Quest Wielkanocny

  • Rozpoczynający wątek szawieł angel
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam.
Mam questa, w którym za 3 jajka dostanę 2 nieznane rzeczy. Ale jajka muszę zdobyć za cenę prec rewolweru wiązkowego, 4 h wypasania owiec i dojścia do miasta Widmo.
I tu jest moje pytanie. Czy opłaca się tracić tyle czasu i tą broń dla tych 2 nieznanych rzeczy?

Pozdrawiam/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam.
Mam questa, w którym za 3 jajka dostanę 2 nieznane rzeczy. Ale jajka muszę zdobyć za cenę prec rewolweru wiązkowego, 4 h wypasania owiec i dojścia do miasta Widmo.
I tu jest moje pytanie. Czy opłaca się tracić tyle czasu i tą broń dla tych 2 nieznanych rzeczy?

Pozdrawiam/

Te 2 nieznane przedmioty to cechy. A po wykonaniu zadań dostaniesz zgniłe jajko jako item setu świątecznego.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No bo muszę dać jakiemuś gościowi ten rewolwer żeby dostać jajko. [chyba]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Aha dzięki.

Pozdrawiam.

To w takim razie skąd wziąć 3 jajko, jeśli 1 jest z wypasu owiec, 2 z miasta widmo?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam to samo pytanie:
Czyli żeby zdobyć jajka muszę wypasać owce przez 4 godziny i chodzić do miast widmo?
 

DeletedUser

Gość
Gość
wypasanie owiec

cześć,
czy ktoś może mi wyjaśnić dlaczego zadanie "wypasanie owiec" nie zostało mi zaliczone? wcześniej oczywiści zaakceptowałam zadanie i wykrzyknik zniknął z głowy barmana a teraz po 4 godz. wypasu znów się pojawił wykrzyknik i opcja pobierz zadanie
 

DeletedUser19562

Gość
Gość
Bo masz kolejne zlecenie upolować 5 indyków.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kurcze, mam 11 h drogi do tego miasta;/ nie ma jakiegos blizszego?
 

DeletedUser

Gość
Gość
boję się, że ten quest jest przeznaczony jedynie dla graczy z kp automatyzacja i ustawionych 100% jazda konna (duuuuużo godzin pracy i kupa latania) :(

jeszcze jedno pytanie: czy 3. jajko otrzymuje się po zakończeniu questów dla Henry'ego czy jego położenie jest opisane po zakończeniu questa w punkcie wschodnim??
 

DeletedUser12188

Gość
Gość
Jedno w mieście WIDMO,a te dwa pozostałe to z zachodu i wschodu,jak dojdziesz to tych punktów:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Doszedłem do miasta widma, mam już jedno jajko. Ale na mapie pojawił mi się tylko punkt wschodni, zachodniego niema, a wiadomo że jest mi do niego bliżej jak do wschodniego z miasta widma. Tak ma być? Sztuczne wydłużanie questa?
 

DeletedUser12901

Gość
Gość
Musisz iść z miasta widmo do wschodnigo punktu i później Ci się pokaże zachodni punkt i wtedy znowu idziesz :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dwa razy mapę trzeba oblecieć:)? No trudno, dzięki za odp.
 

DeletedUser12188

Gość
Gość
Nie masz zachodniego bo musisz do wschodniego iść.I jak dojdziesz to Ci się pojawi zachodni.

A wie ktoś co z tego zadanka jest?
 
Status
Zamknięty.
Do góry