Sety

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5501
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5501

Gość
Gość
Mam pytanie. Czy jak damy przykładowo czarny melonik, brązową kamizelę i szlachecką muszkę z setu konowała to doda mi punkty czy tylko gdy pracę mamy odblokowaną to nam dodaje ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Doda Ci do pracy nawet jesli nie amsz odblokwoanej :)
Pokazywałem to na przykładzie Budowy wiatraków dzieki setowi farmera w dziale Inne.. ale jakis modek usunął ten temat.. :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja mam konowała dzięki melonikowi i kamizelce ale najciekawsze jest to, że praca nie jest uaktywniona,czyt. można ją wykonywac ale "obrazek" nie jest podświetlony:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
itemy

skąd wziąć indiański pióropusz itp?
 

DeletedUser7000

Gość
Gość
Przy pracach z dużym szczęściem np. Handlowanie z Indianami, Plądrowanie zwłok itp.
Patrz:
hahahaq.jpg


I temat:
http://forum.the-west.pl/showthread.php?t=16031&highlight=aktualizacja

Przyda się. :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
a w sklepach nie będzie?
i żrący kwas jest jaki rodzajem broni?
 

DeletedUser26

Gość
Gość
Długo szukałem, aż w końcu znalazłem odpowiedź na to pytanie. Kwas jest to broń ręczna :)

n9zx4.jpg


Schlagwaffe = Broń ręczna
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7000

Gość
Gość
Dzięki za pomoc. Niestety trochę mi do niej brakuje.:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
lol:) do niej mi brakuje jeszcze z 300 pkt:)
Ale można chyba znaleść ten eliksir w innej pracy?
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
np. sprzedaż broni indianom, plądrowanie zwłok, ale też han. z ind., tran. ammo. misj. z kp ;)
 

DeletedUser4059

Gość
Gość
Który set jest według was najlepszy dla boba, który dla poszukiwacza(broń ręczna a który dla żołnierza (broń strzelecka)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobry jest meksykański, dodaje pkt pracy do transportu amunicji (duży procent szczęścia), zbierania agawy, wydobycia ropy (kasa)
 

DeletedUser9515

Gość
Gość
A czy jest set który dodaje pkt pracy do Handlowania z Indianami?
 

DeletedUser

Gość
Gość
W sklepach również są do kupienia takie przedmioty choć nie wszystkie. Na 7 lv sklepu zaczynają się pojawiać właśnie przedmioty setowe w tym lubiany przez wszystkich żrący kwas ;) Kto nie wierzy niech zerknie na weststats:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
A jak będę miał po kawałku z 2-3 setów (co najmniej 2 itemy z setu), to czy mi będzie dodawać bonusy od każdego oddzielnie czy tylko od jednego? bo z tego co widziałem bardzo by się opłacały sety pół-na-pół o ile by działały
 

DeletedUser

Gość
Gość
a co mi da zestaw farmera pkt ? - do jakiej pracy ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pierwsze bonusy są od 2 przedmiotów, a ja się teraz pochwale :D

 
Status
Zamknięty.
Do góry