od kogo się dostaje (i po czym?), ponieważ zrobiłem questa z owcami, eksploracją, z trzema jajkami,a zgniłego jeszcze nie mam. Rozumiem że muszę zrobić wszystkie zadania wielkanocne?
 
Ostatecznie zgniłe jajko od kogo się dostaje (i po czym?), ponieważ zrobiłem questa z owcami, eksploracją, z trzema jajkami,a zgniłego jeszcze nie mam. Rozumiem że muszę zrobić wszystkie zadania wielkanocne?
Jeszcze musisz zrobić zadanie z indykami, stekami, rybami i deskami. Quest ze zgniłym jajkiem dostaniesz od szeryfa po zrobieniu wszytskich zadań świątecznych.
 

DeletedUser18989

Gość
Gość
Aha, więc spoko. Wyrobię się szybko. A quest od szeryfa na zgniłe jajko coś wymaga, czy się je po prostu dostaje od niego na końcu?
 

DeletedUser19255

Gość
Gość
wiec co jajka sa do cech a zgnile jajko za wszystkie questy!!!??? o lol nie zdaze chyba ,chba ze sie myle prosze o odpowiedz
 

DeletedUser18989

Gość
Gość
Nie mylisz się niestety lub stety. Zależy od kogo.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Znajdujesz wprawdzie wielkanocne jajko, ale notatka ze wskazówką na temat następnego jest nieczytelna. Nie masz pojęcia, gdzie teraz szukać. Cóż, może uda ci się je gdzieś znaleźć przez przypadek.

sciema z tym 4 jajkiem czy naprawde istnieje?
a moze sa to zgnite jajka od szeryfa na koniec?
ale powyzszy tekst wskazuje na to ze trzeba poszukac jajka nr 4
macie jakies przecieki z innych krajow gdzie questa juz zakonczyli wczesniej?
 

DeletedUser

Gość
Gość
istnieje 5 jajek !!!!

3 ze świąt w 2010
1 ze świąt w 2009
1 ze świąt w 2010 ( zgnite )
 

DeletedUser

Gość
Gość
3 części kompletu świątecznego podobno = +6% szczęścia
 

DeletedUser19719

Gość
Gość
Zgniłe jajko otrzymuje sie od tancerki po zadaniu z 3 jajkami, czy od barmana, a jesli od barmana to po jakim zadaniu?:confused::confused::confused:
 

DeletedUser

Gość
Gość
najpierw musisz zrobić u barmana owce, indyki, steki i ryby. Potem u Marii musisz te 3 jajka zebrać. U Indianina musisz desek nazbierać a u szeryfa musisz zrobic aksploracje kontynentu i wysłać "Wesołych Świąt" na czacie do kogoś :)

po tym wszystkim dostajesz zgniłe jajka... wsumie już nie dostaniesz bo zadanie było ważne do wczoraj. Spóźniłeś się 21 godzin.

Prawdopodobnie będziesz umiał wykonywać te zadania ale raczej nie dostaniesz tych jajek.
 

DeletedUser19719

Gość
Gość
dzięki ale od kogo bym dostał te zgniłe jajka:confused: od marii czy od barmana:confused:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zadanie jest jeszcze do wykonania. Ja je mogę zrobić. Czy jak je zrobię to dostanę te jajka czy nie? Zostało u barmana wszystko oprócz owiec.
 

DeletedUser

Gość
Gość
spróbuj i sie dowiedz :) i podziel się informacją.
 
Status
Zamknięty.
Do góry