[stare światy] Malejąca liczba ludzi, sposób ratunku

  • Rozpoczynający wątek vilagie
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za zmianą świata sugerowanego przy rejestracji i logowaniu?


  • W sumie głosujących
    137
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser10476

Gość
Gość
Pierwsza wielka migracja luda z s5 nastąpiła w chwili startu s10. Każde kolejne światy to już tylko kolejny gwoźdź do trumny.
Ktoś kiedyś powiedział, że nas utrzymują te fantastyczne nowe światy a to jajo nie prawda, znam całe rzesze ludzi, którzy pykają regularnie smska do worka InnoGames za wirtualne bryłki ..... Te bryłki mają być witaminowym kopem dla dobrej zabawy ale jaki jej sens jak zaczyna nie być z kim się bawić?
Pustki w sektorach, miasta znikają niebawem znajdziemy pierwszy sektor z samymi fortami .....

Jak napisano, my gracze z s5 robiliśmy (robimy?) wiele dla kontynuacji zabawy, stare zakorzenione sojusze rozrywaliśmy, tworzyliśmy nowe dla balansu, graliśmy na dwie frakcje, na trzy frakcje, z utrzymywanie jak największej ilości frakcji tzw neutralnych (to oczywiście okazało się pomysłem niewypałem, bo gdzie kilka osób uważało, że kilka frakcji neutralnych uatrakcyjni rozgrywkę, tam inne hieny postanowiło wykorzystać i obejść ustalenia "na szczycie" ale jak to mówią, "węże kąsają po kostkach").

Panie i Panowie, Pasterze The Westa, my owieczki - tracimy zapał. Z kupy - złota nie ukręcisz ...... Przypomnijcie nowym graczom o starych światach, bo coraz więcej starym graczom chodzi po głowach zapomnienie o the-weście. My tam wewnątrz np s5 robimy co możemy, żeby bawił się i mały lvl i duży lvl, nie tworzymy wielkich podziałów.

Chyba, że taka jest polityka firmy, żeby wyludniać nasze serwery by je bez ziewania i skrupułów zakietować ...... Tu jako dorosły osobnik populacji ludzkiej, pytam innych dorosłych osobników populacji ludzkiej:
Czy jest przyszłość dla Starych Światów?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oczywiście, jestem za.
Gram na s5 króciutko, bo od sierpnia, ale muszę przyznać, że serwer powoli, bo powoli, ale pada, przydałoby się go odświeżyć. Gram hm.. równolegle na Arizonie i na nudę narzekać nie mogę (nie żeby na s5 było jakoś bardzo nudno, po prostu jest tak hm.. zwyczajnie.. pusto), mimo że gram tak tylko dla zapełnienia czasu przed fortami.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No niestety chyba na jakąkolwiek wypowiedź administracji nie możemy liczyć, czy to pozytywną, czy negatywną w kwestii prośby Vila.

Wygląda na to że na pomoc można liczyć tylko w sytuacji gdy ktoś zapyta np: "jak doładować bryłki smsem" czy inne związane z bryłkami. W takich sprawach to odpowiedzi i pomocną dłoń TWT widziałem już po kilku minutach od zapytania. Smutna taka niestety prawda. Pora zwijać majdan.
 

DeletedUser

Gość
Gość
no nieźle się rozpisałeś pomysł mi się podoba mimo to że gram na licznym 11 św.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
No niestety chyba na jakąkolwiek wypowiedź administracji nie możemy liczyć, czy to pozytywną, czy negatywną w kwestii prośby Vila.

Wygląda na to że na pomoc można liczyć tylko w sytuacji gdy ktoś zapyta np: "jak doładować bryłki smsem" czy inne związane z bryłkami. W takich sprawach to odpowiedzi i pomocną dłoń TWT widziałem już po kilku minutach od zapytania. Smutna taka niestety prawda. Pora zwijać majdan.

Pisaliśmy już o tym. Zazwyczaj w tematach poruszających sprawy powstawania nowych światów. Napiszemy jeszcze raz.
O tym kiedy są otwierane nowe światy decydują Niemcy. O tym jaki świat jest ustawiony jako rekomendowany decydują Niemcy. Polska administracja nie ma na to żadnego wpływu.
Oczywiście można dalej pluć na administrację, nie zmieni to faktu że wpływu na poruszane tu tematy nie mamy i mieć nie będziemy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm nareszcie zrobiło się trochę jaśniej, pierwsza baza zdobyta :p

W takim razie musimy pisać do niemieckich adminów, a nasi Administratorzy mogą nam w tym jakoś pomóc?
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Hmm nareszcie zrobiło się trochę jaśniej, pierwsza baza zdobyta :p

W takim razie musimy pisać do niemieckich adminów, a nasi Administratorzy mogą nam w tym jakoś pomóc?

Proszę bardzo jak chcecie to w poniedziałek mogę napisać "Gracze ze świata numer 5 proszą aby ich świat był rekomendowany". Nie ma problemu. I tak nikt nie uwierzy że napisałem ::D:
Tylko niech jedna osoba mi przypomni w poniedziałek.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy ktoś Was gdzieś opluwał? Nie zauważyłem. Poprosiliśmy jedynie o pomoc w kontynuacji zabawy, a uporczywe milczenie w końcu budzi frustracje.
W tym temacie nie została poruszana propozycja: "nie otwierajcie nowych światów", a "znalezienie ratunku dla starych serwerów". Bez Waszej pomocy i zaangażowania nam się nie uda. My swoje możliwości wewnętrzne(o których min wspominał Wielebny) wyczerpaliśmy.

------
edit:

Pisząc prośbę o pomoc i zaangażowanie nie mam na myśli postawy: "jak bardzo chcecie to mogę napisać..." , To nie ma być akt łaski dla nas, jedynie po to byśmy się odstosunkowali. W naszym mniemaniu możecie nieco więcej niż zwykli gracze jak my, z którymi przecież współdziałacie, bawicie się na wielu światach.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja użyłem ostatnią broń, jaką dysponujemy. Sporządziłem odpowiednie podanie, które około północy zostało przekazane Niemcom. Teraz trzymać kciuki, żeby ktoś normalny to przeczytał.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Ja użyłem ostatnią broń, jaką dysponujemy. Sporządziłem odpowiednie podanie, które około północy zostało przekazane Niemcom. Teraz trzymać kciuki, żeby ktoś normalny to przeczytał.

Czyli ja już nie piszę nic.

Czy ktoś Was gdzieś opluwał? Nie zauważyłem.

Szkoda, ja zauważyłem

Poprosiliśmy jedynie o pomoc w kontynuacji zabawy, a uporczywe milczenie w końcu budzi frustracje.

Milczenie wynika z faktu, że nie mamy nic ciekawego do powiedzenia w tej sprawie.


W tym temacie nie została poruszana propozycja: "nie otwierajcie nowych światów", a "znalezienie ratunku dla starych serwerów". Bez Waszej pomocy i zaangażowania nam się nie uda.

W tej sprawie nas równie dobrze mogło by nie być, bo to nie my decydujemy.

Pisząc prośbę o pomoc i zaangażowanie nie mam na myśli postawy: "jak bardzo chcecie to mogę napisać..." , To nie ma być akt łaski dla nas, jedynie po to byśmy się odstosunkowali. W naszym mniemaniu możecie nieco więcej niż zwykli gracze jak my, z którymi przecież współdziałacie, bawicie się na wielu światach.

Twoje mniemanie jest oparte na jakiś konkretnych podstawach, czy tylko tak sobie napisałeś? Nie dociera do Ciebie dalej, że w tej sprawie administracja ma do powiedzenia tyle samo co gracz, np. Ty?
Ktoś pytał czy możemy pomóc, odpisałem że jedyne co możemy zrobić to napisać, że gracze proszą o ustawienie rekomendowanego świata na 5. Też źle, oczywiście trzeba się do tego także doczepić. Dziwisz się potem, że nikt nie chce głosu zabierać i dyskusji prowadzić z kimś komu wszystko co napisze administracja się nie podoba? Ja się nie dziwię.

Z mojej strony EOT bo dyskusja z kimś tak uprzedzonym wobec administracji jak Ty, nie ma żadnego sensu. Co bym tu nie napisał będzie dla Ciebie źle i tak.
 
Na tak, ale nie tylko jeśli chodzi o świat nr.5. Po prostu najlepiej będzie jeżeli zalecanym i domyślnym światem podczas rejestracji będzie ten gdzie jest najmniej osób. Tyle

P.S wow 93% na tak a biorąc po uwagę że niektóre głosy na nie to złośliwe wetowanie mogę powiedzieć że mamy ok.97% realnego poparcia! Dobrze jest!
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Gość
Gość
Trzeba koledze wybaczyć, może kiedyś skrzywdził go jakiś Admin....

No ale wracając do sprawy. Na s5 pojawił się event! Ciekawe czy dzięki naszym staraniom, czy po prostu miał być. Ważne że jest. Nie zmienia to natomiast faktu, że dalej musimy walczyć...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Brawo, event świetna sprawa.

---

Kyp, Onufry - żaden admin mnie nie skrzywdził i nie wiem na jakiej podstawie sądzisz że jestem uprzedzony, nigdy żadnego nie opluwałem. Oczywiście wiesz lepiej że się do wszystkiego doczepię, że nic mi się nie podoba. Prosiliśmy jedynie o reakcje. Gdyby nastąpiła szybciej, zapewne nie doszło by do takiej eskalacji emocji. Pytasz czy moje mniemanie oparte jest na konkretach? Ton przytoczonego cytatu dla mnie był jednoznaczny - jak już się tak bardzo prosimy to łaskawie zrobię to.. jeśli tak nie było, przepraszam. Pisze po prostu to co myślę, i co wynika z obserwacji moich i wielu innych. Może mój osąd wynika z błędnego założenia, bo zakładam że Administracja w jakimś stopniu powinna być tu dla nas, graczy. Co nie zawsze widać, widać za to postawę która nie zmieniła się od czasów PRL, i wzór ten jest powielany nie tylko w rzeczywistej administracji ale i tutejszej. I JUŻ DO MNIE DOTARŁO że nic nie możecie zdziałać, tak jak i my zwykli gracze, milknę zatem.

---

Przepraszam, że zmusiłem Cie do dyskusji ze mną, to się więcej nie powtórzy. Nie jestem uprzedzony, liczyłem jedynie na pomoc, sądząc że możecie zdziałać więcej.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Post nic nie wnoszący do dyskusji, służy jedynie podbiciu tematu.

Przy okazji zapytam. Wysłał ktoś w końcu petycję do sołtysa z Niemiec?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wysłałem w 2 językach --> Szwabskim i Normalnym (angielskim). W nocy z piątku na sobotę minie już 14 dni, a odpowiedzi brak.
 

DeletedUser23590

Gość
Gość
Na angielskich światach rekomendowane światy są w miare często zmieniane więc czemu w Polsce jest z tym taki problem ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
A u nas eksperyment wykonany lecz niestety nie udany. Vil, i co? dostałeś odpowiedź? Może posłużyć się przykładem Brytyjczyków?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja nie odpuszczę. Ponowię dzisiaj podanie, tylko dżermany szprechera z MORR Town złapię.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sprawa już rozwiązana.

//wycięta treść maila. Onufry
//Proszę nie publikować prywatnej korespondencji bez zgody drugiej strony, czy to w oryginale, czy też przetłumaczonej.
//Oczywiście można napisać jak brzmiała odpowiedź swoimi słowami. Nie ma problemu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
To ranking najmniej i najbardziej zaludnionych światów :
Świat 8 - 7528
Świat 6 - 5795
Świat 4 - 5819
Świat 3 - 5844


Cheynne - 50717
Blackfoot - 29637
Arizona - 22358
Świat 1 - 19185

Średnio na jednym świecie jest 13935
Najpoważniejszą sytuacją jednak jest to że jest nas tylko 209k , już niedługo może zejść katastrofalnie nisko kiedy polski the West długo tego nie widział na -200k !
 
Status
Zamknięty.
Do góry