Sety

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5501
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
oprócz prac z dużym szczęściem to na razie nigdzie
 

DeletedUser

Gość
Gość
A oto cały set farmera :)
my.php
 

Załączniki

  • bez tytułu.jpg
    bez tytułu.jpg
    105 KB · Wyświetlenia: 83

DeletedUser

Gość
Gość
napisałem NA RAZIE- nie słyszałem na razie, by jakieś miasto na s3 go posiadało


i stało się---------żrący kwas dostępny w limerick2 zapraszam na zakupy


ps. pisało DOSTAĆ
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
W sklepach również są do kupienia takie przedmioty choć nie wszystkie. Na 7 lv sklepu zaczynają się pojawiać właśnie przedmioty setowe w tym lubiany przez wszystkich żrący kwas ;) Kto nie wierzy niech zerknie na weststats:)


Dokładnie, ja patrzyłem i do rusznikarza żrący kwas może dojść na tym samym levelu co florety :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Rzeczywiście kompletny zestaw dżentelmana by było trudno zdobyć - laskę ma jak na razie tylko 1 osoba na the - weście (czytałem na the - west stats).
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
Mają ją co najmniej 2 osoby jak nie więcej. Jedna na angielskim, jedna na holenderski. I pewnie duuużo osób na niemieckim :p

Pracę w których znaleziono laskę: Plądrowanie zwłok, Napad
 

DeletedUser

Gość
Gość
A jak ma sie 3 przedmioty z setu Dżentelmena to jest +15 do jakiejś konkretnej pracy czy do wszystkich:D Pytam bo na weststats pisze +15 więc nie wiem:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mają ją co najmniej 2 osoby jak nie więcej. Jedna na angielskim, jedna na holenderski. I pewnie duuużo osób na niemieckim :p

Pracę w których znaleziono laskę: Plądrowanie zwłok, Napad

i jeszcze jedna na polskim ;)

Pełny dżentelmen daje +10 charyzmy, +60 pkt pracy, +12 zaskoczenie/dowodzenie/handel - jednak to jest niepotwierdzone info ;) Za 2 dni złoże cały to napisze ;)
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
i jeszcze jedna na polskim ;)

Pełny dżentelmen daje +10 charyzmy, +60 pkt pracy, +12 zaskoczenie/dowodzenie/handel - jednak to jest niepotwierdzone info ;) Za 2 dni złoże cały to napisze ;)

Ta, gratuluje :p. Na angielskim to już ze 3 mają, nie mówiąc nic o nie niemieckim :p
A prace w których można znaleźć tą laskę to te z szczęściem większym niż 78%.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10321

Gość
Gość
Masz nick killa1 czy marcinek 222 ?

Nie wiem co o tym myśleć....Albo skopiowałeś kogoś profil albo grasz na niemieckim TH :confused:
 
Status
Zamknięty.
Do góry