Seria zadań "Szlakiem duchów"

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser30088
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser30088

Gość
Gość
Witam!
Dziś pojawiła się nowa seria zdań "Szlakiem duchów" (to ta, która wygrała w konkursie społeczności graczy).
Pierwsze zadanie jest dostępne w wiosce indiańskiej jednak w rzeczywistości powinno to być zadanie numer 8.
Zgłaszam to jako błąd, ponieważ seria zaczyna się w środku i jest wybrakowana.
 

DeletedUser31385

Gość
Gość
Ta seria zadań już wystartowała, czy tylko to jedno zadanie się pojawiło?
 

DeletedUser

Gość
Gość
:D

od godziny siedzę , nie mogę odpalić zadania i nie wiem co jest grane - ale dajecie po jajach - masakra pif paf
 
szlakiem duchów

Ja już trzeci raz chodzę między wioską indiańską - górą a miastem na pustyni i nigdzie nie mogę odpalić tej serii - no powiem bravo.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Jak już pisałem wyżej to jest błąd. Zadanie nie powinno się teraz pojawić. Więc go teraz nie zrobicie.
 

DeletedUser23856

Gość
Gość
to przy okazji naprawcie zadanie gigant z lądu bo juz zglaszalem ale pomoc nie pomogla. problem w tym ze nie mogę pobrac zadania gdzie trzeba dac 5 dynamitów. jak klikam pojawia sie ze zakonczone zadanie. http://prntscr.com/8tovvl

kilku graczy tez pisalo mi ze ma podobnie innym dziala bez problemu

kolejny chyba błąd jest w zadaniu zachodni koszmar.

pojawilo sie dzis w saloonie zrobilem do momentu gdzie trzeba isc sprawdzic ranczo brata henrego i co? i nie ma rancza :D
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Znamy te błędy, sam doświadczyłem obu. Zostanie to naprawione tak szybko jak tylko możliwe :)

Edit:
to zadanie z okazji haloween powinno wejść na serwery w późniejszym terminie, zatem mały przeciek się dostał ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1105

Gość
Gość
Gigant z Lądu

Są dwa zadania - Gigant z lądu i Gigant z oceanu. Czy to można wybrać, czy robi się oba? Nie mogę znaleźć Barnuma Browna, natomiast ze znalezieniem Edwarda D. Copa nie było problemu. Może ktoś mi powiedzieć, gdzie go szukać? :)
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
Są dwa zadania - Gigant z lądu i Gigant z oceanu. Czy to można wybrać, czy robi się oba? Nie mogę znaleźć Barnuma Browna, natomiast ze znalezieniem Edwarda D. Copa nie było problemu. Może ktoś mi powiedzieć, gdzie go szukać? :)

1 sektor w lewo?

To są 2 zadania, które można zrobić równocześnie :D
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
Są dwa zadania - Gigant z lądu i Gigant z oceanu. Czy to można wybrać, czy robi się oba? Nie mogę znaleźć Barnuma Browna, natomiast ze znalezieniem Edwarda D. Copa nie było problemu. Może ktoś mi powiedzieć, gdzie go szukać? :)

Barnum Brown znajduje się u w miejscu o nazwie Góra Amahpiya, w 6 Hrabstwie/Sektorze, jak kto woli.
I jak poprzednik odpowiedział, możesz robić oba zadania.
 
to przy okazji naprawcie zadanie gigant z lądu bo juz zglaszalem ale pomoc nie pomogla. problem w tym ze nie mogę pobrac zadania gdzie trzeba dac 5 dynamitów. jak klikam pojawia sie ze zakonczone zadanie. http://prntscr.com/8tovvl

kilku graczy tez pisalo mi ze ma podobnie innym dziala bez problemu

kolejny chyba błąd jest w zadaniu zachodni koszmar.

pojawilo sie dzis w saloonie zrobilem do momentu gdzie trzeba isc sprawdzic ranczo brata henrego i co? i nie ma rancza :D


To zadanie zostało naprawione w dniu dzisiejszym. Powinno już wszystko działać.

Są dwa zadania - Gigant z lądu i Gigant z oceanu. Czy to można wybrać, czy robi się oba? Nie mogę znaleźć Barnuma Browna, natomiast ze znalezieniem Edwarda D. Copa nie było problemu. Może ktoś mi powiedzieć, gdzie go szukać?

Można zrobić obie linie zadań.
 
To zadanie zostało naprawione w dniu dzisiejszym. Powinno już wszystko działać.
Jest to nieprawda. Sprawdzam codziennie, nawet nie ma tej lokacji.
Niektórzy mieli, większość plotkowało że ma pojawić się 30 października. Skończyło się na tym że to zadanie od dziś zniknęło u mnie z listy zadań.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser24472

Gość
Gość
Na pewno naprawione ? Żebym nie leciał bez sensu do zleceniodawcy.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Tu chodzi o jedno z zadań z tych archeologicznych, gdzie kolesiowi który jest na tej świętej górze trzeba przynieść 5 dynamitów. Zadanie można zrobić, sam miałem z nim problem, jednakże błąd został w nim usunięty.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie mam zadania "Gigant z oceanu". Na mapie znalazłem Edwarda D. Copa, ale nie ma on dla mnie żadnego zadania. O co chodzi?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Jest jeszcze jeden wymóg: posiadanie 105 poziomu postaci.
 
Status
Zamknięty.
Do góry