Sety

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5501
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser6383

Gość
Gość
Już było pisane, że da się kupić ten kwas - np. my go mamy w StOp na ś9 (to nie reklama)
 

DeletedUser5011

Gość
Gość
Udało mi się poszukiwaczem na świecie piątym znaleźć ten żrący kwas ;>. Zanim go założę, to trochę potrwa, ale jestem już 1,5k do przodu :).

Przedmiot ten udało mi się znaleźć na sprzedaży broni dla indian. Sądzę, że szansa na jego znalezienie jest w przypadku poszukiwacza przy tych 70% reszta musi wykonywać pracę na 80% jakości itemka.
Pozdrawiam!
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja mam klase zawadiake-boń strzelecka i postanowiłam pomieszać 2 sety..

Od Meksykania: sandały, osioł i tequila
Oraz od Konował melonik i kamizelka.

Szukam jeszcze sandałów i zobaczymy jak to będzie łącznie wyglądać xD
Bo te sety nie dają wszystkie razem konkretnych umiejętności dla figtera czy boba, więc nie opłaca się włąściwie zbierać wszystkie ;/

Ciekawe to mieszanie setow Czy faktycznie dodaje punktow z obydwu kompletow czy tylko z jednego? Probowal ktos?
 

DeletedUser

Gość
Gość
z obu, mam na s5 2 elementy konowała i 2 elementy Indianina i działa. A do tego śmiesznie wygląda.
 

DeletedUser

Gość
Gość
a co do setów to najpóźniej zostanie prawdopodobnie zebrany set Indianina ( potrzeba do niego bardzo wysokiego poziomu) i tancerki ( jeśliby ktoś chciał to na s3 w mieście limerick 2 mamy buty tancerki i indiańskie ubranie )
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
a co do setów to najpóźniej zostanie prawdopodobnie zebrany set Indianina ( potrzeba do niego bardzo wysokiego poziomu) i tancerki ( jeśliby ktoś chciał to na s3 w mieście limerick 2 mamy buty tancerki i indiańskie ubranie )

Komplet Indianina został już zebrany wczoraj. Komplet Tancerki
rzeczywiście chyba będzie najtrudniej, aczkolwiek nie wiem czy może nie dżentelmena, bo laski jak dotąd jeszcze nie znaleziono :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
jutro wychodze do sklepu i bede mial 4 rzeczy z zestawu konowała. moze od razu tez kupie kwas i bede mial 5 rzeczy. gorzej buty dorwac :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
buty konowała w mieście nemezis, świat 6...
potrzebuję "trochę" poziomów i "trochę" kasy i może kupię, bo mam już szlachecką muszkę
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pióropusz

było pytanie skąd wsiąść pióropusz jeśli ktoś gra na 3 to znajdzie go w moim mieście :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
rzeczy sa normalnie do kupienia w nowo wybudowanych miastach [razem z kolegami bobami budujemy na s2 nowe miasto- mam piuropiósz, indianskie ubranie i prawie cały set pielgrzyma ale niestety DAMSKI :/ ]

ps. szkoda ze zestaw konowała pojawil sie dzien po tym jak odblokowalem te prace na s6 ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
gdyby ktoś wiedził o butach konowała na s3 to proszę pisać
 

DeletedUser

Gość
Gość


Mój secik konowała:) jeszcze buty konowała ale eliksir to jeszcze długo...

@down

ale ja na 4 świecie potrzebuje;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
tak sie zastanawiam, po cholere przy szostym przedmiocie w secie konowala dostajemy bonus do strzelania, skoro kwas jest bronia reczna


btw, chemicy atakuja dziki zachod? wtf?
 

DeletedUser

Gość
Gość
buty konowała są w mieście Empty Pistols na s3

to wzbijcie jeszcze rusznikarza na 7 poziom--może się uda i kupie u was wszystko

nazbieram kasę i wpadnę

swoją drogą szkoda, że buty konowała można ubrać dopiero na 45 lvl
 

DeletedUser

Gość
Gość
było pytanie skąd wsiąść pióropusz jeśli ktoś gra na 3 to znajdzie go w moim mieście :D
a co do setów to najpóźniej zostanie prawdopodobnie zebrany set Indianina ( potrzeba do niego bardzo wysokiego poziomu) i tancerki ( jeśliby ktoś chciał to na s3 w mieście limerick 2 mamy buty tancerki i indiańskie ubranie )
buty konowała są w mieście Empty Pistols na s3
To czemu nie wrzucicie oferty swoich miast na
http://pl.weststats.com/Towns/
To prostsze i szybsze niz inne
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry