Snajperzy

  • Rozpoczynający wątek Redeagle
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz snajperów?

  • Super propozycja

    Głosy: 74 25,5%
  • Tak, ale...(napisz)

    Głosy: 26 9,0%
  • Nie, ale...(napisz)

    Głosy: 20 6,9%
  • Fatalny pomysł

    Głosy: 170 58,6%

  • W sumie głosujących
    290
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość

DeletedUser

Gość
Gość
karabin sharpsa był "pradziadkiem" obecnych karabinów snajperskich na dzikim zachodzie byli snajperzy oczywiści tak się nie nazywali

a co do pomysłu
poprawka
unik+25%
wymaganie:celowanie 50
chowanie:chowanie 30
brak możliwości poruszania się a jeśli unik -25%
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tylko że ten karabin sharpsa był stary i czasem zardzewiały i ciężko było strzelać z zardzewiałego karabinu..
i wyglądał gdzieś tak...
images1wk.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
snajper

jesli juz to zrobiłbym tak że snajper musialby sobie kupić specjalną broń/lunete
:traper:,a pomosł nie jest zły;;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na NIE, ponieważ nie róbmy z gry o klimacie dzikiego zachodu takiej w stylu bardziej współczesnej.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A co by się stało, jeśli snajperem byłby koks z 10000 HP? Co prawda najwięcej ile widziałem, to ok. 8k, ale tacy pewnie też się zdarzają. Wówczas taki snajper przez 15 rund byłby nietknięty i po 30-40 rundach pewnie zostałoby mu jeszcze 5-6k HP.

PS. Snajperów nie było na dzikim zachodzie, ale walczyli w wojnie secesyjnej, a forty do niej właśnie się odnoszą. Bynajmniej nie byli na niej rzadkim zjawiskiem. Niektórzy wytoczyli tu więc bardzo kiepskie argumenty. Nie wiem w ogóle, skąd je wytrzasnęliście.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A co by się stało, jeśli snajperem byłby koks z 10000 HP? Co prawda najwięcej ile widziałem, to ok. 8k, ale tacy pewnie też się zdarzają. Wówczas taki snajper przez 15 rund byłby nietknięty i po 30-40 rundach pewnie zostałoby mu jeszcze 5-6k HP.

PS. Snajperów nie było na dzikim zachodzie, ale walczyli w wojnie secesyjnej, a forty do niej właśnie się odnoszą. Bynajmniej nie byli na niej rzadkim zjawiskiem. Niektórzy wytoczyli tu więc bardzo kiepskie argumenty. Nie wiem w ogóle, skąd je wytrzasnęliście.

Bika na s9 ma ponad 10k hp :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak, ale bylo. Tamten pomysl mial lepsze opracowanie...
 

DeletedUser19773

Gość
Gość
Jestem kompletnie na NIE! to bez sensu! dają sobie zawiadakę z 99lv na spnajpera który ma p.winchester (a jak wiadomo i sam widziałem zawiadacy nie którzy walą po 1500hp obrażeń) to sobie takiego umieszczą i on w 15 rund zduchnie np. całą basztę albo kilku dowolnych ludzi. Albo obrońcy sobie takiego umieszczą na b. zawiadaków i ten sam scenariusz tylko, że dodatkowo do tego że nie widać to jeszcze ma bonusy że jest na swojej baszcie.

Powtarzam się ale JESTEM NA NIE!
 

DeletedUser

Gość
Gość
odpowiedziałam na ankiecie :"Tak ,ale....."
i dokańczam :
tak ,ale :
"Snajper"-(od ang. snipe – strzelać z ukrycia) jest to strzelec wyborowy, który działa poza polem walki, by eliminować z góry określone cele. Poza precyzyjnym strzelaniem snajper musi posiadać odpowiednie cechy psychofizyczne, predysponujące go do długotrwałego oczekiwania na możliwość wykonania misji.

1.raczej po możliwościami "snajpera" co ty podałaś nazwałam bym to raczej...."tajemniczy wróg"
2.na dzikim zachodzie nie było "snajperów" ,więc to weźmij pod uwagę i nad tym popracuj ;;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Genialne! Proponuję również wprowadzić bronie masowego rażenia typu bomby atomowe które sięładująco 3 rundy! Albo karabiny maszynowe!
NIE!
Co ci z takiego snajpera który wyeliminuję 7/8 graczy i dostanie zawsze po 1500PD jak nawet nie ma szansy go trafić? Przecież 15 rund spokojnie wystarczy żeby oczyścić szeregi wroga. Jestem zdecydowanie na nie i uwaam że to by zesuło walki fortowe!
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie,
czemu ktoś ma być wybrany i zebrać elegancki exp przy zerowym dla siebie ryzyku?
reszta ma do siebie strzelać i padać, a Ty zadowolony spijasz śmietankę... rozumiem że ma to być jakaś opcja dla tchórzy?
jak chcesz mieć snajpera to stwórz sobie zawadiakę (on jest "snajperem"),
a jak nie lubisz obrywać to chowaj się za kolegów... ::)):
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Snajperzy, czołgi a za chwilę samoloty............Na nie. Ludzie, po co grzebać przy czymś co całkiem nieźle działa?
 

DeletedUser25339

Gość
Gość
Moim zdaniem bez sensu. A jeżeli tylko jedna osoba by zaatakowała i co niewidoczna przez 15rund! Wtedy mogła by wyniszczyć wszystkich.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie

Pomysł nie jest fatalny, lecz nie najlepszy.
W fortach są wyrownane szanse, obrona ma umocnienia a atak wiecej ludzi od obrony. Pozatym to by popsuła całą magię zabawy w w forcie bo tu nie chodzi o wygrywanie, tylko o zabawe :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Taa a może zaraz komandosi F-16 granaty myśliwce bombowce czołgi okręty łodzie podwodne i może jeszcze odrazu pistolety laserowe miecze świetlne statki kosmiczne miny bazooki ? A może odrazu bomba atomowa i bomba neutronowa ?
 

DeletedUser23220

Gość
Gość
:)
będzie mogła razić przeciwnika bez możliwości zranienia jej
Dodam sobie cytat do profilu.

Do rzeczy:
Na dzikim zachodzie nie było snajperów! Odp. D)
 

DeletedUser5455

Gość
Gość
PS. Snajperów nie było na dzikim zachodzie, ale walczyli w wojnie secesyjnej, a forty do niej właśnie się odnoszą.

W wojnie secesyjnej jak i na dzikim zachodzie byli swego rodzaju "snajperzy" ale nosili oni nazwę "strzelcy wyborowi".Byli jednak bardzo rzadko wykorzystywani.
Ja jestem raczej na nie-to tylko zwiększy pracę programistów a powinni zająć się pojedynkami.pif paf
 

DeletedUser27023

Gość
Gość
wezme sobie snajpera z 12Khp pójdę w przeciągu 15 rund na flage i ją przejme ..
bez sensu
NIE!
 
Status
Zamknięty.
Do góry