RANGI

  • Rozpoczynający wątek Shadgo
  • Data rozpoczęcia

CZY PODOBA CI SIĘ TEN POMYSŁ?

  • TAK

    Głosy: 224 56,0%
  • NIE

    Głosy: 92 23,0%
  • DO POPRAWKI

    Głosy: 66 16,5%
  • TEN POMYSŁ JUŻ BYŁ

    Głosy: 18 4,5%

  • W sumie głosujących
    400
Status
Zamknięty.

DeletedUser7374

Gość
Gość
Moim skromnym zdaniem każdy założyciel powinien móc sam tworzyć jakie chce rangi i przydzielać im jakie chce prawa, jest to do zrobienia :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem za pomysłem;] Ale mogą być takie rangi

Założyciel Miasta max 2 poniewaz jezeli jeden zalozyciel odejdzie z miasta a po kilku dniach wroci to drugi zalozyciel moze go spowrotem mianowa;]

Rada Miasta max 5
Pojedynkowicz
Budowniczy
Mieszkaniec....zwykly czlonek bez praw;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
:phahahaha:p

A ja jestem na NIE !!

Podaj dlaczego bo to co napisałeś to według mnie nabijanie postów. Jak dla mnie pomysł ok tylko ktoś tu wymieniał max.2założycieli i właśnie z tymi 2założycielami mi najbardziej odpowiada ponieważ ja jestem założycielem idę na zakupy i inny założyciel mianuje mnie znowu na założyciela. I tak jest ok.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ogólnie powinny zostac rozszerzone możliwosci funkcjonalnosci i opcji w miescie chos by tak jak jest to w Plemionach.

Jest tam kilka swietnych rozwiazan jak dzien i noc, zastempstwo, i dobrze rozbudowana opcja plemienia sporo funkcji i mozliwosci dlaczego tutaj tego nie wprowadza ??????
 

DeletedUser

Gość
Gość
Spokojnie, the west nie jest starą grą która ma wszystko tak jak plemiona. To jest nowa gra wymaga poprawek, z czasem wejda takie poprawki i których nawet gracze nie mieli by pojęcia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Powinno byc wiecej rang w miescie moze kiedys zostana wprowadzone.:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Według mnie ten pomysł w tej grze nic nieda, ale gdyby już miało by być coś takiego to można zrobić tak:

Założyciel wybiera 1 budowniczego i daje mu taką range ale tylko ten Budowniczy może budować miasto a inni nie mają do tego dostępu, ponieważ denerwuje mnie to, że osoby np. pojedynkowicze budują miasto i dodają do niego 6pkt rozbudowy. Więc dąże do tego żeby osoba nie mająca rangi bduowniczy nie miała dostępu do rozbudowy miasta.
 

DeletedUser8523

Gość
Gość
Nie..... wystarcza kapelusze przecierz każdy wie co one znaczą
 

DeletedUser

Gość
Gość
Cytaciki

Nie..... wystarcza kapelusze przecierz każdy wie co one znaczą

powiem jedno:

pomysł do bani

1. Kapelusze nie wystarczają według mnie. Odpowiedz mi na takie pytanie: Czy jak mam kapelusz rady miasta to zajmuję się budowaniem? Czy wiesz że jestem bandytą i możesz się zwrócić do mnie o pomoc? NIE WIESZ TAKICH RZECZY! Musisz sprawdzać jaką mam klasę i ewentualnie zwracać się do mnie o pomoc. Mam jeszcze małą radę: Sięgnij po słownik ortograficzny, chyba że klawiatura Ci się popsuła.

Jeżeli mam kapelusz założyciela to wiesz że założyłem miasto lub po prostu dostałem taką funkcję. Podobnie jest z kapeluszem rady miasta, wiesz tylko że "coś" robię dla miasta i mam kapelusz.

2. Napisanie "pomysł do bani" wiąże się z twoją inteligencją, dla mnie oznacza to że nabijasz posty bo chcesz "być najlepszym". Skoro jesteś na nie bo coś Ci się nie podoba to pasowałoby napisać co to jest. Istnieje możliwość poprawy tego pomysłu wzorując się na waszych opiniach. Może ktoś dostanie oświecenia i poprawiony pomysł wejdzie w życie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem czy to komukolwiek potrzebne do szczęścia.

Jeśli miasto jest dobrze zorganizowane, raporty z budowy lub z walk pojawiają się na forum to każdy od razu wie kto ma jaką funkcję w mieście.

Moim zdaniem nadawanie rang "tak dla samej idei rang bo mało ich" jest bez sensu.
Nie ma żadnych dodatkowych funkcji dla bandyty czy budowniczego.
Poza tym w dobrym mieście jest zaledwie garstka specjalistów którzy się budową w praktyce zajmują i nie ma sensu im dawać "harcerskiej odznaki" obok nicka że są kim są.

Do dyskusji nad budową czy pojedynkami (kogo zaatakować kiedy i za co) może spokojnie służyć FORUM MIASTA.

A podział na bogacza / biedaka? Zupełnie NIE
To widać w tabeli ile kto wpłacił a chyba nie chcesz "piętnować" niewpłacających? Jeszcze Ci uciekną z miasta. Chcesz ich upomnieć to wal wiadomość prywatną a nie rangę przyklej...
 

DeletedUser

Gość
Gość
A podział na bogacza / biedaka? Zupełnie NIE
To widać w tabeli ile kto wpłacił a chyba nie chcesz "piętnować" niewpłacających? Jeszcze Ci uciekną z miasta. Chcesz ich upomnieć to wal wiadomość prywatną a nie rangę przyklej...

Wiele graczy wypowiadających się w tym temacie podsunęło taki pomysł, a ja poszedłem za głosem ludu i przy edycji postu wziąłem to pod uwagę! Nie miej do mnie pretensji.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiele graczy wypowiadających się w tym temacie podsunęło taki pomysł, a ja poszedłem za głosem ludu i przy edycji postu wziąłem to pod uwagę! Nie miej do mnie pretensji.

Nie mam pretensji. Nie odbieraj uwag osobiście. Odnoszę się TYLKO do pomysłu który się MNIE nie podoba :rolleyes:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po co to wszystko?? Jakiś podział na lepszychi gorszych. Według mnie do kitu!:mad:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Odpowiedzi w ankiecie raczej się nie da zmienić, ale przynajmniej cieszę się że wyjaśniłem Ci o co chodzi i nie jesteś w błędzie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Założyciel wybiera 1 budowniczego i daje mu taką range ale tylko ten Budowniczy może budować miasto a inni nie mają do tego dostępu, ponieważ denerwuje mnie to, że osoby np. pojedynkowicze budują miasto i dodają do niego 6pkt rozbudowy. Więc dąże do tego żeby osoba nie mająca rangi bduowniczy nie miała dostępu do rozbudowy miasta.

To się zgadza, tyle że budowniczych powinno być kilku (np. do 10)
budowniczyk.gif

Gdzie młotek oznaczałby budowniczego
Grafika z painta (skopiowany produkt z naprawy płotów, w paincie nie jestem najlepszy :D)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Jak najbardziej tak , zawsze jakaś nowośc oraz szansa na motywację graczy ;)

Np że od 5 tyś wpłaconych na kase miejską = bogacz itp :cool:

A co do tego czy był taki temat czy nie to się nie wypowiadam bo niewiem :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi ogólnie ten pomysł się podoba, ale bez przesady, żeby tylko budowniczy mógł rozbudowywać miasto. Ułatwiłoby to rozbudowe, bo wtedy gracz np. z 12lvl nie pchał by się do budowy jak jest budowniczy załózmy 30 poziom.
Ale ogólnie te rangi by były do szpanu, bo po co komu spoza miasta wiedzieć kto jest budowniczym itd. wystarczy, że widać radę i założyciela, mimo to pomysł jest fajny i jestem na "tak".
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Mi nie podobają się te ograniczenia (np 2 założycieli) i lepiej chyba byłoby wprowadzić coś takiego jak w plemionach, że można dawać dowolne rangi, bo np ktoś wpłacił 10000$, ktoś 1000$, i jeszcze ktoś nic, no to temu co wpłacił 1000 nie da się bogacza, bo w porównaniu do poprzedniego wpłacil mało ,ale coś wpłcił, więc bandytą nie będzie.
Ogólnie jestem za poprawkami :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie jestem zdecydowany, nie wydaje mi się, żeby to wiele pomogło, jednak nie miałbym nic przeciwko wprowadzeniu jeśli to miałoby komuś naprawdę pomóc. Mam tylko jedna uwagę, brakuje tu jeszcze jednej rangi i to takiej widocznej dla wszystkich (nie tylko mieszkańców), a mianowicie handlarz, handlowiec czy jak go tam nazwiecie. Osoba odpowiedzialna za sklep, a konkretnie za wydawanie zaproszeń w celu dokonania zakupów. Często miasta w opisie nie mają informacji do kogo się zwrócić po zaproszenie. Zawraca się wtedy głowę założycielom i radzie, a tak pisałoby się do handlarza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry