RANGI

  • Rozpoczynający wątek Shadgo
  • Data rozpoczęcia

CZY PODOBA CI SIĘ TEN POMYSŁ?

  • TAK

    Głosy: 224 56,0%
  • NIE

    Głosy: 92 23,0%
  • DO POPRAWKI

    Głosy: 66 16,5%
  • TEN POMYSŁ JUŻ BYŁ

    Głosy: 18 4,5%

  • W sumie głosujących
    400
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Dobrze by też było mieć Kilka Rang np: Ja założyłem miasto - Chcę Założyciela, Szeryfa i Bandytę. To też by można było zrobić.

 

DeletedUser

Gość
Gość
Było. Ale cóż, nie uczestniczę w życiu miasta ale zawsze jakieś urozmaicenie. Jestem na TAK.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jestem na tak. Przydałoby się to bardzo, najlepiej, gdyby jeszcze tylko budowniczy,rada i założyciel miał możliwośc budowy :).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem te rangi są niepotrzebne.
Jak ktoś potrzebuje pomocy z jakimś natrętnym graczem to pisze to na forum a wtedy nawet więcej niż jedna osoba, do której napisałby spróbuje mu pomóc.
Z rangą "bogaty" i "biedny" też mi trochę nie pasuje, ponieważ wiadomo ile kto wpłacił na rade w ratuszu a gdyby takie rangi widzieliby gracze z innych miast nasporzyłoby to graczowi noszącemu tą rangę sporo kłopotów.

W tym pomyśle popieram tylko ograniczenie założycieli i radnych.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem do poprawki, można wprowadzić nowe rangi, ale inne
Moja propozycja:
Pozycja w mieście:
-Założyciel
-Rada miasta
-Mieszkaniec
- Gość (tylko na zakupy, nie może pisać na forum, ani go czytać)
Inne funkcje:
- Budowniczy (tylko on może rozbudowywać)
- coś jeszcze, ale nie mam czasu wymyślić:p
_____________________________________________

 

DeletedUser

Gość
Gość
Gwarantuję ci, że jeżeli komuś nadasz rangę biedaka, to odejdzie on z miasta. Poza tym taki podział na kasty jak w Indiach i dodatkowo limit założycieli/radnych jest nie do przyjęcia. Na NIE i rzecz jasna wielki czerwony minus:
-
 

DeletedUser19255

Gość
Gość
Nie, dziękuje. Jakoś mi się nie uśmiecha dostawać dziennie po 100 wiadomości o treści "ej, kto u was może zapraszać do miasta ?"
avatary przynajmniej zalozyciele i rada musza byc widoczne
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli będzie to widoczne dla wszystich graczy to jestem na tak.
 

DeletedUser

Gość
Gość
a dajmy na to

a dajmy na to że ranga budowniczy może tylko budwać w mieście nikt poza nią co ??Nie raz spotykam się z czymś takim że jest wybrany bob on wie co ma budować a tu jaki newbie się wbija i buduje tego czego nie potrzeba jestem na tak ale troche poprawek !
 

DeletedUser18932

Gość
Gość
Na tak

Moim zdaniem powinni być widoczni tylko radni i założyciele :)
 

DeletedUser18063

Gość
Gość
Ogólnie powinny zostac rozszerzone możliwosci funkcjonalnosci i opcji w miescie chos by tak jak jest to w Plemionach.
dlaczego tutaj tego nie wprowadza ??????

Bo to nie plemiona -.- chcesz mieć jak w plemionach to w nie graj -.-


Ta nowa opcja jest na forum, gdzie można zrobić ukryte forum, do którego ma wstęp tylko założyciel i Rada.

Z tego co zrozumiałem, chodzi o coś podobnego jak chat, a nie jak forum. chciało by ci się cały czas odświeżać stronę i patrzeć czy ktoś coś napisał?
do tego by było niewiadomo kto jest na tej "naradzie". Pomyśl o tych co mają wolny net. im odświeżanie strony zajmowałoby za dużo czasu.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Jestem na tak
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może wprowadzicie takie propozycje propozycje np: jak praca Napad na bank lub coś takiego jak Grupa bandycka.
Ten pomysł mi się niepodoba
 

DeletedUser

Gość
Gość
Było już kilka pomysłów takich. Głosowałem na tak, ale były.. nieudolne. Ten jest dopracowany i szczegółowo opisany. Jestem za z poprawkami, bo ilość miejsc dla radnego, rady oraz nazwy można trochę poprawić
 

DeletedUser20332

Gość
Gość
pomysł fantastyczny nawiązujący do życia realnego...
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie
dla czego
to bez sensu.po co jakijś biedak i bogacz.powiedz co to by dało.no właśnie dodatkowy czas spędzony przy wydzielaniu rang.a w ogóle co by te rangi dawały mieszkańcom
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
pomysł z rangami był nie raz (dużo razy), przedstawiłeś(aś) pomysł z rangami narazie chyba najgorzej na tym forum, ponieważ nazwy rang i to co one dają powinien ustalać założyciel lub ewentualnie też radni

zamiast jakiś zebrań powinno być wprowadzone ukryte forum (bo chyba nie ma?? chyba)

co do podsumowania to masz racje, wartość każdego mieszkańca powinna być widoczne (nie liczy się bogactwo)

dobry pomysł bardzo źle przedstawiony
dałbym na tak, ale jestem jednak na NIE

ooo, już wcześniej głosowałem na tak, jednak jestem na NIE w tym pomyśle
 
Status
Zamknięty.
Do góry