Quest Wielkanocny

  • Rozpoczynający wątek szawieł angel
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
a jaka jest nagroda jak się dojdzie do miasta widmo?
 

DeletedUser10503

Gość
Gość
U szeryfa zrobiłem owce 4 godziny teraz jest 5 indyków ale jeszcze mi dwóch brakuje. Jak znajdę to napiszę co dalej.
 

DeletedUser19562

Gość
Gość
Mam kłopot z lokalizacją 2 jajka.W pierwszym świecie trochę mi myli Steve chack który ma też białe kropki.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po indykach jest

Wielkanoc (Stek z kością)

Barman Henry Walker: Wciąż mam za mało mięsa na ucztę, a za mało mięsa to nic dobrego! Idioci znowu zaczną się bić, a bójki z reguły kończą się strzelaniną... I na koniec stary Henry będzie musiał zająć się całym tym bałaganem. O nie, chociaż raz nikt nie będzie musiał wyjść nogami do przodu! Uho, wyruszaj i przynieś mi kilka soczystych steków.

Potrzeba:
Nagroda:
Stek 2/5
+ 50 punktów doświadczenia
+ $ 50
 

DeletedUser19557

Gość
Gość
eksploracja konynentu 4 godziny
nagroda 200 punktów
Może ktoś wie co się kryje pod nieznanym jak się zdobędzie 3 jajka wielkanocne:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser154

Gość
Gość
w drugim temacie napisałam, ale tu też mogę po oddaniu trzech jaj i zdobyciu tych punktów siły i charyzmy :

Wielkanoc (Koniec poszukiwań)
Maria Roalstad: Znalazłeś tylko trzy jajka? Szkoda... cóż, przynajmniej więcej niż inni! Wciąż jednak brakuje jednego... Na pewno w końcu się znajdzie.

tak mi napisało na 1 świecie
no i kanał - bo nie wiem czy nie było tego 4 jaja koło baranka wielkanocnego ... ale się dowiem :D na innym sprawdzę :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
+ 1 punkt atrybutu na Siła
+ 1 punkt atrybutu na Charyzma

to ja dziękuje, przy 50lvl-u takie róznice znikają, mimo że mam dopiro 27.
 

DeletedUser19562

Gość
Gość
Pomóźcie zlokalizować drugie jajko.
Wiem że jest na wschodzie tylko nie mogę go zlokalizować gdzie konkretnie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
gdzieś po środku hrabstw. popatrz na minimapę tam będzie jako biała kropka. tak samo jak punkt zachodni (3. jajko - tyle, że jest on na zachodzie mapy)
 

DeletedUser2972

Gość
Gość
Pomóźcie zlokalizować drugie jajko.
Wiem że jest na wschodzie tylko nie mogę go zlokalizować gdzie konkretnie.

Oto Twe drugie jajko:p
jajkonr2.png
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak trudno się domyślić, że 4 jajko to będzie to zepsute?
Pod wielkanocnym barankiem <?> będzie magiczne 0$...
 

DeletedUser19255

Gość
Gość
Gdzie sie dostaje 3 jajko>>?? a przy okazji jeden gracz napisal ze questy sa zwiazane z rewowerem wiazkowym... bzdura a zadania wielkanocne sa dla wszystkich dla i bez KP pozdrawiam
 

DeletedUser

Gość
Gość
tam gdzie macie jajka sa punkty wschodnie i zachodnie tam sa jajka?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pamiętać należy też, że jutro czyli w Wielkanoc pojawi się jeszcze jedno zadanie związane z tymi świętami i o ile dobrze pamiętam można wziąć je tylko w Wielkanoc oraz zakończyć je jutro przed północą.
Zleceniodawca: Henry
Zadanie: Przepędzanie ptaków z pola (30 minut)
Nagroda: Jajko wielkanocne +1 punktów umiejętności do Chowanie się
Warunki zadania: Pokazuje się jedynie w Wielkanoc.
 

DeletedUser19562

Gość
Gość
U mnie jest chyba błąd przestiudowałem każdy fragment mapy i nie ma punktu wschodniego. Gram na świecie 10 i 1. Teraz jestem na razie na 10.
 

DeletedUser

Gość
Gość
SobiOne to zadanie było rok temu i jak je wtedy zakończyłeś to już nie zrobisz drugi raz. ;P
 
Status
Zamknięty.
Do góry