Rozsądna podróż koleją

  • Rozpoczynający wątek bukimi
  • Data rozpoczęcia

Pomysł

  • Super

    Głosy: 125 80,6%
  • Poprawki (napisz jakie) mile widziane

    Głosy: 20 12,9%
  • Zły

    Głosy: 10 6,5%

  • W sumie głosujących
    155
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Nawiązuję do tematu założonego przez kolegę i postanowiłem założyć własny, w którym zaprezentuję moim zdaniem rozsądne rozwiązanie braku pociągów na Dzikim Zachodzie.
link do oryginalnego pomysłuhttp://forum.the-west.pl/showthread.php?t=12188

Moja propozycja:







Uważam że to idealne wprowadzenie kolei do gry (której brakuje w tym klimacie) bez wielkiego kombinowania i zmieniania a także bez dużego ułatwiania... (podróż kłusakiem na drugi koniec mapy to około 6-7 godzin drogi)

Jeden dworzec na sektor. Po dojściu kupujemy bilet do wybranej stacji (nazwę znajdziemy sobie spokojnie znajdując stację w wybranym przez nas sektorze), płacimy i ruszamy.

Jestem otwarty na wszelkie propozycje ulepszeń.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
+ za screeny - fajnie opisałeś tylko nie wiem czy będą chętni - nie lepiej sobie zainwestować w kłusaka niż za każdym razem min. 50$ wydawać?
 

DeletedUser

Gość
Gość
pomysl nie jest taki zly admini naniosą lekkie poprawki i bedzie dobrze jestem na tak
 

DeletedUser

Gość
Gość
+ za screeny - fajnie opisałeś tylko nie wiem czy będą chętni - nie lepiej sobie zainwestować w kłusaka niż za każdym razem min. 50$ wydawać?

Za każdym czyli ile razy?

Tyle ile lecisz w najodleglejsze sektory czyli masz "misję wypadową" lub zakupy w mieście po drugiej stronie świata.

Czyli bardzo rzadko. A taniej by było za łatwo - w końcu zawsze ktoś może woleć 6 godzin podróży konno...
 

DeletedUser

Gość
Gość
bukimi proponuję abyś dodał jeszcze do tego opcję centrowania mapy do wybranej stacji.
 

DeletedUser

Gość
Gość
bukimi proponuję abyś dodał jeszcze do tego opcję centrowania mapy do wybranej stacji.

Nazwa stacji na liście byłaby "klikalna" - odnosiłaby do danej stacji.

Z tym że raczej najpierw znajdowałoby się stację

1. idę do dworca w swoim sektorze
2. klikam dany sektor do którego się wybieram,
3. szukam białej kropki na minimapie,
4. patrzę jaką ma nazwę,
5. kupuję tam bilet,
 

DeletedUser279

Gość
Gość
a ja bym wprowadzil jedna poprawke mianowicie te ceny troche zmniejszyl bo nie sadze zeby ktos za 400$ chcial jechac...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo fajne, ciekawie by było jakby to wprowadzili :rolleyes:
 

DeletedUser

Gość
Gość
No fajnie, ale mam pomysł.... aby u dołu mapy obok przycisków "Moja postać", "Moje miasto" oraz "Mini-mapa" znajdowało się także "Najbliższy dworzec". Po kliknięciu w ten przycisk mapa centrowałaby się na najbliższym dworcu o ile dobrze to ująłem... Pozdrawiam ^^
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wow, ale się popisałeś/łaś. Podoba mi się :)

Akurat płeć w profilu podałem więc się popisałem :)

No fajnie, ale mam pomysł.... aby u dołu mapy obok przycisków "Moja postać", "Moje miasto" oraz "Mini-mapa" znajdowało się także "Najbliższy dworzec". Po kliknięciu w ten przycisk mapa centrowałaby się na najbliższym dworcu o ile dobrze to ująłem... Pozdrawiam ^^

Chyba aż tak często z tego by się nie korzystało. Poza tym minimapa jest całkowicie wystarczająca żeby dworzec zlokalizować :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nikt więcej nie ma nic do dodania?
(nie pozwolę żeby kolejny temat został zakopany i zapomniany)
 

DeletedUser279

Gość
Gość
no mi chodzi o te ceny troche za drogie lepiej konika kupic i sie przejechac
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam 3 pytania:
-Czy podczas jazdy pociągiem można byłoby zostać zaatakowanym?
-Czy byłoby takie coś jak ataki na pociąg np. przez bandytów?
-Czy można byłoby atakować pociągi?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam 3 pytania:
-Czy podczas jazdy pociągiem można byłoby zostać zaatakowanym?
-Czy byłoby takie coś jak ataki na pociąg np. przez bandytów?
-Czy można byłoby atakować pociągi?

Generalnie fizycznie by pociągi nie kursowały po mapie.
Po prostu wsiadamy i ileś czasu później jesteśmy na miejscu czyli identycznie jak przy normalnej podróży.

Moim zdaniem w pociągu powinna być ochrona jak w hotelu...

Atakowanie pociągów to praca dla późniejszych poziomów normalna - przy takim rozwiązaniu nie da się tego wprowadzić...

Co do cen:
- moim zdaniem około 400$ za podróż na drugi koniec mapy (gdzie tradycyjnie zajmuje to około 6-7 godzin przy najlepszym koniu) to nie dużo bo zaoszczędzone 6-7 godzin wystarcza później by zdobyć tyle albo i więcej kasy
- nikt Cię nie zaatakuje tak jak może się zdarzyć w czasie zwykłej wędrówki (i nagle kilka godzin podróży kończy się wizytą w domu, w hotelu skąd wyruszyliśmy bo ktoś nas akurat "złapał" w drodze)
- ile Waszym zdaniem jest warta kilkunastominutowa podróż na drugi koniec mapy? (powiedzmy że bierzemy wariant że podróżujemy ze skrajnych sektorów)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł dobry, a z tymi, że cię by napadali w pociągu to tez ok, bo na dzikim zachodzie tak chyba było
Np.
Zostałeś zaatakowany przez bandytów straciłeś X życia lub X kasy (najlepiej jakby to były niewielkie sumy)
 
Status
Zamknięty.
Do góry