S1 event

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2097

Gość
Gość
To się nazywa dobry pojedynek:
sgonzalez.png




tylko żałuje, że tak szybko go zaatakowałem, bo teraz ma mało życia :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czytaj wszystko, napisałem, że on pierwszy z nim wygrał.

Edit
Luudzik graty, świetna walka
 

DeletedUser9369

Gość
Gość
łołoło ile ten ziomek musi miec życia? jak tu takie pojedynki ja nawet niemoge go atakowac
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Następnym razem niech ten bandyta ma tak z 200 level pojedynków, żeby jakiś sensowny exp za niego wpadł bo kasy to ja mam nawet za dużo.:p

dałem tyle żeby była rozpiętość jak największa. Trzeba było przyjść, chyba że skilli też nie chcesz dostać :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
a właśnie o co chodzi z tymi skillami ?
i jak wiesz to ile mu zostało hp ?
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
dałem tyle żeby była rozpiętość jak największa. Trzeba było przyjść, chyba że skilli też nie chcesz dostać :p

Onu - a tak z ciekawości, to ile Ci jeszcze życia zostało? :p

a właśnie o co chodzi z tymi skillami ?
i jak wiesz to ile mu zostało hp ?

Jak go omdlisz to dostaniesz ileś tam cech i umiejętności, a ile mu hp zostało to wie, gdyż to on gra tą postacią lub któryś z adminów, ale zapewne to Onufry gra :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
dałem tyle żeby była rozpiętość jak największa. Trzeba było przyjść, chyba że skilli też nie chcesz dostać :p
No, ale lipa bo uśpiony jestem. To wtedy powinno być tak, że można z nim walczyć będąć uśpionym.:p
 

DeletedUser31

Gość
Gość
No chyba nie liczycie że powie. łatwo policzyć ile mógł mieć i ile zostało
 

DeletedUser

Gość
Gość
Będę się śmiał jak w ostatnim momencie Onu pójdzie spać i "takiego" dostaniecie za jego uspanie. :D
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
Pojedynek niemożliwy przez 48 godz.

No to teraz przyznać się kto go uśpił i jaka była nagroda? :p
BTW Jakiś słaby ten czit :D

juz go ktoś uspił...

EDIT: O kilka sekund :p, może gdybym nie pisał, żeby ktoś się przyznał to bym był przed Tobą :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
najlepsze byłoby to jezeli osoba która go uśpiła nie miała by konta na forum a dowiedziała by się od kolegi
 

DeletedUser

Gość
Gość
mam nadzieje że ta osoba się pochwali na forum lub informacja jakoś się przedostanie ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
cóż w miescie gonzalesa jest teraz 13 graczy, którzy go potencjalnie uśpili, wystarczy sie ich popytać, oto ich lista:
bemol1, bul30, drubens, John Locke, karaluch12, Korszeń13, Luudziik, Mr.Flaming, norbert2725, Pawel.k1, razor, Wild Michoo, William Bonney
pozatym nie widze problemu, skoro prawdopodobnie Onfury sterował postacia wystarczy sie go zapytać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry