Spędzanie wieczorów

  • Rozpoczynający wątek CBR124
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Need Fos Speed Most Wanted, Herosy III - Nie przespane noce ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Need Fos Speed Most Wanted, Herosy III - Nie przespane noce ;)

Chodziło mi o grę z kolegami wieczorami a nie singla:D.

P.S Też lubię gry o tematyce wojennej a najbardziej drugą wojnę światową.Czy jest moze jakiś fajny multi,oprócz CoH.?
 

DeletedUser

Gość
Gość
hmm...z płatnych może byc World in Conflikt jest to strategia czasu rzeczywistego nie jest to nowa gra,ale jest bardzo dobra,oczywiście ma rewelacyjny tryb multi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
druga wojna światowa? to może multi w CoDzie 2? ponoć jest świetne;)
ew. CS, CoD 4, BH:BC2
 

DeletedUser

Gość
Gość
Radze wam jeśli macie Xboxa360 lub Play Station(obojętnie jaka wersja) to zagrajcie na 3 pady w Call of Duty Modern Warfare 2 albo na PC w Heroes 1 2 3 4 5.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Radze wam jeśli macie Xboxa360 lub Play Station(obojętnie jaka wersja) to zagrajcie na 3 pady w Call of Duty Modern Warfare 2 albo na PC w Heroes 1 2 3 4 5.

Może coś się zmieniło przez ostatnie lata ale wątpie żeby MW2 wyszło na PSX,PS2 czy też PSP.
 

DeletedUser

Gość
Gość
To podacie mi jakąs fajną grę przez neta,aby mógł grać z kolegami?Najlepiej taką,że ja z kolegami w drużynie lub coś podobnego.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Counter Strike,Operations 7,Combat Arms,Batllefield,World in Conflikt,Wolfenstein i tak można wymieniac na 10 stron....Czytaj poprzednie posty.Aha i jeszcze jedna gra Left 4 Dead absolutnie rewelacyjna gra w multi.Obojętnie czy 1 czy 2 obydwie są super.
 
Status
Zamknięty.
Do góry