Seria zadań Skarb

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19472
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19472

Gość
Gość
Jak onufry napisał są także inne wymogi do tej serii zadań niż tylko 75 lvl.
Spróbujmy razem się zastanowić co to takiego jest. Niech ci co mają to zadanie aktywne napiszą co mają w eq, jakie questy wykonali.\Ja osobiście nie mam tego zadania.
 

DeletedUser16009

Gość
Gość
skarbt.jpg



Mam to zadanie na s12.
Pojawienie się zadania na pewno nie zależy od wykonania jakichś innych bo na s7 mam wykonane wszystkie questy i się nie pojawiło. Od założonych ubrań też raczej nie ponieważ nie założyłem tylko tego samego paska (szlacheckiego) i nie założyłem spodni indianina. Myślę że zadanie pokazuje się po osiągnięciu iluś punktów którejś umiejętności i obstawiam strzelanie (249) lub sprawność manualną (147)
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
@Up Na pewno wszystkie? A "Wielka podróż" zrobiłeś?
 

DeletedUser13594

Gość
Gość
Na s9 mam zrobione wielką podróż i się nie pojawiło.
 

DeletedUser20014

Gość
Gość
A te nowe dla początkujących zrobiliście? Ja nie miałam tego zadania, ale kiedy skończyłam to się od razu pojawiło. To było chyba " Cała naprzód ku nowej przygodzie" i jak to skończyłam pojawiło się to u indianina. Ubrania raczej nie mają znaczenia
 

DeletedUser14699

Gość
Gość
gram na 3 światach i wszędzie pojawiło mi się to zadanie- wielkiej podróży nie zrobiłam na żadnym z nich, ekwipunek też miałam różny i ze skilami też nie szaleję, więc trzeba szukać innego powodu

chociaż jak tak teraz myślę, to nie jestem pewna, czy w czasie przyjmowania zadania nie miałam w slocie na produkt rakiety- warto sprawdzić
----------
mała poprawka- wielka podróż mam zrobioną wszędzie- pomyliło mi się z cyrkiem wędrownym <ups> sorki wielkie za zmyłkę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Mi sie pojawiło:) Mam wszystkie questy wykonane (co do 1::D:). Widnieje non stop więc od dnia i godziny też nie zależy ale podobnie jak poprzedniczka miałem non stop założoną rakietę i przypuszczam że to ona jest wymogiem chociaż mam też inną myśl. Przyjmując zadanie miałem założonego złotego kolta i złotą strzelbę może któreś z nich jest wymogiem?
 

DeletedUser13594

Gość
Gość
Nie. Rakieta non-stop założona, razem ze złotym setem - zadanie nie ma.
 

DeletedUser14699

Gość
Gość
możecie jeszcze sprawdzić taki zestaw- rakieta+złoty colt+kosa śmierci
ja prawie tego kompletu nie zmieniam, więc może to jest to
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak to chodzi o wykonanie cała naprzód ku nowej przygodzie, sam miałem ten problem. Swoją drogą bo kończę już budowę palisady, ktoś wie(jeśli już zaczął robić z jaką częstotliwością wypadają łuki i bronie z prac? czy np. wystarczy pracować w kółko po 10min?)
 

DeletedUser13594

Gość
Gość
To nie wiem czemu, ale "cała naprzód..." mam zrobione, a quest się nie pojawił.
 

DeletedUser

Gość
Gość
złoty pył (wydobycie złota)

w ekwipunku (nie w plecaku)
i zadanie sie pojawiło:

Skarb (Inne plemiona)
Waupee: Witaj Senti. Słyszałem od Henrego, że jesteś zainteresowany wielką wyprawą na zachód. Muszę cię ostrzec, droga będzie biegła przez terytorium Kri. Nie sądzę aby byli oni szczególnie przyjaźni wobec osadników. Masz jednak szczęście, mój brat Płynąca Woda wybiera się na terytorium Kri na rokowania pokojowe. Być może uda mu się wynegocjować dla ciebie umowę. Przynieś mu proszę jakieś towary, żeby mógł pohandlować z Kri.
Potrzeba: Nagroda:+2500 dośw.
Whiskey 3/15
Skóra pumy 5/20
Kamienie półszlachetne 0/15
Papierosy 0/15
 

DeletedUser6647

Gość
Gość
Złoty pył nie ma znaczenia, nie posiadam go na 11sw, a zadanie tam przyjąłem. Natomiast na kilku światach nie mam tego zadania mimo, że mam pył.
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ja nie miałam zadania dopoki nie włozyłam do ekwipunku złotego pyłu wiec jakis związek musi miec
 

DeletedUser13594

Gość
Gość
Złoty pył pewnie nie, bu dużo ludzi ma zadanie bez złotego pyłu. "Duchy zwierząt" też pewnie nie mają związku, bo "skarb" jest na lvl 75.
 

DeletedUser16009

Gość
Gość
Luudziik wielka podróż jest od 35 poziomu bodajże a na 97 nie mam żadnego do wykonania tak jak pisałem więc to na pewno nie zależy od zadań, bo na s12 wielu nie mam wykonanych i zadanie pojawiło się. Złoty pył zakładałem i także nic to nie daje. Tak jak mówię to raczej będzie zależeć od strzelania albo SM, może nie trzeba szaleć tak jak ktoś wspomniał a uzbierać tam jakieś 60 czy 80 punktów.
 

DeletedUser13594

Gość
Gość
Pojawiło mi się po zakończeniu "cała naprzód" ORAZ "wielka podróż"
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja nie mam tego zadania na żadnym świecie, kombinowałem ze złotym pyłem, mam zrobione wszystkie zadania. Przypadkiem nie pokazuje się ono po osiągnięciu określonego pułapu punktów osiągnięć?
 
Status
Zamknięty.
Do góry