Spędzanie wieczorów

  • Rozpoczynający wątek CBR124
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Może znacie jakies fajne gry przez internet,aby móc miło i przyjemnie spędzać wieczory z kolegami?

Proszę o podawanie nazw gier.
 

DeletedUser19794

Gość
Gość
Kalambury na kurniku (ja grałem do 3 nad ranem tak się wciągnąłem)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiesz jak coś będzie fajnego to się pogra.Ale bez MMORPG bo tego nie lubimy:D.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Najlepsza propozycja : Counter Strike 1.6.
Grafika nie zachwyca, ale też nie razi. Ale za to jaka 'grywalność'!

Możesz też pograć w inne strzelaniny typu : Half-Life czy Battlefield.
 

DeletedUser

Gość
Gość
pełno jest tytułów proponuje Company of Heroes online,Fife online oraz Need for speed world te 3 tytuły są za free oraz cs 1.6 który jest świetny.Ze strzelanek to jeszcze Combat Arms również za free jednak można tam za kase kupic różne dodatki oraz Operations 7.
 

DeletedUser

Gość
Gość
O ja mam coś dla ciebie. Gra jest we flashu no i cóż gramy po prostu w piłkę :)
haxball.com
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
Najlepiej wyjść z domu.

@UP '

A przypadkiem Relic nie ma jakichś problemów z multi?W CoH podstawce na ten przykład multi leży
 

DeletedUser

Gość
Gość
Soldat, Worms Armageddon, Trackmania. Zawsze stare dobre tytuły. No i Minecraft, serwer łatwo postawić.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Neoqueto grasz w minecrafta? Byś mógł mi wysłac na pw wszystkie wiadomości dotyczące serwera na którym grasz. Byłbym wdzięczny.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gram na singlu (Beta infdev), ale raz założyłem serwer. Nie polecam jednak na internecie z Orange.
 

DeletedUser

Gość
Gość
pełno jest tytułów proponuje Company of Heroes online,Fife online oraz Need for speed world te 3 tytuły są za free oraz cs 1.6 który jest świetny.Ze strzelanek to jeszcze Combat Arms również za free jednak można tam za kase kupic różne dodatki oraz Operations 7.

Lubię gry online, lubię gry o IIwś, lubię CoH. Myślę sobie: obadam.
Przeszedłem przez proces rejestracji, ściągnąłem plik instalacyjny, instaluję. Gra wymaga 13GB miejsca na dysku. Kliknąłem cancel installation.
Dobranoc.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Lubię gry online, lubię gry o IIwś, lubię CoH. Myślę sobie: obadam.
Przeszedłem przez proces rejestracji, ściągnąłem plik instalacyjny, instaluję. Gra wymaga 13GB miejsca na dysku. Kliknąłem cancel installation.
Dobranoc.

nawet jakby zajmowała 50 gb to warto....
 

DeletedUser

Gość
Gość
Spoko, ale:
1. Co tam jest takiego, że trzeba aż 13GB?
2. Nie mam 13GB wolnego :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
A czy ktoś mógłby mi polecić jakąś ciekawą grę? Zapowiada mi się tydzień grania, a niespecjalnie wiem co tam teraz fajnego wyszło.
Z góry dzięki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry