Seria zadań Skarb

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19472
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
jednym z wymagań jest na pewno zrobienie zadania ku nowej przygodzie nie miałem tego zadania więc postanowiłem sprawdzić i jak zrobiłem zadanie się pojawiło zadanie wielka podroż tez mam zrobioną
 

DeletedUser

Gość
Gość
smerf ma racje - sprawdziłam::):
smerf ma racje
a te wkładanie do ekwipunku bóg wie czego to wasze fanaberie - może jesteście fetyszystami ::P:::P:
tak więc smerf ma racje::):
 

DeletedUser

Gość
Gość
*******************/index.php?strana=quest&serie=qs_64

@EDIT Można wiedzieć, dlaczego po wklejeniu linka z TW DB wyświetla się coś takiego ? ::):
 

DeletedUser20349

Gość
Gość
Tak to chodzi o wykonanie cała naprzód ku nowej przygodzie, sam miałem ten problem. Swoją drogą bo kończę już budowę palisady, ktoś wie(jeśli już zaczął robić z jaką częstotliwością wypadają łuki i bronie z prac? czy np. wystarczy pracować w kółko po 10min?)

Ty już pewnie wiesz, ale dla tych co dopiero zaczynają : Wystarczą prace po 10 minut :)
 
Jak Wam idzie? Czy ktoś już zakończył?
Zdobyłem dzisiaj trzy totemy, zbieram kamienie ;)

Czy na końcu nie ma żadnej nagrody?
 

DeletedUser24678

Gość
Gość
Jak Wam idzie? Czy ktoś już zakończył?
Zdobyłem dzisiaj trzy totemy, zbieram kamienie ;)

Czy na końcu nie ma żadnej nagrody?

Słyszałam coś, że kiedyś ma być podobno kontynuacja tego questa, ale to tylko pogłoski ::): Ja na razie zbieram te produkty, przy kamieniach półszlachetnych i papieroskach jestem ::P: Najpierw produkty, później będę po prostu kończyć zadanie po zadaniu ;;) Stąd właśnie brak pośpiechu ::)):
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak Wam idzie? Czy ktoś już zakończył?
Zdobyłem dzisiaj trzy totemy, zbieram kamienie ;)

Czy na końcu nie ma żadnej nagrody?

Już kilka osób zakończyło tą serię zadań i mogę Ci potwierdzić że na końcu nie ma żadnej nagrody. Jedynie co wartościowe w tym queście to spodnie unikat i pas indiańca oraz masa expa jak zawsze.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy ja wiem czy masa expa... W questach jak cyrk czy nadzieja za dostarczenie jednego produktu, lub zrobienia 10h pracy miało się po 1-2k expa. Tutaj za zdobycie nawet po 60 produktów do jednego zadania jest exp w granicach 500-2000. Gdyby nie spodnie, pasek, czy nadzieja na coś ciekawszego w 1.33 to niewiele osób porobiłoby ten quest.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co do szukania tych strzelb - wypadają podobno w 10 min. A przy 2 godzinach znajdziemy większą ilość ??
 

KozaK69

Elitarny Tester
Przy 2h nie znajdziemy większej ilości.
Nie pozostaje nic innego jak tyrać po 10 minut z tym wszystkim.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Rzeczywiście nagroda po zdobyciu spodni i paska jest dość mizerna jak na ilość rzeczy, którą trzeba zdobyć. Jednak wypowiedź po zakończeniu ostatniej misji wyraźnie świadczy o kontynuacji tego questa w późniejszym czasie.

"Będziemy walczyć dzielnie i odzyskamy to co do nas należy. Jrammy, wkrótce znów spotkamy się, aby stawić czoła wrogowi."

Jednak w sumie quest warto zrobić do spodni i paska, a później spokojnie sobie zbierać przedmioty do pozostałych misji nim wyjdzie kolejna aktualizacja gdzie być może będzie kontynuacja zadania.
 

DeletedUser

Gość
Gość
To zadanie to wyciskacz przedmiotów z naszych plecaków i drenaż portfeli w porównaniu z tym co dostaje sie w zamian :)

Inna teoria mówi ze w końcu na coś to śmietnisko w plecaku się przydało:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry