Rozsądna podróż koleją

  • Rozpoczynający wątek bukimi
  • Data rozpoczęcia

Pomysł

  • Super

    Głosy: 125 80,6%
  • Poprawki (napisz jakie) mile widziane

    Głosy: 20 12,9%
  • Zły

    Głosy: 10 6,5%

  • W sumie głosujących
    155
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem za.Ale odgapileś pomysł.Nieładnie

Nie odgapiłem ale zmieniłem, zrobiłem własny na podstawie tamtego. Za zgodą autora oryginalnego tematu i nie kryjąc tego faktu - mam odnośnik, który można potraktować jako przypis :)
Dzięki temu za prawa autorskie do sądu nie trafię :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Yea

Tak,dżabug.Dużo by uprościło życie.Tylko mam zastrzeżenie,a mianowicie żeby ceny biletów zależały od przebytej odległości np:
Z Oregonu(sektor,załóżmy-A2)do Nowego Jorku(sektor B4)płacimy więcej niż z Oregonu do Toronto(sektor A3).Cena wynosiłaby np.10$ za sektor + 30 za sam przejazd.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak,dżabug.Dużo by uprościło życie.Tylko mam zastrzeżenie,a mianowicie żeby ceny biletów zależały od przebytej odległości np:
Z Oregonu(sektor,załóżmy-A2)do Nowego Jorku(sektor B4)płacimy więcej niż z Oregonu do Toronto(sektor A3).Cena wynosiłaby np.10$ za sektor + 30 za sam przejazd.

Zależą od odległości.

Jak widać w projekcie - ceny są różne. W sensie te mniejsze są do pobliskich dworców, a te najdroższe to najodleglejszych...
 

DeletedUser10994

Gość
Gość
według mnie płacisz raz na tydzień 600 $ i se jeżdzisz w ta i spowrotem :)

---------------------------------------------------------------
zapraszam do miasta mama mia cover na 5 swiecie
36_1_34.gif
 

DeletedUser

Gość
Gość
Odpusccie sobie te koleje. Moze i dodaloby realizmu, ale to nie jest nikomu potrzebne. Ogolnie to najlepszy pomysl z koleja ze wszystkich dotad proponowanych, ale jestem na NIE.
 

DeletedUser7299

Gość
Gość
powinno być tak, że te droższe pociągi mają lepszą ochronę i można w nich odpoczywać jak w hotelu, a te tańsze powinne być narażone na niebezpieczeństwa:)
 

DeletedUser12954

Gość
Gość
Można by też wtedy stworzyć opcję napadu na pociąg. kilka osób, np z jednego miasta zbierałoby się by wspólnie zaatakować pociąg. Wtedy Ci, którzy wykupili tańsze bilety zostali by napadnięci i okradzeni (ale jak to dawniej było, każdy oddawał pieniądze ze strachu, bez walki), nie traciło by się przy tym mocy. To było by to ryzyko. Kasa by po prostu nie przepadała w nicość, tak jak np przy transportowaniu amunicji kiedy poziom życia spadnie do zera i wszytko się traci.

Cały pomysł z dworcami i kolejami SUPER.
 
Status
Zamknięty.
Do góry