Rozsądna podróż koleją

  • Rozpoczynający wątek bukimi
  • Data rozpoczęcia

Pomysł

  • Super

    Głosy: 125 80,6%
  • Poprawki (napisz jakie) mile widziane

    Głosy: 20 12,9%
  • Zły

    Głosy: 10 6,5%

  • W sumie głosujących
    155
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
O tych torach to nie jest w tym temacie przeczytaj wszystkie posty a nie tylko 1 gdzie ktos dal propozycje torów.

Co do pomyslu to mam podzielną uwagę
zrobienie zadania dla Mudrige trwalo by 5 min a trzeba je robic min. 15 h
czy wy nie przesadziliscie z prędkością pociągu wedlug mnie powinno byc co sektor +15min a nie 30 sek czy iles tam.
Ceny są OK.
Co do spania w pociągu i ochronie jestem na nie.
Gra i tak jest malo realistyczna względem pojedynkow. To, to samo by bylo z pociągiem.
Powinny byc mozliwe pojedynki gdy ktos jest w pociagu tak samo jak jest w pracy.

Pomyslow o torach czytalem juz chyba ze 4.
Fajne screeny itp.
Jestem 50/50

Trzeba sobie darować pomysły z budowaniem dworców i torów w pomyśle o wprowadzeniu kolei. Prace sobie a kolej sobie. Dworce musiałyby być po prostu jako lokalizacja na mapie i tyle.

Ludzie narzekają że za duże ceny. Po pierwsze to luźna propozycja. Po drugie jak zwróciliście uwagę szybkość pociągu jest ogromna więc jeśli miałoby być tańsze, musiałoby być też wolniejsze ale uznałem że lepiej zrobić szybko a drogo :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja bym wprowadził różnej klasy przedziały tak jak w hotelu są różne pokoje. Byłyby dwa rodzaje przedziałów normalny i kuszetka. Tym którym nie odpowiadają ceny mogliby wziąć przedział normalny ,który byłby o połowę tańszy z tym ,że mogliby zostać napadnięci. W kuszetce można by było spać ,a jakby chciał ktoś zaatakować osoby z kuszetki dostałby komunikat "Gracz znajduje się w chronionym przedziale".
 

DeletedUser2351

Gość
Gość
pomysł fajny ale wprowadził bym opłate za konia
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł bardzo dobry, już od dawna czekam na coś takiego.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Według mnie każde miasto miałoby swoją prywatną stację i miasto ustalałoby sobie rozkład jazdy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Super taki pomysł,od dawna chciałem żeby go wprowadzono,jestem na TAK
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi się pomysł z koleją nie podobał od początku, więc jestem na nie. Ale twoja propozycja jest jak dotąd najlepsza.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chciałbym tylko dodać że opcja szukaj nie boli nie ukłuje ani nie zjada więc nie wiem jak wy ale ja jestem na nie wszędzie gdzie kolej tam ja i moje nie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Groźny... Bukimi zebrał wszystkie pomysły o koleji w tym mój i zrobił super pomysł. Jak byś czytał, mój wątek o koleji, to tam Bukimi pisze, że zrobi podobny poprawiony wątek z koleją. Skoro, tego nie wiesz, co znaczy, że nie czytałeś wszystkich wątków, co znaczy, że nie dałes tam nie. Albo przeczytałeś sam tytuł...:p

PS

Co twa wypowiedź ma wpsólnego z wątkiem?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Taaaaakk

pomysł bardzo dobry albowiem wprowadzamy kolejne realia zachodu ;)

Ceny proponuję żeby się zmieniały ;) że np z ohio do oregonu było by tak jak z stacji nr1 do stacji nr2 ^^

Projekt Super
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja bym wprowadził różnej klasy przedziały tak jak w hotelu są różne pokoje. Byłyby dwa rodzaje przedziałów normalny i kuszetka. Tym którym nie odpowiadają ceny mogliby wziąć przedział normalny ,który byłby o połowę tańszy z tym ,że mogliby zostać napadnięci. W kuszetce można by było spać ,a jakby chciał ktoś zaatakować osoby z kuszetki dostałby komunikat "Gracz znajduje się w chronionym przedziale".
dobrze wymyśliłeś.
Jestem za big YES
Ja dodałbym karnety lub bilety miesięczne
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem za, to najlepsza i zarazem najprostsza wersja tego pomysłu.
 

DeletedUser11924

Gość
Gość
Jestem za, tak jak w innych tego typu pomysłach(kolej często się powtarza w propozycjach)
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
Jestem za pomysł dobrze opisany i dość przyjemny a ceny do przyjęcia.
 

DeletedUser12361

Gość
Gość
Jestem za.Ale odgapileś pomysł.Nieładnie
 
Status
Zamknięty.
Do góry